Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

evilinka twoj brzuch faktycznie urosl od ostatniej fotki , ale tez mam wrazenie ze jednak moj jest wiekszy. ty mowisz na mnie ze chudzinka jestem a ty to co??:) taka sama jak i ja:) ja ruchow dalej nie czuje....kurde no!! dzisiaj jak juz pojde spac to zaglaszcze ten moj brzuch zeby wkoncu cos poczuc:) taka tam dziewczyna czy masz brzuch czy nie, ja tam chetnie tez bym go zobaczyla:) moze to tylko twoje wrazenie ze go nie ma. moj tez wydaje sie byc maly dla mnie ale jak maz na niego patrzy to mowi ze jest juz ogromny:) (a co dopiero bedzie pod koniec ciazy...chyba uzna mnie za wieloryba) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam obwod brzucha na wysokosci pepka 90cm, dodam ze w biodrach mam 92cm, waga przed ciaza 52,5 kg a teraz 57kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybcia1987
Rany boskie, dziewczyny z******te te brzuchy już macie :) evilinka faktycznie sporo Ci urosł od ostatniej fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelina89
Hej!!! Czytałam pierwsze 30-40stron tego tematu i bardzo trzymałam kciuki za Laurkechmurke i postanowiłam przeskoczyć na ostatnią a tu bęc!!! Laurka w upragnionej ciąży!!! Gratulacje!!! A co u Malinki1232? Mam nadzieję że jej też się udało... :) My z mężem będziemy zaczynać się starać o drugie dziecko. Mamy synka rocznego! Zakupiłam testy owu i trzeba się brać do dzieła!:) Tylko mam mały problem... Mój synek jeszcze domaga się cysia... Na dniu już nie pije ale w nocy nie ma bata... Wiem że jakby nam się z mężem udało to muszę go całkiem odstawić-to dopiero będzie meksyk... Chciała bym mieć jeszcze córcie ale najważniejsze by było zdrowe... A starała się któraś z Was o dziewczynkę? Bo słyszałam że trzeba się starać 2-3 dni przed owu? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goalko jesteś chudzina ja mam w biodrach ok 95 cm i ważę już 59.2 ;) jutro brzuch zmierze. Co do ruchów. Spokojnie ja pierwsze tak na dobre poczułam w 18 tyg. Ale wszędzie podają 20-22 tydzień. I teraz, w 20 dopiero czuję w kazdej pozycji. Wcześniej tylko przy lezeniu pojedyncze ruchy. Martucha chętnie oddam Ci z 3 rozmiary ;) ja zawsze miałam kompleksy. Koleżanki mi zazdrościły a ja koleżankom. Nawet rodzona mama się ze mnie śmieje teraz. Każdy się gapi a ja się wstydzę. Marcelina - nie ma na to przepisu moim zdaniem. Moja bratowa 2 razy "z przepisu" córkę robiła z moim bratem i ma 2 synów ;) U mnie też raczej w owulacje wyszło idealnie. Bo w 8 dniu to marne szanse na zapłodnienie jak owulacja w 14...Słyszałam że "na pieska" to sposób na córkę. Ale my to różnie podczas stosunku i tak i siak ;) nie ma na to 100% recepty. No, moze ten chiński kalendarz ;) To by się i u mnie zgadzało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy mówicie ze mam mały brzuch a mąż mowi że wielki. I też się zastanawiam co powie w listopadzie ;) Wam też lekarz kazał spać tylko na lewym boku?? Trochę mnie to przeraża. Zawsze spałam na brzuchu i jakoś na bok się przestawiłam ale raz jeden raz drugi...kazał kłaść coś za plecy i pilnować tego :/ Pestka utknęłaś w pracy? Jak biznes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Czytam was ale nie miałąm siły odpisać. Spałam od 21 do teraz i własnie wstalam juz jestem wyspana. Evelinka nie nie utknełam źle się czuje organizm mi ześwirował nie przyzywczajony do takiego życia boli mnie twarz, jezyk , żołądek . Nie mogę jeść. Okropnie się czuje. Psychicznie to już w ogóle przez tego mojego eks o kant du.. potłuc. E szkoda pisać. Fajne brzuszki macie. Super fotki. Martucha kiedy testujesz ? Kurde nie zasne juz za nic. Jakos czarno to widze wszystko zwatpienie mnie dopada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evelinka mężowi sie wydaje bo nigdy takiego nie miałaś, ale jakby zobaczył taka mega ciezarówke w 9 miesiacu to by chyba sie przeraził skoro to dla niego duzy brzuch;P a coś pisałaś o syfkach ze znikneły, u mnie to teraz jest chyba jeszcze wiecej. ok uciekam do pracy i potem