Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość laurkachmurka
Pesteczka wiadomo choć sama wiesz penwie ze czasem się dziecka porpostu nie upilnuje choć się obiecuje ze inaczej się wychowa to wychdozi na jedno. Ania już 12 tc ale to szybko leci;.);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćxyz
CIĘŻARÓWKI evilinka_______________30 lat______20 tc________01.12.2014-córka Laurkachmurka________26 lat______20 tc________05.12.2014- córka Goalka________________28 lat______19 tc_______18.12.2014 taka tam dziewczyna ____27 lat______15 tc________styczeń 2015 rybcia1987_____________27 lat______13 tc_________26.01.2015 brzoskwinka14__________21lat______13tc_________21.01.2015 anii84__________________30 lat______12 tc________02.02.2015 kniaas__________________23 lat______6 tc_________06.03.2015 STARACZKI tajska_______________23lat_______6 cykl staran_______________10.07.2014 martucha020290______24 lata_____3 cykl starań_______________22-27.07.2014 karnataka____________27 lat______10 cykl staran_______________3.08.2014 momi86 _____________28 lat_______ 3 cykl starań______________ 01.08.2014 margaret112 _________30 lat________8 cykl starań______________ 01.08.2014 Karola300____________30 lat_____4 cykl starań_______________23-30.07. ?? 2014 ma7usia____________27lat______3 cykl starań_______________05.08.2014 Mirabella1983 _________31 lat ____ 4 cykl starań _____ 17-20.07 artma____________27_________2cykl starań____12-14.07.14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Goalka no wlansie sa piękne rzeczy i za grosze a dziecko ubierze raz czy dwa i za małe. nie mowie tu o bodach czy cos ale sukienki bluzeczki czy cos;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martucha020290
Laurka no każda z nas innaczej do pewnych rzeczy podchodzi... fakt. ;) Pesteczka ja też sobie nie wyobrażam żeby moje dziecko latało po centrum handlowym bez opieki i robiło co chce... zwariowałabym ze strachu! :/ ja Kacpra biorę ze sobą do przymierzalni i koniec. Zawsze go czymś zajmę. Albo strzela miny do lusterka albo przytrzyma coś albo nawet fachowo oceni czy matka dobrze w czymś wygląda... :p owszem ma niekiedy odpał że lata w kółko ale to zazwyczaj jak ma widownie w postaci drugiego dziecka... ;) co do ubrań z ciucholandów to ja nie pptrafię robić w nich zakupów. Niekiedy trafię na coś fajnego ale bardzo rzadko... ;) kurcze laski sprzątnęłam dziadkowi po 3 czy 4tyg niesprzątania i masakra. Taki syf że szok!! :/ umieram. Jest tak gorąco... nie mogę się przestawić na ten klimat. W PL jakoś lepiej znosiłam gorąc... kurcze jeszcze brzuch mnie zaczyna boleć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Laurka wiem, ale pewne zasady można wpoić i egzekwować. Taka samowolka i samopas dla mnie są niestety nie do przyjęcia i na to bym nie pozwoliła. Dzieciaki mojej siorki tez maja odpaly i sie wściekać potrafią, ale wystarczy że się spojrzę i powiem jedno słowo i jest spokój , dzieciaki musza czuć respekt i wiedzieć co im wolno i do jakich granic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Moja mama ma wyczucie do sznupania w lumpeksach u rodzicow na osiedlu s teraz likwidowali lumpeks z angielską odzież . To mamuska upolowała chyba 20 bluz dla młodego za 20 złotych babka wysprzedawała . Mi kupiła wieszaki dziecięce do sklepu po 3 zeta za 10 sztuk. Jakby wcześniej się ogarnela to by mi dzieciece ciuchy kupiła ale zaspała, po złotówce babka wyprzedawała cale paczki ubranek angielskich aby tylko sie pozbyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martucha jestes aktualnie w holandii, wprowadzili juz zalobe ? dla mnie to szok , tyle niewinnych ludzi, 80 dzieci i 3 niemowleta:( plakac sie chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
