Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Ja caly czas na diecie jestem , zero chleba, mleko i sery musze omijac. Dodatkowo jeszcze musze sie pilnowac indeksu glikemicznego i wszystko ponizej 50 jesc. Jem duzo warzyw i owocow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
hey hey;) byłam po pracy u innej Pani ginekolog przypadkiem;P kolezanka szła poszłam z nia i Pani mi zrobiła tez usg i mówiła ze 90% dziewczynka;) a poza tym wszystko ok serduszko 4 komory,mzołądeczek nerki pracuja paluszki wszystkie no super czuje sie duzo lepiej a dzis dzidziu tak figluje takie ruchy juz mocne czułam ze boskie uczucie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goalka tak problemy z cerą są nadal. Czerwócka nie przejmuj sie spokojne,w nastepnym cyklu działajcie w połowie przez kilka dni bo ten 22 dc to za pozno raczej.Tajska ja niecierpliwie czekam na twój test;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kniass nie martw sie masz leki bedzie ok;) ja luteine brałam od 6 tc i teraz juz koncze ostatni listek i mam odstawic, brałam ze względu ana bóle brzucha na poczatku i na t ze pracuje wiec byłam i jestem większosc dnia w ruchu wiec dla pewności lekarz wolał dac a mi to nie przeszkadzało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska
kniaas ja bralam duphaston. akurat posiada on dwa dzialania: utrzymuje ciaze albo wywoluje @, jesli brak ciazy. na razie zostaje Ci czekac, czy wszystko bedzie ok, bo mysleniem nic nie zmienisz. niestety:/ Ewelinko kazdy ma jakies upodobanie, co do plci dziecka i to jest normalne zachowanie. tak samo normalnym zachowaniem jest to, jak kobieta mowi, ze wszystko jej jedno, czy bedzie chlopak czy dziewczynka;) kazdy ma inne podejscie - nie przejmuj sie. a co do Twojej mamy, to myslisz ze az tak bardzo bedzie faworyzowala niektore wnuczeta? rownie dobrze mozesz miec corke, a za chwile stwierdzi, ze woli wnukow:/ nie trafisz. wazne, ze masz kochajacego meza i w drodze upragnione dziecko:) goalka na bank wmawiaja Ci syna, bo sa zazdrosne! jak bedziesz miec corke, to dopiero beda troche przygadywac;) zachcianki u kazdej kobiety sa inne, ale skoro tak Ci wroza syna, to zapytaj jaki kolor wlosow tez bedzie miec albo kolor oczu ;P alez wrozki! kiedys pisalam tutaj, ze swoim kolezankom mowilam, ze wolalabym cc niz sn, to nasluchalam sie, ze to niebezpieczne i ze lepiej sn, a chwile wczesniej narzekaly, jak bardzo ciezkie jest sn i ze mialy problem z trzymaniem moczu, z hemoroidami i ten bol przy sn...takze specjalnie tak gadaja, zebys lepiej od nich nie miala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laurka test bede robic nie wczesniej, jak 10 lipca. akurat czuje, ze nic z tego nie wyszlo, a nawet po glowie chodzilo mi, czy przypadkiem na kolejnym usg nie powie mi, ze zrobila sie z tego pecherzyka torbiel. w sumie to bardzo bym chciala urodzic w marcu, bo sama urodzilam sie w marcu:) niestety czarodziejskiej rozdzki nie mam i nie wyczaruje sobie ciazy. w ogole to coraz bardziej na luzie podchodze do tego. jakbym czula, ze stosuje anty i nie zajde w ciaze;P hehe...nawet nie dopatruje sie jakichs objawow:) laurka nie widze Cie, ale tez czuje ze bedzie corka:) a masz juz jakies upatrzone imie? przegladasz juz imiona dla dziecka? martucha i dlatego zadnych testow nie kupuje, bo bardziej wkurzaloby mnie to, ze nie wiedzialabym, jak nimi obslugiwac sie niz to, ze wychodza mi jakies wyniki negatywne (nawet do konca nie wiedzialabym, czy to na bank negatywny, bo znam siebie i wkurzalabym sie tez na to, ze nie moge odczytac wynikow). troche nerwus ze mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goalka
