Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Marcelina cykle miałam od 28 do 36 dni tak mi sie zmieniały. staralismy sie 3 cykle. ja byłam no monitoringu w 14 dniu cyklu i był pęcherzyk 17mm i juz wtedy 2 dni wczensiej sie staralismy i jeszcze 3 dni po takze w sumie 5 dni pod rzad i sie udało.Rybcia jak sie czujesz? Goalka pewnie ze dzidzius najwaniejszy sama zobaczysz jak sie bedziesz czuła moze akurat minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martucha oby Wam sie udalo :) Dzwigac nie dzwigalam, siedzialam i plytki przed fugowaniem a dzisiaj szmata, woda z octem i polerowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Evelinka to bedziesz mieć wesolo ;) Laurka też córka to fajnie baby górą tutaj ;) Goalka ty pewnie tylko synek tak czuje :P Ja jestem kaput wczoraj spałam od 20 do 7.30 rano dzisiaj , z przerwami o 1, i 4.30 w nocy. Wieczorem mnie tak ból twarzy zębów i męczył ze zżarłam chyba z 10 panadoli. Dobrze ze zapowiadają ochlodzenie, bo zwariuje :/ Oby dzisiaj było lepiej. Zbieram sie bo teraz sie przerzucilam na autobus o 9 tej, i tak sie paletam po domu to co bede siedziec, wole jechec tam i miec z glowy i patrzec na bałagan ktorego nie mam weny ogarnac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybcia używam photoshopa cs 6. Musiałam kupić bo mam firmę. No same baby tutaj :D Ja czuję że Brzoskwinka będzie mieć synka a Goalka jednak córkę. Tak jak ja - wbrew przesądom ;) Nie wiem co Taka tam ale czuję że siusiaczek jednak ;) Laski zaczynam mieć problemy rano z toaletą. Idę po ten duphalac do apteki bo po co się męczyć i cierpieć z bólami w kiszkach :/ W nocy mnie bolało i teraz mam wzdecie. Aż mąż zauważył ze nabrzmialy brzuch. Spytam znowu- jak śpicie? Na lewym boku tylko? Mój lekarz nic nie mówił ale na prenatalnych ten gin wręcz nakazał lewy bok i koniec. A ja się i tak przekręcam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
mi powiedział ze normalnie tylko nie na brzuchu i ze nawet na plecach teraz można jeszcze bo dzidziuś mały,jak przekrozy pół kg to na bpoku ale na którym to obojętnie i ptytalam koleżanek to się smiały ze mnie ze na lewym tylko można ze takich głupot to nigdy nie słyszaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Z tym leżeniem na jednym boku to też słyszałam. Wydaje mi się że chodzi o to że leżąc na prawym uciska się jakąś tentnice czy cóś... a może to o pępowinę chodzi. Może macie ją z prawej str bardziej i żeby jej nie ściskać? Rybcia dzięki ;) :* <3 uważaj tam na siebie ;) Pesteczka podziwiam cię :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Martucha niby o to chodzi, ale powiedzmy ze na 10 moich koleżanek w ciąży żadna nigdy tego nie słyszala i spala jak jej było wygodnie i wszystko jest ok dzieci urodzone wiec czy to do końca prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to chodzi o tętnicę, żeby jej nie uciskac. Moja mała wciska też tam główke i podejrzewam że u Was też podobnie bo lekarz mi tłumaczył że tam jest najcieplej dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, oj dzis juz jestem jak nowo narodzona, wszelkie bole minely. nie chce sie faszerowac lekami wiec biore tylko magnez x2 i luteine. ten buscopan odpuszczam , chyba ze mnie chwyca bole to wtedy wezme., ja spie albo na lewym albo na prawym boku. na razie żaden lekarz mi o tym nie mowil, ale czytalam na necie ze powinno sie lezec na lewym boku bo tak jak martucha pisala chodzi o tetnice