Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość kniaas
CIĘŻARÓWKI Laurkachmurka________26 lat______19 tc________05.12.2014 evilinka_______________30 lat______19 tc________01.12.2014-córka Goalka________________28 lat______17 tc_______18.12.2014 taka tam dziewczyna ____27 lat______13 tc________styczeń 2015 rybcia1987_____________27 lat______9 tc_________21.01.2015 brzoskwinka14__________21lat______11tc_________21.01.2015 anii84__________________30 lat______10 tc________02.02.2015 kniaas_______________23 lat________5 tc________06.03.2015 STARACZKI tajska_______________23lat_______6 cykl staran_______________10.07.2014 martucha020290______24 lata_____3 cykl starań_______________22-27.07.2014 karnataka____________27 lat______10 cykl staran_______________3.08.2014 momi86 _____________28 lat_______ 3 cykl starań______________ 01.08.2014 margaret112 _________30 lat________8 cykl starań______________ 01.08.2014 papi11______________22 lat________3 cykl starań______________19.05.2014 ryba88______________26 lat________9 cykl staran______________ 04.06.14 Czarnulka2013_______29lat________3 cykl starań______________26.05.14 Gość_M_____________32lata______~7cykl starań______________~01.06.14 Miranda454__________24lata_______1cykl starań_______________19.05.2014 Karola300____________30 lat_____3 cykl starań_______________16-24.07.2014 Madalena84__________30 lat________5 cykl starań_______________29.06.2014 kikutełek____________24lata______1 cykl starań_______________05.06.2014 ma7usia____________27lat______2 cykl starań_______________06.-10.07.2014 Mirabella1983 _________31 lat ____ 4 cykl starań _____ 17-20.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, zmienilam miejsce w tabelce na ciezarowki :) Dzisiejsze usg doprowadzilo moja mame do lez . A ja oczywiscie w skowronkach. Ginka chciala mnie juz na chorobowe wyslac ,bo moja praca jest szkodliwa,ale oczy zrobila jak powiedzialam ,ze teraz to nie chce chorobowego. No i dodaje foto mojej malej kruszynki http://pokazywarka.pl/zftb9i/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CIĘŻARÓWKI Laurkachmurka________26 lat______19 tc________05.12.2014 evilinka_______________30 lat______19 tc________01.12.2014-córka Goalka________________28 lat______17 tc_______18.12.2014 taka tam dziewczyna ____27 lat______13 tc________styczeń 2015 rybcia1987_____________27 lat______9 tc_________21.01.2015 brzoskwinka14__________21lat______11tc_________21.01.2015 anii84__________________30 lat______10 tc________02.02.2015 kniaas_______________23 lat________5 tc________06.03.2015 STARACZKI tajska_______________23lat_______6 cykl staran_______________10.07.2014 martucha020290______24 lata_____3 cykl starań_______________22-27.07.2014 karnataka____________27 lat______10 cykl staran_______________3.08.2014 momi86 _____________28 lat_______ 3 cykl starań______________ 01.08.2014 margaret112 _________30 lat________8 cykl starań______________ 01.08.2014 papi11______________22 lat________3 cykl starań______________19.05.2014 ryba88______________26 lat________9 cykl staran______________ 04.06.14 Czarnulka2013_______29lat________3 cykl starań______________26.05.14 Gość_M_____________32lata______~7cykl starań______________~01.06.14 Miranda454__________24lata_______1cykl starań_______________19.05.2014 Karola300____________30 lat_____3 cykl starań_______________16-24.07.2014 Madalena84__________30 lat________5 cykl starań_______________29.06.2014 kikutełek____________24lata______1 cykl starań_______________05.06.2014 ma7usia____________27lat______2 cykl starań_______________06.-10.07.2014 Mirabella1983 _________31 lat ____ 4 cykl starań _____ 17-20.07 artma____________27_________2cykl starań____12-14.07.14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej Kniass kiedy moja kruuszynka była taka malutka;) teraz to kawał dzidzi;) Goalka pytam bo np jakbs zmieniła lekarza a potem na porodowce trafil na tego 1 to mógłby byc nieprzyjemny czy cos. my sie urlopujemy i odpoczywamy tego namm było trzeba;) mysle ze połowa wrzesnia i chyba zwolnienie bo to juz połowa 7 miesiaca bedzie chyba wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artma