Laurka to super, marzenie sie spelni:) przeczucia jednak daly za wygrana. :) Tajska czuje ze juz masz tam u siebie lokatora:) kiedy chcesz testowac? 10tego? czy moze wczesniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma7usia ja chodze do ginekologa-poloznika. moze powinnam chodzic do ginekologa-endokrynologa, ale takiego nie mam w miescie, a najblizej mam w Lodzi, wiec jakies 60 km:/ kiedys jezdzilam do CZMP do gin-endo, to az takiej roznicy nie widzialam w leczeniu. zwykly gin tez moze miec taka sama wiedze, jak endo, a czasami moze miec tez lepsza. wiadomo, ze zalezy jak sie trafi. jedynie wiem, ze przyjmuje u mnie w miescie endo, ale bierze za wizyte 100zl albo wiecej, wiec jakbym miala chodzic do zwyklego gina i jeszcze endo -dziekuje za drogo:/ przypomnialo mi sie, ze jezdzilam do 2 gin-endo, bo z pierwszym nie podpisali dalej kontraktu, wiec zmuszona bylam chodzic do innego. ten drugi gin-endo byl masakryczny!:/ nikomu nie zycze takiego lekarza. olewka totalna i jeszcze mowilam, ze mam jakies bole, to ta nawet nie zbadala mnie tylko zza biurka ocenila, ze pewnie chodzi o watrobe:/ ach szkoda gadac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goalka raczej 10 bede testowac. wczesniej mija mi sie z celem, bo nie wiem jak ocenic dlugosc cyklu i czy test podalby prawdziwy wynik. zreszta jak poszlam do gina 12dc, to dzialalismy codziennie od 11-17dc wlacznie, wiec nie wiem, czy nie za krotko...a w 12dc bylam na monitoringu i pecherzyk mial 20mm. 16dc mialam ostatnie bole i byly one bardzo bolesne:/ nawet miesiaczki nie mam takiej bolesnej i obudzilo mnie nad ranem takie bardzo mocne klucie, ktore za chwile przeszlo (bylo to w prawym jajniku, w ktorym mialam pecherzyk):/ nie wiem, czy nie powinnismy jeszcze do dzisiaj wlacznie starac sie i chyba za wczesnie przerwalismy. ale nie dalam rady wiecej razy, bo myslalam, ze mnie juz rozsadzi w srodku:/ mimo dobrego nawilzenia i tak w pewnej chwili mialam juz dosyc, bo bylo mi juz za duzo:/ aha i tego 16dc, kiedy mialam te najwieksze bole, to wydawalo mi sie, ze bylo najwiecej sluzu i taka podjarana chodzilam;) nie teraz, to beda kolejne cykle i kolejne proby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
Kurcze jak Ci Laurka zazdroszczę tej córki..jutro mam wizytę i pewnie potwierdzi się że syn. Z jednej strony cieszę się na tę wizytę z drugiej przestanę się pewnie łudzić. Jeszcze dzisiaj mama mnie dobiła że to musi być córka bo ona nie jest babcia :( jutro zadzwoni i mnie dobije dodatkowo. Wiem jak bratowa przeżywa że nie ma córki a całe życie marzyła. I ja mam tak samo. Moje marzenia nigdy się nie spełniały i zawsze miałam odwrotnie do tego co chciałam. Ale my też staraliśmy się tak byle jak. Na dziewczynkę to trzeba przed owulacją. Nie mierzyłam temp, nie robiłam testów...planowałam na maj. Wyszło wszystko inaczej. Mam nadzieję, że będzie zdrowe malenstwo. Choć tyle mogłoby się spełnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Evelinka spokojnie nie słuchaj takich bzdur . Najwazniejsze zeby zdrowe było . Niech gadajaą co chcą , ile ty masz lat żeby się takim gadaniem przejmować, jak się nie podoba to powiedz ze nie zobaczą wnuka/wnuczki i tyle, i po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Tajska czekam czekam ty nie gadaj głupot ze sie nie udało, nie cwicz intensywnie prosze cie i my akurat w 2 fazie cyklu odstawilismy sex wtedy zeby jak sie udało dzidzius sie bez problemów zagniezdził. Evelinka ale gadasz głupoty to twój dzidzius a babcia to babcia zajmie sie chwile