czy cos takiego. co do obstawiania plci to wydaje mi sie ze u brzoskwinki bedzie synek, a u takiej tam dziewczyny corka. cos czuje ze przewaga u nas bedzie corek ale u mnie faktycznie moze byc synek. chociz gdzies w glebi mysle ze to corka. u innych ciezarowek jeszcze nie zgaduje. u rybci 50/50:) a u anii i kniaas jeszcze troszke za szybko. chyba ze macie dziewczyny jakies osobiste przeczucia jak miala np Laurka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Dzisiaj się schłodziło wreszcie przynajmniej na razie, a w tramwaju dojepali taką klimę że gęsiej skórki dostałam. Idę posprzątać i poprzekładać na zapleczu żeby się nie nudzić :P Ja u Brzoskinki tez córkę widze, synka tylko u Goalki hehe zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goalka ja bym chciała córkę, przeczuć nie mam :) ale to tylko takie badanie bo jak będzie synek to też będziemy się cieszyć :) Nasze babcię wolą dziewczynkę bo mają tylko prawnuków :) a rodzice pierwszy raz będą dziadkami więc najważniejsze dla nich, tak jak dla nas żeby był maluszek i żeby był zdrowy :) My nie chcemy długo czekać z drugim dzieckiem, ok. rok po porodzie zaczniemy sie starać wiec mam nadzieje na parke ale co będzie to będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Goalka ja bym na tweoim miejscu nie odstawiala tak o bo nie boli. mi lekarz tłumaczył ze luteiny czy cos nei mozna drastycznie odtawic z dnia na dzień tylko trzeba zmniejszać dawki potem co drugi dzień az w końcu przestać. wiec ja bym brała co ci szkodzi ?nic a możesz pomóc sobie i dzidziusiowi a lekarz jak zapisał to chyba wie co robi.dzis nie boli a jak znow za kilka dni zacznie to tak będziesz brała w katke? chyba nie na tym to polega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc ale ja luteiny nie odstawilam, pisalam ze biore magnez x 2 i luteine. ......odstawilam narazie tylko buscopan bo on dziala tak samo jak nospa, a jezeli nie czuje zadnych boli to po co mam brac je. jesli zacznie mnie pobolewac to od razu go lykne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak jak na zasadzie bralabym ibuprom zeby nie rozbolala mnie glowa. leki przeciwbolowe bierze sie jak zaczyna sie bol a nie zeby go zapobiec , buscipan jest tez rozkurczowy ale po sobie widze ze podwojna dawka magnezu dala rade moim skurczom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny może z tą tętnicą jest tak że każdej kobiecie inaczej się układa. Jedna ma z prawej druga bardziej z lewej a jeszcze innej układa sie w takim miejscu żr nie przeszkadza w niczym. Nie wiem nigdy sie o to gina nie pytałam a on też nie pamiętam żeby kazał mi leżeć na konkretnie którymś boku. Słyszałam to w szpitalu, jak lekarka kazała kobiecie w dość zaawansowanej ciąży leżeć na boku bo źle się czuła i chyba z dzieckiem coś się działo bo non stop pod ktg leżała... Jak tam brzuchatki dzisiaj się czujecie?? goalka lepiej to całe szczęście... Staraczki na jakim etapie jesteście?? staranka czy któraś testuje niedługo?