dzięki dziewczyny za przyjęcie:) mnie dziś pobolewał brzuch z rana jak przed dostaniem okresu..miałam wrażenie ze jak tylko pójdę do łazienki to go będę mieć..ale na razie nic ,tylko ten brzuch i piersi bolą . bardzo bym chciała być w ciąży ale mam przeczucie że nic z tego ,zresztą wczoraj się dowiedziałam ,że koleżanka z którą pracuje ma wirusa wzw typ b i leży w szpitalu,zastanawiam się własnie czy powinnam zrobić na to badanie bo jest mocno zakaźny a w mojej pracy przy kontakcie z różnymi ludźmi.....dziećmi..o to nie trudno..:( jak już pisałam mam już jedną córeczkę o nią starałam się siedem miesięcy...i szczerze mówiąc stała się to dla mnie wieczność...pod koniec starań zaczęłam myśleć już że nic z tego nie będzie a tu proszę jak odpuściłam to od razu się udało:) nie obraźcie się że nie przeczytałam wszystkich stron ,ale jest ich trochę:) chciałam jednak wyszukać pierwszą szczęśliwą mamusie ..nie udało mi się to jednak:) mam pytanie do mam które już zobaczyły dwie kreseczki:) jak długo czekałyście żeby zrobić test? do dnia planowego okresu? czy po nim?? ja wątpię żebym ten cykl miała znowu 32 dniowy ,nigdy nie miałam przed braniem tabletek okresu regularnie ani takich długich cyklów. Miłego dnia dziewczyny i trzymam kciuki za to abyśmy wszystkie nie długo były w tabeli górnej:) mam nadzieje że się dobrze dopisałam do tabelki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artma ana kiedy masz termin @? ja robiłam w 30 dniu cykly test, a cykle miałam od 28 do 34 dni róznie. i test juz wyszedł pozytywny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Knias no malutka dzidzia ale wazne ze jest i teraz bedzie szybko rosla:) ja sama nie wiem kiedy mi te tygodnie uciekly bo juz niedlugo 20tc i polmetek!! Laurka w moim miescie jest 5 szpitali gdzie jest oddzial gin-poł. ale ja chyba zdecyduje sie na porod poza moim miastem, bo mieszkam na obrzezach i nawet blizej bedzie mi tam. mniejszy przemiał , a opinie b.dobre. zaraz na usg:P napisze do was jak wroce z pracy. trzymac kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynovo
Kniass wspaniała dzidzia!! Bardzo się ciesze ze juz po usg jesteś :-* i zobaczylas swoje maleństwo. Teraz dużo odpoczywaj i trzymaj się zdrowo! Ja tez juz się doczekać nie mogę tego momentu. W czwartek idę na betę, a w piątek na usg. A jak się czujesz wogole?? Jakieś nowe objawy, odczucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martucha020290
Cześć dziewczyny. Wczoraj byłam u gin. Okazało się że jest pecheryk!!! :D 19mm... więc się staramy. Owulka na dniach wiec stwierdziliśmy że nic nie kombinujemy narazie tylko czekamy na efekty. gin powiedzial że skoro ostatnir badania wyszly ok to narazie nie ma sensu ich powtarzac. Jak nie uda nam sie tym razem to dopiero jak wrocimy z HL to mam przyjsc do niego i on mi powie w którym dc które hormony. Żeby znowu nie robić wszystkich w jednym dniu. No zobaczymy co z tego wyjdzie :D cieszę się jak głupia. Nie dziwne że w tamtym tyg nic nie było widać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kniaas śliczna fasolinka ;) Artma ja mam 4- letniego syna a o kolejne dziecko staramy