i tyle ;) nie przwejmuj sie i o której dzis masz wizyte? daj znam znac bedziemy czekac;) Ja sie ciesze z tego usg powiem wam ze ufam mojemu lekarzowi i jest naprawde dobry ale taka konsultajc az innym lekarzem fajna rzecz wiaodmo ze kazdy lekarz ma swój opis usg to zawsze cos mozna sie dowiedziec i ta niunia która tam siedzi ehhe mam nadziej ze za 2 tygodnie na wizycie potwierdzimy to juz na 100%. Tajska ja juz mam wiekszosc rzeczy wybranych czekam tylko na płec i bede pomału na raty zamawiac zeby nie wszystko naraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma7usia
Cześć Dziewczyny. Wiecie, dzisiaj temp znów mi spadła do 36,4 :/ Ovufriend już się zmienił, że owulacji w ogóle nie było :( A to już 27 dc. Ehh, taka szkoda, myślałam, że obejdzie się bez wspomagaczy, ale widzę, że z tego nici. No cóż, teraz czekam z wytęsknieniem kolejnego cyklu i wizty u gin. 3majcie się kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goalka
Laurka a ty tez widzialas co ma dzidzia miedzy nozkami? czy tylko lekarz ci powiedzial i tyle? ja wlasnie na 100% bede pewna jak sama zobacze na wlasne oczy. Evilinka nie martw sie na zapas. poki nie wiesz to nie ufaj swojej intuicji, moja tez zadko sie sprawdza. to tak naprawde zgadywanka z 50% skutecznoscia.czekam na info:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrynovo
Dziewczyny robię od wczoraj testy i zarówno wczoraj jak i dziś wychodzi mi bardzo słaba druga kreska. Dziwne jest to, ze wczoraj po kilku godzinach zblakła. Dziś znowu zobaczyłam jasną drugą kreskę, która z czasem ponownie zblakła. Testy miałam tej samej firmy, Amil. Jestem w 24dc, cykle tak jak pisałam regularne 28 dni. Co ja mam teraz robić? Dalej testować i czekać czy umawiać się na betę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
Cytrynowo - dziwne ze bledną ale z tego co się orientuję to po 10 minutach co się z nim dzieje jest nieistotne. Bardzo wcześnie test zrobilas. Poczekaj do terminu @ i wtedy powtórz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Goalka widziałam ze nic tam nie ma i nie "wisi" żaden cycus;) a mój lekarz i ta lekarka zgodnie mówili to samo ze raczej miedzy nozkami płasko heheh wiec za równe 2 tygodnie wizyta zobaczymy czy potwierdza;) Evelinka o której wizyta? czekamy czekamy;) Papi odezwij się co u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska
Cytrynovo moim zdaniem za bardzo pospieszylas sie z robieniem testu. co zbawi Cie kilka dni? za kilka dni druga kreska moze byc mocniejsza, a w tym momencie myslisz, ze moze jestem w ciazy a moze nie...nie lepiej poczekac i sprawdzic to pozniej? jak masz cykle 28 dni to nie dziw sie, ze test albo nie wychodzi albo wynik moze byc sfalszowany. Ewelinka jakby moja mama albo ktos inny z rodziny powiedzial, ze syn/wnuczek nie jest wyznacznikiem do bycia babcia albo ze syn to nie jest to samo co corka, to taka osobe kopnelabym w dupe. ciekawe jak czuje zona Twojego brata albo jak dzieci beda bardziej rozumne, to jak ich babcia bedzie traktowac? pisalas, ze Twoja mama troche faworyzuje Twojego brata? to idac jej tokiem myslenia skoro jestes dziewczynka i jej wymarzona corka, to powinna podlizywac Ci sie caly czas, bo jestes kobieta, a nie mezczyzna. poplatane to strasznie;) chyba sama nie wie czego chce;) zostaw ja w niepewnosci do dnia porodu i jak bedzie syn to powiesz dumnie, ze syn i wypomnisz jej co mowila przez cala ciaze o chlopcach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laurka z kupnem rzeczy to chwile wstrzymaj sie jeszcze. na razie kupuj takie neutralne kolory, a jak bedzie potwierdzone na 