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CIĘŻARÓWKI evilinka_______________30 lat______20 tc________01.12.2014-córka Laurkachmurka________26 lat______20 tc________05.12.2014- córka Goalka________________28 lat______18 tc_______18.12.2014 taka tam dziewczyna ____27 lat______15 tc________styczeń 2015 rybcia1987_____________27 lat______13 tc_________26.01.2015 brzoskwinka14__________21lat______13tc_________21.01.2015 anii84__________________30 lat______11 tc________02.02.2015 kniaas__________________23 lat______6 tc_________06.03.2015 STARACZKI tajska_______________23lat_______6 cykl staran_______________10.07.2014 martucha020290______24 lata_____3 cykl starań_______________22-27.07.2014 karnataka____________27 lat______10 cykl staran_______________3.08.2014 momi86 _____________28 lat_______ 3 cykl starań______________ 01.08.2014 margaret112 _________30 lat________8 cykl starań______________ 01.08.2014 Karola300____________30 lat_____4 cykl starań_______________23-30.07. ?? 2014 ma7usia____________27lat______3 cykl starań_______________05.08.2014 Mirabella1983 _________31 lat ____ 4 cykl starań _____ 17-20.07 artma____________27_________2cykl starań____12-14.07.14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Witajcie dziewczyny :-). Laurko gratuluję wymarzonej córki, tak się cieszę :-). Evilinko ja miałam w pierwszej ciąży tak jak ty - zerowa ochota na słodycze, kapustę jadłam, ogórki kiszone, zero krost, nie zbrzydłam i córka była :-). Goalko cieszę się, że szybko zareagowałaś i że wszystko jest dobrze :-). Nie martw się brakiem ruchów. Każda kobieta w swoim czasie czuje :-). Ja bym sobie odpuściła pracę na twoim miejscu. Martucha naprawdę się aklimatyzujesz. Rybcia tak się uśmiałam, że po krzakach nie musicie już łazić ;-). Ma7usia mam nadzieję, że wszystko wyjdzie dobrze na usg. Pesteczka szybko się przyzwyczaisz do takiego trybu życia i będziesz się dziwiła, że kiedyś funkcjonowałaś zupełnie inaczej :-). Tajska może zrób jak Evilinka radzi? Udało się coś załatwić u tego starego lekarza? Dziś miałaś iść? Już mi się miesza wszystko :-D. Kniaas ustały plamienia? Mam nadzieję, że odpoczywasz. Ani jak ten czas szybko leci już 13 tydzień? Dziewczyny fajnie poczytać jak wróżycie mi płeć :-D. Ja sama myślę, że będę miała synka, ale nie mam przeczucia tylko tak jakoś. Goalka ty chyba też będziesz miała córkę, dopiero ja, czwarta z listy synka ;-). Trzy pierwsze córki będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno leżąc na prawym boku uciska się żyłę główną, co może prowadzić do omdlenia przy wstawaniu. Ja akurat preferuję lewy bok, ale budzę się na prawym często :-). Wiadomo, że w nocy się przekręcamy i nie wiemy :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Ale mam dzisiaj zwątpienie i dolinę, przychodzą oglądają i nic, za drogo mówią , czy polacy nie nauczą się nigdy ze zabawki za 10 zł z ftalanem z chin to już przezytek i niebezpieczne dla dziecka są, i że dobra zabawki z Hiszpanii musi kosztować . Niechce iść w chińską tandetę , która po jednym dotknięciu się rozpada ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Właśnie mi kolejna weszła i powiedziała że ceny mam zagraniczne , no fakt 69 zł za plecak szkolny oryginalny na licencji z hiszpanii full drogo . Zaraz mnie coś strzeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska
taka tam dziewczyna postanowilam, ze ide dzisiaj najpozniej jutro po recepte do mojego gina prywatnego, a we wtorek walcze o skierowanie na badania (we wtorek mam tego starego gina na nfz). najwyzej swojemu ginowi powiem, ze po pierwsze na wyniki troche sie czeka (zwlaszcza na toxo, rozyczke i wr), a po drugie chce to zrobic nieodplatnie. na pewno wybiore sie do niego na usg, zeby sprawdzic, czy wszystko ok. przemyslalam to i twierdze, ze za pozniejsze badania moge zaplacic, ale na poczatku ciazy mija sie z celem , bo tak naprawde wydam kase, a