Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość tajska
u mnie dziewczyny zaczynaja sie chyba bole zwiastujace @. dzisiaj poczulam bolesci po prawej stronie jajnika i klucia w macicy albo takie uczucie jakbym miala klucie gdzies gleboko w pochwie, wiec nie wiem, czy o pochwe chodzi, czy juz o macice:/ no i czasami mam przy tym bol w tej czesci, jak sa nerki, a niekiedy bardziej po prawej stronie. jeszcze nie mam tradziku, bo z reguly mialam na dekoldzie, plecach i na prawym policzku i czole, jak mialam dostac @. do 10 tuz tuz...ale wydaje mi sie, ze jednak @ przyjdzie...chyba, ze pecherzyk nie pekl i zrobila sie mala torbiel...:/ Brzoskwinko ktoras z nas kiedys napisala Ci na poczatku tej ciazy, w ktorej jestes, ze ta ciaze na pewno donosisz i widzisz? sprawdzilo sie:) teraz tylko czekac az urodzisz:) najlepiej to cofnac sie do tej wypowiedzi i zobaczyc, ktora z nas jest taka wrozka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasikscn
Czesc,sluchajcie jesten tu pierwszy raz,mam problem,mam 25lat 5letnia corcie,z Zuzka udalo sie za pierwszym razem a teraz dup.... Od kilku miesiecy probujemy i nic,ciagle ten nieszczesny okres,ciagle wbijam sobie do glowy objawy ciazy,i nie wiem czy to cos ze mna nie tak czy z moim mezem.Myslalam ze skoro za pierwszym razem udalo sie od razu to drugi raz tez pojdzie.Miala ktoras z Was takie cos? Chodzi mi o to ze z pierwsza ciaza nie bylo problemow a z druga jest ogromny.wmawiam sobis ze to stres,zabieganie itp.ale az tak dlugo by to trwalo?maz mowi ze za duzo o tym mysle.niedlugo wybieram sid do lekarza,ale mozd ktoras z was ma podobne doswiadczenia?pozdrawiam Was;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska
kasikscn nikt logicznie nie odpowie na to pytanie, bo jest to dosyc skomplikowana sprawa. ile sie w ogole starasz? moze jestes na cos chora albo masz problemy hormonalne?? ewentualnie mozesz byc zdrowa, a nie trafiasz w owulacj***adz z Twoim mezem moze byc cos nie tak...opcji jest naprawde wiele i zostaje czekac na wizyte do gin. znam historie znajomej- pierwsza ciaza wpadka, a w druga zaszla, gdy pierwszy dzieciak mial 11 lat. mowila, ze 4 lata starala sie, a dopiero po 2 latach staran poszla do gin, ze nie moze zajsc w ciaze. mowila ze poczatek to byl tak naprawde na spontanie, a po 2 latach zaczela sie martwic. dopiero zabieg droznosci jajowodow pomogl i dzis ma 3 letniego syna, o ktorego starala sie 4 lata. mowila, ze bardzo duza roznica wieku jest miedzy nimi, ale 4 lata czekania...i wiem, ze na to najmlodsze dmucha i chucha caly czas. musisz czekac, co gin powie. ja w 2 cyklu robilam badania, a od 3 cyklu gin wprowadzil tabletki i monitoringi. trzymaj sie i jak chcesz to dolacz do nas:) popiszemy, poplotkujemy...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu tabelka nie jest układana według dat porodu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Momi nie zrezygnowalam, nie mialam po prostu kiedy, ciagle jezdzimy po sklepach kupowac materialy do domu, po pracy po 12 h ledwo do domu dojezdzam wiec nie mialam sily czytac tu Laurka nastepnego dnia na pewno nie powiem, gdzies tydzien pozniej to zrobie, no chyba ze w tym tygodniu zlituja sie i dadza mi umowe to od razu po urlopie zawioze im zaswiadczenie, mam nadzieje ze lejarz zgodzi sie na zwolnienie, tez nie jestem za chodzeniem na zwolnienie tak szybko, w tamtym oddziale chcialam dlugo chodzic, ale tutaj okropnie sie czuje, przed pojsciem do pracy z nerwow strasznie brzuch boli, wiec.nie mam zamiaru sie meczyc, tym bardziej ze na dojazdy bede poswiecac dziennie 4 h. Goalka o ktorej masz usg? Tajska nie trac nadzieji, czesto w ciazy boli jak na okres wiec nie spisuj tych staran na straty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasikscn
Powiedzmybze staramy sie prawie rok,ale wiadomo,ja pracuje,maz tez i czasami czasu i sily nie ma,wlasnie myslalam o tym ze moze nie trafiak w date,ale juz zaczyna mnie to martwic,maz mowi ze co ma byc to bedzi.nasi znajomi nie mogli zajsc z nia wszystko bylo ok,a kiedy on zaczal sie badac to zaszli,wiec jeszcze mam jakas nadzieje.a mam takie ''parcie,,na dziecko ze szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, usg mam jutro o 9:00. bede pod koniec 17tc, oby cos bylo widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajska kazdej z nas przed terminem miesiaczki bolal brzuch, jajnik itp. trzymam mocno kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajska mysle o Tobie że teraz na Ciebie kolej, mam nadzieję że nie będziesz musiała długo czekać, a najlepiej jeszcze w tym cyklu zeby sie udało :) swoja droga na szczęście objawy są podobne do tych sprzed okresu wiec musimy cierpliwie czekać, moze nie przyjdzie. Mi w sumie tez sie trądzik tak jak zwykle przed okresem nie pojawił, dopiero jakis czas po terminie pojawiły sie takie straszne syfki jakich w życiu nie miałam. Mam nadzieję ze brak trądziku u Ciebie to tez dobry znak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasikscn najlepiej jakbys sobie chociaż podstawowe badania zrobiła, ewentualnie monitoring bo tak poprostu ocenić dlaczego od 2 lat sie nie udaje to jest trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Tajska kiedy dokładnie planujesz testować? Goalka ale zazdroszczę tego usg ja jeszcze tydzień musze czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam życzyć wam miłego dnia :-) u mnie dziś strasznie gorąco :-( podlalam tylko kwiaty na dworze i zdycham :-( ja chce deszczu :-( nie mogę się napatrzeć na zdjęcie usg :-) jak pokazałam mężowi to tak się cieszył :-) i stwierdził że to już nie fasolka tylko kawał dzidzi :-) Tajska ty nie przywołuj @.objawy mogą być takie same jak na miesiączkę, zobaczysz że będą dwie krechy :-) muszą być. Innej opcji nie ma. Ja juz bym chciała żeby był styczeń:-) Miłego dnia <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzoskwinka nie dziwie Ci sie z tym zdjęciem :) ja tez sie juz nie moge doczekać usg i stycznia :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Tajska nie wymyślaj :P Róbże ten test :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska
Pesteczka termin @ mam na 10 lipca, wiec raczej 10 robie...a myslisz, ze jakbym dzisiaj zrobila to cos by wyszlo, czy moze byc jeszcze za wczesnie? alez ja sie ludze...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Tajska ja teoretycznie robiłam 2 dni wcześniej i wyszly kreski bo ciężko mi było dokładnie @ obliczyć bo za każdym razem miałam inna długość cyklu. wydaje mi się ze jakbys dziś czy jutro rano zrobiła to powinnien wyjść juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2707
Do kasikscn zrob sobie badanie prolaktyny. Ja tez nie moge zajsc w ciaze synek ma 3 latka i tez nie mialam problemu z zajsciem a teraz masakra. Trace nadzieje na drugie dziecko. Robilam badanie prolaktyny wyszla mi bardzo wysoka do tego badanie tsh, ft3, ft4 tez wyniki nie barzo biore leki jezdze do lekarza wydaje mnustwo forsy narazie bez skutku ale na koniec lipca bede miala juz postawiona diagnoze zobaczymy. Ale tak jak ty modle sie zeby nie bylo okresu i co miesiac zalamka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Jak 10 to myślę że już coś by wyszło spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goalka
Tajska dzis moze wyjsc juz druga kreska ale nie musi . ja tam bym zrobila dzis:) i jesli bylby negatyw to poczekalabym do tego 10tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska
laurka to jest fakt, ze trudno mi obliczyc, kiedy mam dostac okres:/ styczen i luty - cykl 28 dni, w marcu mial juz cykl 30 dni i nastepny 27 dni (w marcu milam dwie @- jedna na poczatku miesiaca, a druga pod koniec), w maju cykl 37 dni, a w czerwcu cykl 36 dni...dzis jest moj 27dc, bo ostatnia @ byla 12 czerwca. teraz siedzialam z kalendarzykiem w reku i liczylam ile kazdy cykl mial. wychodzi na to, ze styczen i luty - cykl byl regularny i w marcu tez, bo bylam 3 miesiace po odstawieniu anty, a od kwietnia zaczelo cos sie sypac:/ zrobilabym ten test, ale nie wiem, czy nie jest za wczesnie:/ jutro mialabym 28dc...przezywam to rozczarowanie, bo czasami mam takie bolesci jakbym miala okres dostac i nie chce sie niepotrzebnie nakrecac. z ciekawosci z 6 miesiecy oblicze ile srednio cykl u mnie trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Dziewczyny...fajnie miec takie wsparcie:) w ogole powiedzcie mi jaki test ciazowy najlepiej zrobic, zeby wynik byl bardziej wiarygodny? z reguly robilam bobo-test albo pink-test, a teraz zaczelam zastanawiac sie, ktory wybrac i zeby wieksza czulosc mial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tajska kazdy chwali pepino test, jednak ja o musze powiedziec ze test to test, zrobilam pepino 10mlU w piatek wieczorem i byla blada kreska, w sobote popoludniu zrobilam bobo test 0,25mlU i pokazal duzo ciemniejsza kreske.testy roznily sie czuloscia ale zrobilam je w nieduzym odstepie czasowym a jednak bobo pokazal mocniejsza kreske chociaz mial mniejsza czulosc.. mysle ze przy tym dniu cyklu mozesz robic jakikolwiek. dziewczyny powiem wam ze troche sie denerwuje jutrzejsza wizyta, nie zebym sie czegos obawiala dot. dziecka ale po tym incydencie z gin mysle ze nie bedzie sympatycznie, nawet nie skomentowala moich badac laboratoryjnych , wyniki mam na necie od piateku a komentarza od niej nie. a zawsze dawala. dlatego wole dmuchac na zimne i zapisalam sie na czwartek na wizyte nfz , lekarz ma opinie b.dobre, same pozytywy wiec chyba zmienie mojego gin na niego aby dalej poprowadzil mi ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martucha020290
tajska ja bym do weekendu nawet poczekała. Z pięciu mies średnia to jest 31 dni. lepiej zrobić później niż za wcześnie i się zastanawiać jak wyjdzie negatywny czy się nie za wcześnie zrobiło :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artma
Cześć dziewczyny:)widzę że już tu jest Was sporo , i są tu już przyszłe mamusie:) wszystkim gratulacje od razu.. chciałam zapytać czy mogę się przyłączyć? mam już córkę,będzie miała siedem lat,teraz drugi cykl starań o drugie dziecko dziś mam 26dc poprzednio,pierwszy po odstawieniach anty miałam 32 dniowy w sobotę lub na początku przyszłego tygodnia chciałam zrobić test jeśli do tego czasu się nie zjawi @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Tajska ja polecam pepino zrobic nawet jutro;) Goalka spokojnie zobaczysz jak jutro bedzie, a ci lekarze w tym samym szpitalu pracuja? ale masz dobrze ze zobaczysz dzidzia;) my juz na urlopie w górach;) oj trzeba odpoczać,ale nogi puchną straszliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabella1983
Cześć Dziewczyny, dawno nie zaglądałam, nie mam czasu zupełnie ... Dziś w pracy koleżanka poinformowała mnie, że jest w 4tym miesiącu i do tego z bliźniętami... Pogratulowałam jej ale nie powiem żeby mnie to nie ukłuło :/ Humor mi się popsuł... do tego analizuję jeszcze ostatnią wizytę u lekarza i zastanawiam się o co właściwie chodzi.. Byłam u niego 3.07 i stwierdził po USG że jestem "tuż po owulacji", że widzi płyn za macicą itd. Ale z kalkulatora dni płodnych wychodzi mi, że owulacja powinna być 4.07... nic już z tego nie rozumiem :( A czy obecność płynu za macicą a potencjalna ciąża to ma się jakoś jedno do drugiego? Bo my działaliśmy coś na 2 dni przed wizytą u niego, więc może udało się akurat? Tylko wiadomo, że na usg nie widać bo to byłaby ciąża 2dniowa :) Ale co z tym płynem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goalka
Zapraszamy, zapraszamy. Mirabella ja tez przez to przechodzilam, tez co chwile slyszalam o ciazach kolezanek. Niedlugo i ty pochwalisz sie swoja :-) Jutro zobacze tego mojego malego czorta. Moze pokaze co tam ma miedzy nozkami:-) moj brzuch ruszyl do przodu. Maz nie moze sie napatrzec:-) ale ruchow dalej brak. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka ja juz nie patrze na to ktory lekarz w jakim szpitalu pracuje. Mojej kolezanki znajoma wykupila sobie obecnosc lekaza podczas porodu ale mowila ze sto razu bardziej pomocna byla polozna niz on sam, wiec przestalam sie tym kierowac. Bede chciala znalezc dobra polozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
slyszalam, ze powinno bardziej dawac w lape poloznej a nie lekarzowi, bo to polozna jest przy porodzie, a lekarz tylko czasami doglada. czesto jest tez tak, ze to poloznej da sie w lape, zeby zalatwila cesarke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×