100%, ze dziewczynka, to wtedy szalej:) mam nadzieje, ze za 2 tyg dziecko pokaze co ma miedzy nozkami. nie chce zniechecac, ale czasami pepowina zakryje narzad rodny i do konca nie wiadomo, kto mieszka w srodku:) w sumie masz 2 usg i podejrzenia, ze dziewuszka:) zobaczymy:) ma7usia lepiej isc do gina, brac jakies leki, czy przede wszystkim kontrolowac co sie dzieje z Twoim organizmem niz w ciemno robic te testy i wyznaczac owulacje. takie wykresy, testy jeszcze bardziej nakrecaja kobiete i jeszcze wiekszy zawod przezywa sie, kiedy przyjdzie okres. chociaz (rzekomo) moja znajoma stosowala kalendarzyk i na tej podstawie zaszla w ciaze. twierdzila, ze cykle ma 28 dni i zawsze regularne. a moim zdaniem to ma sie nijak do tego, co moj gin mowil, ze nawet przy tak rownych cyklach owu moze pozniej pojawiac sie, a nie w polowie cyklu. i ile mamy wpadek z metody kalendarzykowej :D moja ciotka stosowala ta metode, bo chciala wcelowac w chlopaka, a ma corke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Tajska wiem wiem za 2 tygodnie mam wizyte i wtedy będzie 3 potwierdzenie i wtedy dopiero cos zaczne kupować;) Cytrynka zrób jak ci radza dziewczyny poczekaj jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, ja to już też mam gdzieś co ona pomyśli czy zaakceptuje czy nie. Myślę, że będzie ok, ale w głębi duszy będzie żałować, że nie ma wnuczki tak jak ja będę musiała pogodzić się z faktem, że nie będę mieć córki. Boję się tylko, że się popłaczę, że to synek. Wiem, że pokocham nad życie i wcale nie słabiej. A, nie zrozumiecie tego... Wizytę mam na 13:20, za godzinę muszę się zbierać, bo mamy ok 30km przed sobą i trzeba tam być ciut wcześniej. Najpierw trzeba zaliczyć położną - ciśnienie, ważenie itd. Wiecie, że ja do tej pory nie miałam odsłuchu serduszka robionego?! No masakra jakaś. Wy już od początku słuchałyście serca na wizytach, a ja nie :/ Nie wiem czemu. W ogóle to jakoś tak na łapu capu, kartę też na 3 wizycie mi dopiero założyły :/ Dobrze, że lekarz super. Zdjęcie za każdym razem drukuje, zawsze mam usg. A na NFZ to różnie to bywa z tym. Na niego nie powiem złego słowa. I dużo czasu nam poświęca - z 30 minut to min. Ale mam stresa, znowu ciśnienie mi skoczy do 130 albo 140 :P Zawsze tak mam. Staram się nie stresować, bo nie wolno, ale weź i się nie stresuj, jak mam to zrobić?! U nas dalej brak lata :( Słońca niet, deszcz ciągle popaduje i to taki lipiec. Na Mazury nie polecam się wybierać w tym roku. Tajska - ja to już nie mogę doczekać się tego 10tego :P Jakoś tak czuję, że od razu zaliczycie. To tak naprawdę byłby strzał za pierwszym razem, bo wcześniej owulacji nie miałaś :D Cytrynowo - poczekaj do terminu jak już pisałam. Bety nie rób, bo szkoda kasy jak dla mnie - 40zł to można do pierwszej wizyty dołożyć u dobrego lekarza. Jak po terminie wyjdzie Ci wyraźna kreska to potem do lekarza i tyle. Z tą betą to też dziwnie - Brzoskwinka miała tam jakieś zachwiania i wychodziła na nie, a potem się okazało, że ciąża jak się patrzy :) Jak dla mnie to szkoda kasy i ręki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papi to zdaje się ma sesję egzaminacyjną. Jezusie, jak Wam współczuję tych sesji ;) Już mam to za sobą, ale jak wspomnę... statystyka i ekonometria potem śniły mi się nocami. Jeszcze w dodatku miałam to wszystko rozszerzone na maksa, bo chcieli trochę zarobić na warunkach - ponad 40 osób miało warunki w ekonometrii :/ Jakoś cudem zaliczyłam. O matko i ta walka o stypendium - pamiętam to jak dzisiaj. Przez 4 lata mi się udawało. Bez tego byłoby ciężko z dala od domu. Ale żołądek swoje wycierpiał na tych sesjach :P Z perspektywy czasu patrząc, chyba nie poszłabym teraz na studia. Trochę strata czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evelinka jak nie mialas? ja to mam na każdej wizycie poczynając od 7tc !!! a co do wnuczki czy wnuka dziwie się twojej mamie moja to się każdego dnia modli żeby zdrowe było i wszystkie wnuki kocha tak samo i szaleje za nimi... miała już swój czas na rodzenie dzieci i planowanie płci a teraz jakies wybieranie nie rozumiem/..