ja chyba we wrześniu ściągne z angli kombinezony angielskie minotti są i chyba babulono po niecałe 40 zł , ciekawe czy by się sprzedawały ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gialka no coś okropnego. O żałobie jeszcze nic nie słyszałam. Ale dzisiaj dziadek z dołu mówił że to atak terrorystyczny i chyba większość osób tutaj tak myśli. To już zaczyna się robić nienormalne co się na tym wschodzie dzieje!! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Masakra pokazują już na necie nazwiska i zdjecia ofiar, troje dzieci leciało z dziadkiem , Holendrzy , niechce nawet myśleć co ich rodzice teraz czują , ja p******ę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze teraz, że z tego zrobi się pewnie wojna :( i te ofiary to dopiero kropla w morzu :( Ja pół nocy o tym myślałam kurcze...ech ci Rosjanie. Założę się, że to towarzysz Putin za wszystkim stoi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak to jest spac na lewym inaczej nie a lezenie w ciagu dnia?tez tylko na lewym boku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - ja tez nie umiem znaleźć za wiele "na szmatkach", ale czasem coś złowię fajnego. Mam większość rzeczy używanych. Kupiliśmy siostrze kołyskę i łóżeczko i teraz jest dla nas. Ubranka też po rodzinie dostajemy. Za dużo nie ma co kupować, bo przecież dziecko szybko rośnie... Pestka - oj zgodzę się z Tobą. Nie mam może doświadczenia, ale też nie pochwalam puszczania 4latka samopas...no trochę odpowiedzialności ludzie. Przecież dziecko oprócz tego, że może coś zniszczyć komuś, to przede wszystkim może się zgubić, może gdzieś upaść...mój brat ma żywych urwisów, ale ich zawsze pilnują w sklepach. Nie można swoimi dziećmi obarczać obcych. Masz dziecko - bierz za nie odpowiedzialność. To nie zabawka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do butelek to też wiem, że warto mieć. A co jeśli przez pierwsze dni dzidzia nie da rady ssać piersi. Różnie to bywa. Mojej koleżanki synek przez miesiąc jadł z butelki zanim nauczył się jeść z piersi :/ Butelka to dobry zakup.Najwyżej się nie przyda, a tak potem może być problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
dokładnie Evelinka i co dzidziu ma czekac zanim sie kupi butelki bez sensu.a to koszt niewielki bo 80zł wyszlo za 4 wiec mały koszt jak na tak wazna rzecz.własnie a jak jest z tym spaniem co gosc pytał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Idę się przejść zaczynam łapać dolinę i zniechęcenie że ot się nie uda. Taka nuda że masakra zasypiam na stojąco . Może jak Jarmark Dominkkański sie zacznie to wiecej luda sie bedzie krecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodziło mi tylko o to że jak karmiłam piersią to butelki nie były mi potrzebne. Ściągałam mleko ale nie karmiłam nim później dziecka... po co odciągać jak można je prosto z cyca nakarmić... data ważności takiego mleka jest krótka a odciąganie na początku jest bardzo ciężkie. Będziecie 10-15mm pakować do lodówki?? Przecież to mija się z celem... daj wam Boże żebyście miały więcej. Dwuch porcji dwuch różnych godz nie wymieszacie bo same zobaczycie jak ono będzie wyglądało pogodzinie. Same byście tego nie wypiły a co dopiero dawać dziecku. Wszyscy tak trąbią o tym odciąganiu mleka, ale my krowami nie jesteśmy i to nie to samo. Ja odciąganie mleka kojarzę z innymi wydzielinami typu ślina, smarki, pot... dopuki to jest w nas jest ok ale jak tylko opuszcza nasz organizm jest poprostu nieprzydatne. Sory za porównanie ale taka natura. Spytajcie się mam czy wam dawały mleko odciągnięte z cycka?? moja owszem odciągała ale albo w