sie od początku roku... z pierwszym udało się od razu z drugim trochę ciężej. Nie ma reguły że jak przy pierwszej ciąży poszło szybko to z kolejnymi też tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martucha, no super, nareszcie pozytywne informacje. A który to dzień cyklu u Ciebie? Artma witaj, razem raźniej. Mnie też kusi, żeby wybrać się na jakiś monitoring tylko koszty mnie trochę przerażają, ale bynajmniej wiedziałabym na czym stoję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Hey ja tylko przelotem bo na twarz padam tyle roboty z tym sklepem , chyba mi rozum odjęło z tym pomysłem, plany były fajne, ale ogarnięcie tego w praktyce to masakracja. Zaraz lecę klucze odbierać, po meble jadę , potem towar trzeba przerzucić , ktorego od dwóch dni nie mogę upakować Tajska co z tym testem robiłaś ? Martucha to do dzieła ;) Kniaas super gratki . Goalka jak wyniki usg?O żeby buło lepiej to awaria prądu poszła wlasnie, jak dobrze mieć laptopa na baterie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Momi 24dc dzisiaj. Wychodzi na to że cykl ok 40dniowy. Byle by @ nie przyszła :p ppowiem ci że jeśli wiesz kiedy mniej wiecej masz owu to łatwiej. Ja dostałam w tamtym tyg wodnisty śliz i muślałam że to już a nic nie było widać na usg, wiec musialam isc drugi raz. Pęcherzyk rosnie mniej wiecej 2mm na dzień jak sie nie mylę wiec jak np by ci powiedzial ze widzi 16mm to oszacujesz sobie kiedy owu moze wystąpić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kniaas super, to pierwsze usg jest niesamowite a później niecierpliwie czekany na kolejne :) a jak sie czujesz? martucha z tym pecherzykiem ekstra! Teraz możecie zacząć działać i to zawsze jakoś ta pewność wieksza :) Tak jak piszecie o opłatach za monitoring to sie zadtanawiam czy nie można tego na NFZ zrobic? A jeśli prywatnie to ile wizyta kosztuje? Bo moze bardziej opłaca sie na okres starań i ciąży wykupić abonament w jakiejś prywatnej klinice? Ja akurat z pracy mam luxmed i tam na monitoring moglabym chodzić bez kosztów, nie wiem jak wygląda przy wykupowaniu abonamentu cena ale moze to jakieś rozwiązanie. Miłego dnia dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska
martucha to super i ode mnie tez gratulacje:) pewnie poczulas sie tak jakbys juz maly pecherzyk ciazowy widziala:) ja jak zobaczylam pecherzyk, to tak sie ucieszylam jakbym byla w ciazy:) mamy podobne rozmiary- Ty 19mm a ja mialam 20mm. mi tez lekarz mowil, ze pecherzyk rosnie zazwyczaj 2mm/dzien, ale niestety nie wiem przy jakich rozmiarach peka:/ a Tobie cos mowil? pytalas? moj mowil, ze z reguly 23mm, wiec jak bylam wtedy na monitoringu, to na dniach juz mogl peknac...ehh...:/ czlowiek sie ludzi nadal- pisze o sobie:( to przez jakis tydzien musisz ostro brac sie do roboty i starac sie z mezem:) my dzien przed usg staralismy sie i po praktycznie codziennie z przerwa 1-dniowa. ale zobacz jakie to jest dziwne...w zeszlym tyg bylas to gin mowil, ze nic nie widac, a teraz masz 19mm? chyba, ze ja cos zle zrozumialam albo ten czas tak szybko leci i na usg bylas jeszcze wczesniej? wychodziloby ze przyrost pecherzyka jest szybszy? tyle informacji czyta sie u kazdej, ze zpamietac nie mozna wszystkiego;) napisz mi, czy Twoj gin mowil cos jeszcze dodatkowo np owulacji, czy przyrostu pecherzyka...moze dowiem sie jeszcze czegos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artma ja czekam do terminu @, czyli do jutra i jutro najwczesniej chce testowac. moj M nawet mowil, ze nie ma co wczesniej robic, bo moze bedzie tak, ze zrobimy wczesniej, a test nie wyjdzie i trzeba bedzie powtarzac albo wynik dopiero po paru dniach wyjdzie. chcialam