wizyta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka to daj znać choć już córka u Ciebie też bankowo. Pestka na stresy też bierz sobie magnez. Mój mąż ma dużo stresu przez pracę i mu każe brać. Żołądek boli i spać się nie da od tych stresów. Takie to niezdrowe a jak tego stresu się pozbyć :/ Najgorszy dziad. A jak interes Ci idzie? Kurcze kocica oszalała - od 5 rano chce jeść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Biorę dopelherz od stycznia z najwyższą możliwą dawką magnezu i potasu po 300 mg . Hehe idzie ta wczoraj sprzedałam dwie rzeczy :D Szał. Zobaczymy co to będzie. Pozornie ludzie narzekają na sklepy odzieżowe, a w tych dwóch obok mnie tłum ludzi się przewala non stop . Próbuje załatwić kolejny kredyt na towar , mam parę pomysłów jeszcze . Tylko niech mi ten organizm się przystosuje bo zdycham , ale udaje że jest ok i trzymam fason ;/ Brzuch mnie boli tak że w mózgu go czuje, a nic nie jadłam totalnie nic ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Cześć dziewczyny. Evilinko ty chudzielcu, nie gadam z tobą, tak żeś mówiła o tyciu itd., o tyyyyyyyyyyyy!!!!! Piękny brzuszek, a jaki mały :-). Miłego dnia kobietki :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
CIĘŻARÓWKI evilinka_______________30 lat______20 tc________01.12.2014-córka Laurkachmurka________26 lat______20 tc________05.12.2014 Goalka________________28 lat______18 tc_______18.12.2014 taka tam dziewczyna ____27 lat______15 tc________styczeń 2015 rybcia1987_____________27 lat______13 tc_________26.01.2015 brzoskwinka14__________21lat______13tc_________21.01.2015 anii84__________________30 lat______11 tc________02.02.2015 kniaas__________________23 lat______6 tc_________06.03.2015 STARACZKI tajska_______________23lat_______6 cykl staran_______________10.07.2014 martucha020290______24 lata_____3 cykl starań_______________22-27.07.2014 karnataka____________27 lat______10 cykl staran_______________3.08.2014 momi86 _____________28 lat_______ 3 cykl starań______________ 01.08.2014 margaret112 _________30 lat________8 cykl starań______________ 01.08.2014 Karola300____________30 lat_____4 cykl starań_______________23-30.07. ?? 2014 ma7usia____________27lat______3 cykl starań_______________05.08.2014 Mirabella1983 _________31 lat ____ 4 cykl starań _____ 17-20.07 artma____________27_________2cykl starań____12-14.07.14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinka czego Ty sie wstydzisz? Idealnie ciazowy jest, sliczny, ja to bym sie chwalila tym brzuchem :) mi urosl ale bardziej wyglada jakbym przytyla, nie straszcie mnie z tymi syfkami ze to na corke bo mam teraz od groma ich, na twarzy, na biuscie :( Pestka dasz rade z tym sklepem :) Laurka czekamy na wiesci a najlepiej na foto usg :) fajnie jest popatrzec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybcia a nie chcesz córki? niewiem czy syfki sa na córke choc u kilku kolezanek sie to sprawdziło ,wiec zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Ja już w pracy bo po drodze załatwiałam urząd miasta. O 10.30 otworze bo i tak siedze, Wyskoczyłam sobie do tunelu na szmaty tureckie tu mają fajne tanie, bo przecież bluzek mam cała szafę a spodni żadnych poza jeansowymi ,a tu w tej saunie założyć jenasy to lepiej od razu d**ą na ognisku usiąść ten sam efekt. Rybaczki sobie kupiłam i sukienkę . Evelinka pewnie że dobrze wyglądasz fajny brzuszek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. Pesteczka rozkręci się jeszcze. To pierwszy dzień, a ty się przyzwyczaisz :) Powodzenia :* Laurka czekamy :) ciężarówki jak się czujecie?? Tajska żyjesz?? Dziewczyny u mnie się wszystko pojebało :( Pierdolone wyjazdy mnie wykończą :( :( :( Dobrze że mierzę tą temp bo jakbym się nie obserwowała to bym myślała że wszystko ok. Do soboty się staraliśmy bo więcej nie dałam rady i wydawało mi się że owu była we czw a tu nagle wczoraj silny spadek a dzisiaj odbiło tylko do 36.68 :/ tak jakby owulki w ogóle nie było :( Pieprzę! Niech się dzieje co chce. Czekam na @ i zaczynam od nowa. Oby