pieluchę albo je później wylewała... ja też mylałam że wykarmię połowę noworodków na oddziale ale jak zobaczyłam ile tego jest i jak wygląda to odrazu wylałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/martucha ale odciagniete leko mozna trzymac 24h w lodówce lub chłodnym pomieszczeniu.poza tym musiałabym byc calyt czas uwiazana a co jak bede chciała wyjsc?to odciagne i maz nakarmi flacha lub np bedziemy szły do galeri to idciagne i łatwiej flache dac zwłaszcza w zimie gdzie jest duzo ubran.wszyscy ktoorych znam tak robia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie widze problemu zeby kupic juz teraz. poza tym kto mi zagwarantuje ze bede karmic piersia?moge chciec ale róznie w zyciu bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynina
Hej dziewczyny, piszę z prośbą o pomoc. Moja sytuacja wygląda tak. W marcu miałam stwierdzoną niedrożność obu jajowodów. Przyjęłam to w miarę spokojnie. W sumie odpuściłam myśl o dzieciątku. Wyluzowałam w 100% zero liczenia dni płodnych itp no bo po co . Bawiłam się, imprezowałam, po prostu odpoczywałam psychicznie bez tych co miesięcznych myśli "a może się udało". Planuję invitro ale to w następnym roku teraz odpoczywam. No i tu mam klops. Ostatni okres miałam 9.06 cykle mam 28-30dni. 14lipca dostałam delikatnego różowego śluzu i utrzymywał się do 17 lipca zrobiłam test ciążowy i jedna kreska (jak rozebrałam test na części to jakby był cień cienia drugiej widoczny pod pewnym kontem). 18 lipca mam dużo śluzu takiego przezroczystego i śliskiego ciągnącego. Już nie wiem co myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka ja tez wole byc spokojna i miec wszystko czego potrzeba. najwidoczniej takie mamy charaktery. ja jak juz mowilam wczesniej nawet ze slubem mialam prawie wszystko zapiete na ostatni guzik na rok przed!! i czekalam spokojnie na ten dzien:) z dzidzia tez sie niecierpliwie, uwazam ze jestem juz w takim tygodniu ze juz jakies zapasy powinnam miec a ja nie mam w sumie nic oprocz butelek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goalka no ja tez tak mam , nie mogłabym isc do porodu a potem kupowac wszytsko albo zeby maz kupował, po co skoro mam czas i moge to zrobic wczesniej i wybrac to co mi sie podoba. tym bardziej ze co do niektórych rzeczy mam rózne wymagania i kolory a nie wszyscy moga o tym wiedziec. wiec kupuje to co chce. Goalka lada dzien poznasz płeć i zaczniesz kompletowac wyprawke. a wózk masz juz upatrzony? albo jakis kolor bys chciała konkretnie? my juz mam wozek zamówiony ,butelki ,laktator (dzis dotarł) 2 kocyki, sukieneczke i narazie tyle stgopniowo pomału przegladam i zamawiam co mi potrzeba,tak zeby w pazdzierniku miec juz wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka a jaki laktator kupilas? reczny? a kupujesz sterylizator? wozka nie mam wybranego, koloru tez nie, podobaja mi sie kolory polaczone z biela, np granat, szary albo czarny. Laurka ty chyba wspominalas ze chcesz kupic uzywany wozek, taki kupilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak taki kupiłam.wiem jaki bo ogladałam na zywo i kupiłam przxez neta tylko w lepszej cenie.laktator reczny ,a sterylizator raczej nie pytałam znajome to nikt nie miał bo nie było potrzeby,wszystkie wygotowywały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma7usia
Katarzynina -> skoro masz coś nie tak z "tymi sprawami" to może po prostu przedłużył Ci się cykl i dopiero te plamienie to było okołoowulacyjne. Wydaje mi się, że po takim czasie test wskazałby dwie wyraźne kreski. Jeśli masz wątpliwości udaj się na betę lub do lekarza, to rozwieje Twoje wątpliwości. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×