juz wczoraj robic, ale to racja, ze nie ma co wczesniej robic...oboje z M nie mozemy sie doczekac:( artma ja to czuje czasami takie ciagniecie troche w pachwinach, a czasami takie klucie w jajniku, w ktorym mialam pecherzyk. dzisiaj znowu obudzil mnie taki bol podbrzusza jakbym miala @ dostac, ale boli chwile i zaraz przechodzi. wczoraj tez mialam takie wrazenie, ze okres dostaje, ale na razie nie mam. takie objawy podchodza tez pod miesiaczke, wiec nie wiadomo co myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Momi mnie tez koszty przerazaja:/ w dodatku biore jeszcze leki, wiec clo kosztuje ok 30zl i w opakowaniu jest 10 tabletek. biore ich po 5 na miesiac, wiec na 2 miesiace mialabym 1 opakowanie clo. jezeli chodzi o metformax to jest 30 tabletek w opakowaniu, wiec teoretycznie na miesiac, ale jak okres jest nieregularny, to musze napoczac kolejne opakowanie:/ metformax nie pamietam ile mnie kosztowal, ale wychodzilo, ze jakies grosze, a clo jest drogie, bo praktycznie kosztuje mnie tyle, co tabletki anty :D a wizyta u gin kosztuje mnie 70zl- mam usg, dostaje recepte i zadaje mu jakies pytania...tez niby usg kosztuje 50zl, wiec 20zl chyba dolicza za recepte:/ a monitoringi musze miec, zeby zobaczyc, czy sa jakies efekty albo czy nie pojawiaja sie torbiele przy clo. wolalabym zajsc szybciej w ciaze, bo za chwile skoncza mi sie fundusze i nie wiem, co dalej zrobie ze swoim leczeniem:/ a jak zajde w ciaze, to raczej przeniose sie na nfz, a do tego gina bede czasami chodzila prywatnie, bo jak usg bede miec co 2 tyg, to finansowo chyba nie wyrobimy (chociaz pewnie moj M nie widzialby problemu, zebym chodzila prywatnie, ale ostatnio rozmawialismy, ze polaczymy nfz z leczeniem prywatnym) :/ jeszcze jak dojda badania odplatne w ciazy, to wole isc na nfz i miec skierowanie na bezplatne badania, a nie jeszcze dodatkowo bawic sie w koszty:/ a wiadomo, ze w ciazy robi sie tez iles badan, wiec wydawac kilkaset zlotych na badania, ktore mozna miec za darmo, to wole te kilkaset zl przeznaczyc na lozeczko dla dziecka. wszystkiego sa plusy i minusy- niestety:/ konczy mi sie kasa, jeszcze planujemy urlop, wiec kasy bede miec jeszcze mniej, a naprawde bardzo oszczedzam i duzo rodzice mi pomagaja. wyobraz sobie takie odkladanie oszczednosci z kasy ze stazu, jak na stazu mialam 844zl na reke:/ nie wiem, co bym zrobila gdyby nie pomoc rodzicow. a teraz rzucic leczenie i zaczynas wszystko od poczatku za jakis czas, to bedzie absurd, bo ta kase ktora wlozylam teraz pojdzie na marne, wiec najlepiej jest leczyc sie caly czas az do skutku. musialam sie troche wygadac:/ momi, a tak zapytam z ciekawosci, czy Twoj maz rowniez jest niewidzacy? czy Wy nie macie dodatkowej pomocy od panstwa w razie jakby Wam dziecko urodzilo sie? nie macie jakichs dodatkow socjalnych albo cos w tym rodzaju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anii84 leczenie prywatne jest kolosalne i jeszcze nie wiadomo, jaka bylaby ciaza, czy zagrozona, czy nie i jak zagrozona, czy jeszcze dodatkowe oplaty nie doszlyby u gina prywatnie, bo robiloby sie iles usg, czy wszystko jest ok. z moim M jakis czas temu rozmawialismy, jakby finansowo wygladalo jakbym jezdzila przykladowo do Matki Polki w ciazy na wizyty, a jakby wychodzilo gdybym prywatnie u mnie w miescie leczyla sie (chodzi o dojazdy do CZMP, a wizyty prywatne- czy porownywalny koszt). mnie podroz busem do Lodzi kosztuje 10zl w jedna strone. Brzoskwinka miala monitoringi na nfz z tego, co pamietam, wiec naprawde miala wielkie szczescie. ja to musze zapytac chyba u siebie w poradni w szpitalu, czy jest cos takiego mozliwe, jak monitoringi, bo jak