nawet nie wiem, czy z ciaza wszystko ok. Ewelina ma racje, ze pozniej moge zapisac sie do innego lekarza na nfz, a teraz jest mi to obojetne. jakis gosc napisal, ze jak mnie nie stac, to moglam nie starac sie o dziecko, ale to nie jest tak do konca...jak naleza mi sie takie badania bezplatnie, to czemu mam nie skorzystac? po drugie pisalam, ze jest to wczesna ciaza i nie wiadomo na co sie szykowac jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Goalka, dobrze, że dziś jest już lepiej. Teraz odpoczywaj. Martucha masz cierpliwość kochana. Ja bym pewnie pod koniec przyszłego tygodnia test robiła, bo Ty chyba w zeszłym byłaś na tym usg? Skoro był pęcherzyk i to nie mały i była normalnie owulacja, to musiała być w okolicach usg i albo dostaniesz miesiączkę w przyszłym tygodniu, albo w ciąży jesteś. Jak będzie Ci się tak wydłużać, to chyba naprawdę świadczy to o jakichś problemach. Pestka nie martw się, napewno się rozkręci, to pierwsze dni. A ludzie różni są, będziesz mieć zadowolonych klientów, wszystko z czasem. Ani to wychodzi, że możesz urodzić w moje urodziny, bo ja z 26 stycznia jestem. Któraś to pisała, że ma taki termin, albo mi się śniło. Evilinka, masz jakiś specjalny przepis na drożdżówę z maszyny? Też jestem tym zainteresowana. To pewnie trzeba najpierw ustawić na program, który tylko miesza, a potem na pieczenie tak? A my w trakcie starań. Nie staramy się co dziennie tylko z przerwami. No i zobaczymy, co będzie. Ja sobie postanowiłam, że po urlopie jeśli nie zajdę to idę na monitoring i koniec. To naprawdę najlepsza metoda, nawet jak raz się pójdzie, to bynajmniej się wie czy w ogóle jest na co liczyć, czy pęcherzyk rośnie. I zrobię sobie te badania hormonalne w końcu. Ale to po urlopie myślę, ze we wrześniu. Narazie spokojnie próbujemy. Ćwiczę w sobie cierpliwość i spokój, żeby nie zwariować i nie nakręcać się za mocno. Chcę, żeby było to wszystko tak normalnie i czerpać z tego przyjemność. A we wrześniu i tak będę musiała do lekarza, bo teraz ostatni miesiąc biorę luteinę, potem mam zobaczyć jak wygląda cykl po niej i pójdę w następnym,a może będzie to wizyta ciążowa? Kto wie. Dziewczyny czy w okolicach owulacji mogą być bóle piersi tak jak na okres? Bo mam takie szczególnie prawa mnie pobolewa, ale nie cały czas tylko przy jakimś ruchu np jak stanik ściągam i albo to od napięcia mięśniowego, bo bardzo mam je spięte, albo to kurde coś nie tak i trochę się martwię. Nigdy tak nie miałam. Idę we wtorek na usg piersi. Powinnam chociaż tą prolaktynę chyba sprawdzić. Podobno przy stresie rośnie, a ja ostatnio miałam trochę nerwów, więc kto wie. Może jak odpocznę, to lepiej będzie. Jestem przemęczona, mam dużo pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martucha czytalam, ale nie doczytalam kiedy chcesz testowac? gdzies rzucilo mi sie w oczy, ze dopiero po 50 dniu cyklu? nie za dlugo?? poczekaj max chociaz do tego 45dc, bo w razie jakbym byla w ciazy, to zanim dostaniesz sie do lekarza...zreszta czytalas, co pisalam na temat nfz i jakie ja mam problemy zeby dostac sie:/ Pestka mi sie wydaje, ze czasami ludzie wola kupic cos za pare zl, bo dobrze wiedza, ze dziedko szybko znudzi sie zabawka i trzeba bedzie kolejna kupowac. mysle, ze ta cena za plecaczek jest przecietna, bo nawet u mmnie w miescie ceny za zabawki chodza podobnie. Rybcia u mnie wystarczylo, ze zamiatalam mieszkanie i wycieralam podloge i pozniej poczulam delikatny bol w