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
U mnie też cały czas leje , aż się nic nie chce, bleee. Też bym teraz na studia nie poszła zmarnowane pięć lat , niby skończyłam ekonomię a do prowadzenia firmy nic mi się nie przydaje . Samych bzdur uczą statystyki, ekonometrii , lepiej by nauczyli rozliczyć vat, księgowość prowadzić Evelinka będzie dobrze czekamy na relację. Olej to głupie gadanie, mnie jak ktoś by tak powiedział to by mnie ostatni raz w życiu widział i słyszał. To tylko tak się mowi że wnusia jest babci a wnusio dziadka stereotypy do kwadratu . Idę zakopać si,e w robotę żeby do sierpnia czas zleciał, niech ktoś pstryknie kartkę w kalendarzu. Testować testować, tajska ty następna, ktoś jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska
statystyke i ekonometrie to kojarze, ze jest na ekonomii, zarzadzaniu i informatyce i ekonometrii...to moze ja zaprosze Was na termodynamike?;) albo mechanike i wytrzymalosc materialow?;) a tak poza tym wyjeb/a/l/a mi na ustach opryszczke i jeszcze stan podgoraczkowy mam:/ przeziebilam sie:/ zaraz masc albo pasta do zebow pojdzie w ruch na opryszczke. a tak zapytam...pisalam, ze w zeszlym tyg mialam ciagle bole jakbym miala okres dostac, a teraz czuje sie taka napuchnieta w podbrzuszu. tak wyglada zdrowa i normalna faza przed @? Ewelinko co Ty sie przejmujesz..to WY macie byc szczesliwi, a nie mama. swoj czas miala na rodzenie dzieci i planowanie plci, to niech przekaze paleczke innym. w koncu ma byc babcia:) Pesteczka u mnie wczesniej padal deszcz, a dzis pogoda w miare i troche slonce swieci. moja mama konczyla tez ekonomie, a i tak pracuje w czyms innym i to w takiej pracy, ze nie jest potrzebne wyksztalcenie wyzsze, bo mozna miec srednie, a jedna osoba ma skonczona zawodowke- fryzjer. ja niby tez mam bardzo na czasie i przyszlosciowy kierunek, bo nigdy go nie wykresla ze wzgledu na zapotrzebowanie, a takie "jest" zapotrzebowanie, ze wiecej bezrobocia niz pracy :D mam wrazenie, ze wszyscy ida na studia, bo to jest takie myslenie "ze jak wszyscy ida, to ja tez pojde":) achh szkoda gadac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Tajska ja ci mówię ze coś bedzie no nie medytuj , żadna @ nie przyjedzie już przez 9 mieisęcy do Ciebie :P . Tyż czekam na okres ale nic mnie nie boli , kurdę ale strasznie mi się cykle wydłużyły 27 dni , musze jakoś na połowę sierpnia dobrze sobie ustawić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrynovo
W takim razie poczekam do terminu @. Proszę, nie bierzcie mnie za jakąś histeryczkę. sprawdzam wcześniej bo po 1 tak mi zaleciła endokrynolog, a po 2 przez to właśnie, że choruję na Hashimoto naprawdę boję się, że gdy dowiem się za późno to będzie na niekorzyść dla dziecka i dla mnie itp.. Chyba się też za dużo naczytałam w internecie o tym i muszę trochę zchilować.. Dzięki, że odpisujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Cytrynowo kniass tu pisze też ma Hashimoto . No w tym przypadku to zrozumiałe, chyba nawet podobnie macie z eblada druga kreska . Kniass nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×