tak, to oczywiste, ze przenioslabym sie na nfz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anii84 a Ty jak to wszystko chcesz zorganizowac? moze masz jakis pomysl i mi przy okazji pomozesz;) bo jakbym miala jezdzic do Lodzi, to pewnie wybralabym szpital ktory jest w miare blizej, a nie gdzies koniec Lodzi :D, wiec zostaje Kopernik, szpital Pirogowa, klinika Barlickiego i CZMP. Pesteczka nie robilam jeszcze testu:D najwczesniej jutro zrobie...ale boje sie bardzo tego zawodu:( wydaje mi sie, ze bede specjalnie zwlekac z tym testowaniem, bo boje sie tak bardzo rozczarowania:( chociaz powinnam w miare wczesniej zrobic, bo tak to metformax musialabym od razu odstawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
CIĘŻARÓWKI Laurkachmurka________26 lat______19 tc________05.12.2014 evilinka_______________30 lat______19 tc________01.12.2014-córka Goalka________________28 lat______17 tc_______18.12.2014 taka tam dziewczyna ____27 lat______14 tc________styczeń 2015 rybcia1987_____________27 lat______9 tc_________21.01.2015 brzoskwinka14__________21lat______11tc_________21.01.2015 anii84__________________30 lat______10 tc________02.02.2015 kniaas_______________23 lat________5 tc________06.03.2015 STARACZKI tajska_______________23lat_______6 cykl staran_______________10.07.2014 martucha020290______24 lata_____3 cykl starań_______________22-27.07.2014 karnataka____________27 lat______10 cykl staran_______________3.08.2014 momi86 _____________28 lat_______ 3 cykl starań______________ 01.08.2014 margaret112 _________30 lat________8 cykl starań______________ 01.08.2014 papi11______________22 lat________3 cykl starań______________19.05.2014 ryba88______________26 lat________9 cykl staran______________ 04.06.14 Czarnulka2013_______29lat________3 cykl starań______________26.05.14 Gość_M_____________32lata______~7cykl starań______________~01.06.14 Miranda454__________24lata_______1cykl starań_______________19.05.2014 Karola300____________30 lat_____3 cykl starań_______________16-24.07.2014 Madalena84__________30 lat________5 cykl starań_______________29.06.2014 kikutełek____________24lata______1 cykl starań_______________05.06.2014 ma7usia____________27lat______2 cykl starań_______________06.-10.07.2014 Mirabella1983 _________31 lat ____ 4 cykl starań _____ 17-20.07 artma____________27_________2cykl starań____12-14.07.14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja jestem u rodzinki ponownie i mam zero czasu. Nie siedzimy w domu wcale! Martucha cieszę się, że jest pęcherzyk. Chociaż wiesz na czym stoisz :-). Brzoskwinko, Kniass i Ani (chyba Ani, bo już mi się pokręciło) cieszę się z usg :-D. Oby dalej było wszystko dobrze. Tajska JUŻ SIĘ DOCZEKAĆ NIE MOGĘ, testuj z rana!!!!!!!!!!!! :-D Goalka czekam na wieści z usg :-). Co to za lekarz, co nie daje zwolnienia???? Mój się na pierwszej wizycie (ja w 4 tygodniu byłam wtedy) pytał czy pracuję przy jakichś szkodliwych substancjach itp. i zwolnienie wypisałby mi od ręki. Nowe dziewczyny o skomplikowanych nickach ;-) WITAM SERDECZNIE i mam nadzieję, że dołączycie szybko do góry tabelki :-). Tej dziewczynie, która się stara rok polecam badania KONIECZNIE!!! Rybcia tobie współczuję sytuacji, mam nadzieję, że szybko umowę dostaniesz. Już się lepiej czujesz niż na początku? Momi po tym zabiegu może wszystko ci się poprzesuwało - owulacja itp. Mam nadzieję, że uda się zajść w ciąże szybko i spełnią się twoje marzenia :-). CIĘŻARÓWKI jak się czujecie w te upały??? Ja jak za długo pochodzę to mnie brzuch boli. Ale może boli, bo rośnie? ;-) Cytrynowo GRATULACJE, bo nie wiem, czy gratulowałam. Jak coś pomyliłam to wybaczcie. Czytałam