podbrzuszu...ale jest na razie ok. Ciezarowki (tak ogolnie napisze do wszystkich), co do spania to slyszalam, zeby na brzuchu tylko nie spac, a czy to lewy/prawy bok to nie slyszalam. zreszta wezcie pod uwage to, ze czlowiek w nocy nie kontroluje sie jak spi, wiec skad pewnosc, ze nie spimy na brzuchu? Goalka a bole brzucha nie dolegaja juz? przeszly? dobrze, ze poszlas szybko do lekarza. Laurka tez z ciekawosci patrzylam na allegro, jakie sa ceny rzeczy dla dziecka...stwierdzilam, ze jak ceny beda podobne, jak w sklepach u mnie w miescie, to raczej wole cos na miejscu kupic, bo na allegro pewnie jeszcze za przesylke zaplace. a jak okazjonalnie cos sie trafi, to jak najbardziej allegro:) kolezanka powiedziala mi, ze jak bede miec dziewczynke, to trzyma jeszcze rzeczy po swojej corce w razie czego;) Momi co u Ciebie slychac?? Kniass jak sie czujesz? a Ty anii84? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajska, nie tłumacz się przecież wiadomo, że te badania Ci się należą. Nic złego nie robisz, że chcesz mieć je bespłatnie. A może Twój ginekolog poleciłby Ci jakiegoś lekarza na nfz? Nie masz blisko do jakiejś innej miejscowości gdzie byłyby wizyty na nfz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybcia, a Wy kiedy się wprowadzacie do domu? Duży jest w ogóle? Ma jakieś piętro czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Pesteczka Polacy się nie nauczą, bo to biedny kraj. Wolą kupić za 30 zł podróbkę Hello Kitty, nie zależy im na licencji. Same książki, ubrania majątek kosztują, to się chce oszczędzić na innych rzeczach. Wystarczy spojrzeć jak oblegane są sklepy typu wszystko po 4 zł. Ale nie zrażaj się. A możesz podać przykład jakiejś zabawki, którą masz w sprzedaży? Lub link? Tak z ciekawości chciałam zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Momi ja przy rosnacym pecherzyku i przy owulacji mialam bole jak na miesiaczke i do tego troche czulam piersi...dobrze podchodzisz do tematu- poczekaj, na razie takie naturalne starania, a pozniej monitoring, to bedziesz wiedziala, na czym stoisz i czy w ogole wystepuje owulacja. moze bedzie jeszcze tak, ze rozluznisz sie i akurat zaskoczysz w najmniej oczekiwanym momencie?:) ja to pamietam, ze pierwszy monitoring, to bylam tak neutralnie nastawiona, ale nastepny juz byl troche dolujacy, bo zaczelam sie martwic, a 3 cykl to juz szczescie, bo pecherzyk pojawil sie:) sama widzisz po mnie, ze 6 miesiecy mi to zajelo i dopiero leczenie zaczelam od kwietnia. bedzie dobrze tylko cierpliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Ogladam właśnie Tajska et tanie zabawki w hurtowniach aż mnie odrzuca na sam widok ze mialabym to zabawić, tandeta bez atestów i z ftalanami , po którym dziecko choruje, nie wyobrazam sobie kupić tego dziecku, ale chyba bede musiala z obrzydzeniem pozamwiać taki szajs .Dwa dni siedzenia na pusto, do tego na necie tez zerowa sprzedaz tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Momi, jak apytam swojego gina o lekarza na nfz, to mysle, ze raczej nie poleci, bo bedzie sie bal, ze u tego innego gina pojawie sie prywatnie, a on nie zarobi...akurat wizyty na nfz moge miec rzadko, a do tego obecnego bede chodzila;) tez jestem ciekawa ile razy ma sie wizyty w ciazy...jak nie to bede mieszala wizyty na nfz z prywatnymi. trzeba kombinowac;) zapomnialam, ze rybcia robi remont albo buduje dom;) skleroza:) jak idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×