tylko przyszła szybko bo nie mam ochoty czekać na nią kolejny miesiąc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka mnie sie pierwszy syn marzy a druga corka :) A ja wlasnie pizze zrobilam, czekam jak sie upiecze i sru do domku nowego :) Pestka w klime bedziesz chyba musiala z czasem zainwestowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Na razie zamówiłam wielgachny wiatrak. Bo piekarnik tutaj . Ale powoli się przyzwyczajam. Martucha zmiany klimatu miejsca, nerwy to pewnie Ci się wszystko przestawia nic dziwnego. Dobra sklep otwarty :P Zaczynamy kolejny z******ty dzień :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak kiedys martucha doradzalysmy, nie mysl o tym i nie mierz temp, baw sie seksem :) Nieskonczony, narazie plytki polozone, dzisiaj m bedzie fugowac i lazienke trzeba w tym tygodniu dokonczyc, za tydzien panele przywioza, wiec raz dwa polozy sie i do konca lipca sie wprowadzimy :) a reszte juz na spokojnie sie bedzie robic :) Laurka tez chce core ale mysle praktycznie, bedzie pierwszy syn to bedzie podrywac kolegow brata :p zawsze marzylam o starszym bracie ktory by sie mna zaopiekowal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wolę się nastawiać anty niż wyszukiwać objawów ciążowych i później zobaczyć negatywny test albo @ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska
Dziewczyny wrocilam...Pisalam o tym lekarzu wczoraj - nic nie zalatwilam!!!:/ To jest jakas tragedia to, co dzieje sie na nfz:/ Pojechalam do tej poradni i zapytalam o najblizszy termin do ginekologa, a ona do mnie, ze najblizszy jest na listopad! To mowie, ze robilam testy ciazowe i wykazaly, ze jestem w ciazy, to o mnie kobieta w rejestracji mowi, ze to nie ma znaczenia, czy ktos w ciazy, czy nie, bo terminy sa takie odlegle i nie wplywa na to ciaza. Oczywiscie powiedziala to w sposob normalny. Pozniej dodala, ze zwolnil sie termin na 6 sierpnia, ale w tym czasie bedziemy na urlopie, a w najblizszy wtorek mam gina w szpitalu. To wymyslilam, ze pojde do gina prywatnego po recepte na duphaston, ale chyba 2 opakowania bede musiala wziac, bo nie wyrobie sie i tak z badaniami...Na toxo, wr i inne wyniki czeka sie najmniej tydzien czasu, a jak nie zalatwie we wtorek skierowania na te badania, to w srode musialabym zrobic odplatnie. W ogole zastanawiam sie, czy jak nie pojde w srode robic badan, to bedzie to 23 lipiec, wiec kurna to czekanie, a prawdopodobnie 3 sierpnia jedziemy na urlop, wiec i tak nie wiem, czy zdaze odebrac wyniki. Chcialabym z nimi isc do gina i przy okazji zrobic usg, bo mija sie z celem, zebym szla 2 razy do gina i placila mu za usg, a pozniej tak naprawde druga oplata wynosilaby chyba za wywiad. Ewentualnie, jak pojde po recepte do niego w tym tyg, to moze umowie sie z nim tak, ze jak nie dostane wynikow, to przyjde po prostu na usg, zeby sprawdzic czy wszystk ok, a pozniej doniose wyniki badan. Pisalam, ze dostalam skierowanie na glukoze i tsh, ale kurna chcialabym nieodplatnie to wszystko zrobic...ehhh...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak obliczylam jakbym przykladowo poszla w listopadzie na 1 usg w tej innej poradni, to wyszloby, ze moja pierwsza wizyta bylaby w 5 miesiacu ciazy :D Jak wyszlismy z poradni, to moj krotko to podsumowal "zenada". To teraz Was poczytam Kochane, bo zerkalam co piszecie, ale teraz juz odpisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Laurka no trochę wcześniej wstaje. Wczoraj zasnęłam o 21 , obudziałam się o 3, pokręciłam do 5 tej i spałam do 8 . Tak mniej więcej o 8 wstaje.. 9.,51 mam autobus, bo tym 8.51 to bym była przed 10 tą tu zobaczę zastanowię się jak się rozkręci to może zaczne otwierac na stałe od 10.30 , to bede przyjezdzac tu przed dziesiątą, i te pol godziny sobie posiedze, popakuje paczki internetowe, porobie alegro , na poczte pojde . Bo w sumie rano i tak się nudze jak wstaje o tej ósmej . Tajska masz cierpliwość ja bym wogóle nie próbowała na nfz, to jakaś komedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×