z prędkością światła. Pozdrawiam WSZYSTKIE DZIEWCZYNY, te niewymienione przeze mnie przede wszystkim ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się za wami stęskniłam dziewczyny!!! Ale po prostu czasu nie mam napisać. Nadrabiam zaległości z koleżankami na placach zabaw. To tu, to tam. A dzieci się tak cudnie bawią. Szaleństwo normalnie :-). Kiedyś się któraś pytała, chyba Ani (?) - ja mieszkam w łódzkim, kilkadziesiąt km od Łodzi, ale w Łodzi nie będę rodzić. W Matce Polce na pewno bym nie rodziła. Przecież tam przy porodzie uczą się studenci, cała zgraja między nogi zagląda, paluchy wsadza. Tyle koleżanek mi o tym mówiło. Także nie mam zamiaru. Oczywiście zgodziłabym się na jakąś studentkę, ale jedną, góra dwie, a nie na tłumy. Może akurat te moje koleżanki miały takiego "pecha". Siostra jak leżała na oddziale niedawno to też masa studentów. Przy badaniu itd. To mi się nie podoba ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrynovo
Taka tam dziewczyna dziekuje :* Tajska bede trzymac kciuki za jutrzejszy poranek! Podziwiam za wytrzymałość ;) jak wogóle się czujesz? coś nadstandardowego zaobserwowałaś u siebie? Niewiem czy sie martwić czy nie tymi "ciągnieciami" podbrzusza :/ od czasu do czasu czuje je w ciągu dnia, a szczególnie jak gdzieś stoje dłużej lub chodze długo. Takie jakby skurcze tylko bezbolsne. Nie towarzyszą temu zadne plamienia na szczescie. Miałyście takie odczucia podbrzusza w pierwszych tygodniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CIĘŻARÓWKI evilinka_______________30 lat______19 tc________01.12.2014-córka Laurkachmurka________26 lat______19 tc________05.12.2014 Goalka________________28 lat______17 tc_______18.12.2014 taka tam dziewczyna ____27 lat______14 tc________styczeń 2015 rybcia1987_____________27 lat______9 tc_________21.01.2015 brzoskwinka14__________21lat______11tc_________21.01.2015 anii84__________________30 lat______10 tc________02.02.2015 kniaas_______________23 lat________5 tc________06.03.2015 STARACZKI tajska_______________23lat_______6 cykl staran_______________10.07.2014 martucha020290______24 lata_____3 cykl starań_______________22-27.07.2014 karnataka____________27 lat______10 cykl staran_______________3.08.2014 momi86 _____________28 lat_______ 3 cykl starań______________ 01.08.2014 margaret112 _________30 lat________8 cykl starań______________ 01.08.2014 papi11______________22 lat________3 cykl starań______________19.05.2014 ryba88______________26 lat________9 cykl staran______________ 04.06.14 Czarnulka2013_______29lat________3 cykl starań______________26.05.14 Gość_M_____________32lata______~7cykl starań______________~01.06.14 Miranda454__________24lata_______1cykl starań_______________19.05.2014 Karola300____________30 lat_____3 cykl starań_______________16-24.07.2014 Madalena84__________30 lat________5 cykl starań_______________29.06.2014 kikutełek____________24lata______1 cykl starań_______________05.06.2014 ma7usia____________27lat______2 cykl starań_______________06.-10.07.2014 Mirabella1983 _________31 lat ____ 4 cykl starań _____ 17-20.07 artma____________27_________2cykl starań____12-14.07.14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytrynowo tam się wszystko zmienia, przystosowuje, rozciąga. Ja nie miałam, ale to jest podobno normalne :-). W pierwszej ciąży nie miałam nic, w drugiej takie delikatne okresowe bóle, ale krótko. Jak mnie dopadają bóle, to wtedy szybko się staram gdzieś usiąść lub położyć jak mam możliwość :-). Kiedy masz wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrynovo
Wizytę mam w piątek rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×