Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane. Nie było mnie kilka dni, bo byliśmy na weekend u znajomych. Ja zaczęłam brać Luteinę od soboty, a dzisiaj zauważyłam jakieś małe krwawienie, które trwało chwilę, ale w tym czasie zdążyłam się umówić na jutro do lekarki, bo wystraszyłam się, czy to znowu nie jakiś polip i teraz nie wiem, czy się nie pośpieszyłam, bo teraz już tego plamienia nie ma. Mam takie delikatne bóle jak na okres i boli mnie lewy jajnik jak na owulację. Może to ona się opóźniła? Nie wiem, z głupiałam. Jutro pójdę, to się dowiem. Ma7usia, to pewnie uda się Toobie tak jak Tajskiej po monitoringu, to i Martucha pewnie zaskoczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
halo halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
To kiedy testujecie hehe. Ja wróciłam wlasnie stopem do domu, facet mnie podwiozl bo przebijam się chaszczami przez ulice gdzie nie ma pobocza :P no fakt neicodzienny widok laska w sukience z wielkim plecakiem i czolga sie krzakami :P Prawie pod sam dom mnie podwiózł ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goalka
Momi i Martucha oj cos czuje ze na dniach nastapi i Was przelom:) Momi moze to implantacja. bardzo mozliwe, bo pamietam jak pisalas o mozliwej owulacji i akurat czasowo by sie zgadzalo. Martucha piszesz ze presja na dziecko ci minela. ja mialam tak samo w miesiacu w ktorym zaciazylam, tzn wg obliczen wychodzil mi porod na grudzien a to mi sie bardzo nie podobalo wiec mowilam sobie ze moze lepiej nie teraz:) no i wyszlo jak wyszlo. ja kompletnie nie mam doswiadczenia z dziecmi, zwlaszcza takimi maluchami. ja do dzis nie jestem jakos szczegolnie rozczulona na ich punkcie. rzadko kiedy biore je na rece czy je zabawiam. powiem szczerze ze nawet troche sie ich boje. ale w psychice siedzi mi to ze moja dzidzia bedzie jedyna w swoim rodzaju i bedzie dla mnie najwazniejszym dzieckiem na swiecie. ciesze sie ze jest takie forum jak to, bo mozemy dzielic sie informacjami , doswiadczeniami itp. ja z zakupow to wiem ze trzeba kupic wozek,lozeczko, ubranka i jakies kosmetyki , nie mialam zielonego pojecia o szczoteczkach do butelek, o nozyczkach do paznokci, masci do pepka, o laktatorze , wkladkach poporodowych,.....ciemna masa ze mnie, dlatego bankowo zapisuje sie na szkole rodzenia zeby mnie oswiecic w tym temacie. zreszta moj maz nalega zeby na ta szkole sie zapisac, chce ze mna chodzic na zajecie:) oj ten moj mezus, jak nie bylam w ciazy to mowil ze zadnegho porodu rodzinnego, zadnych szkol, zadnego glaskania brzucha , a tu widze ze mu sie poprzestawialo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goalka Evelinka prponuje wam szkołe rodzenia zawsze sie wiecej dowiecie. ja dzieciaki uwielbiam i jak mam okazje to nosze bawie karmie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Laurka ja nie wiem, chyba rezygnuje , nie dam rady przy tej pracy wracam po 12 godzinach ze sklepu i zasypiam na stojąco. Nie dam rady , a co dopiero w ciazy 12 godzin za lada. Chyba juz za pozno na mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Zobacze jeszcze jakie stanowisko mój przyjmie do konca sierpnia jak to widzi, jak nie to we wrzesniu zamykam temat i faceta i dziecka, zostane sama juz calkiem do konca , poswiece sie tylko pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Heh i pomyśleć że 16 lat temu planowała mieć własny rodzinny dom dziecka i adoptować pare dzieci jak swoje trochę odchowam, życie jednak szybko daje po d***e planom i pomysłom ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Martucha ty młoda jesteś masz jeszcze kupę czasu ... Pewnie zaraz będziez mieć drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Martucha przeczytaj mój post na fb i wypowiedzi lasek pod nim, czy tylko ja jestem dziwna że wkurzam się na kradniące dzieci a cala reszta uważa to za normalne, czy mi sie tylko wydaje ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam widziałam... przerażają mnie matki przyzwalające na takie zachowanie swoich dzieci. :/ Takie które nie widzą w tym nic złego. Asakra poprostu! Mój brat jak zabrał parę zł któremuś z rodziców a miał z 5lat to była taka awantura w domu że głowa mała, ale nigdy więcej tego nie zrobił... mój mąż też jak miał parę lat zrobił cyrk teściowej w sklepie bo chciał klocki. Jak mu ręcznie wytłumaczyła że jeszcze ma siostre i że nie ma pieniędzy na takie zabawki bo trzeba i jemu i jej kupić to od tamtej pory zawsze pamiętał o siostrze :p Ale tak myślę z drugiej strony... ona była z matką czy sama?? nie było po niej widać że z biednej rodziny?? No nie wiem różne sytuacje są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Ona się kręci od 3 dni tam sama . Normalnie wygląda, schludnie . Każdą rzecz bierze w ręce oglada mówi ale Pani ma tu drogo, za drogo Pani ma, a potem ale ja mamę tu przyprowadze to mi wszystko kupi. Potem pytała czy do pracy w sklepie nie potrzebuje no rozwaliłą mnie kompeltnie. A najlepsza byłą jak przyszedł facet z babką pogadać bo chcą lokal wynająć tam, a ta stoi i się gapi i słucha jak sroka wgnat, celowo ich przeczekała aż wyjdą gówniara , ja już się pakowałam i wyczaiła moment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety taki biznes. Teraz musisz mieć oczy nawet w dupie :p Może matka zauważy nową rzecz i jeszcze przyjdzie z przeprosinami. Jeśli nie to szkoda dziecka bo tzn że rodzice kompletnie mają ją w d... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Wkurzyła mnie ta gówniara gadaniem,dlatego się zaczęłam pakować szybko i nie byłam uważna ech . Dopiero później się ochroniarz zaczął kręcić jak bym widziała go minutę wcześniej to bym go zawołała nawet żeby ją postraszyć tylko . Tak staram się patrzeć, chociaż dzisiaj było ciezko jak wlazlo mi 20 szwedów luzem :P , po 6 dzieci mieli albo więcej. Same takie blondynki białowłose ale słodkie dzieciaki śmieszne, jeszcze po szwedzku jak zaczęli nawijąć, ale ogarnieci byli polskie złotówki mieli, zakupy zrobili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie darowaliśmy z mężem i jeszcze dziś się poprzytulaliśmy. Ale na tym już kończymy. Mam nadzieję, że coś z tego będzie, bo za 2 tygodnie mąż wyjeżdża na miesiąc i zostanie nam wtedy czekać do września, jeden cykl pójdzie na straty :/ Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
Momi to pewnie zarodek :) U mnie 3 czy 4 dni przed spodziewaną @ pojawił się ból owulacyjny i też myślałam że się przestawiło. To było identyczne jak owulacja... Pestka - ja robię głównie w usługach ale wiem co to znaczy jak klient marudzi że drogo i wszystko chce za free najlepiej :/ Ci zamożni wbrew pozorom są najgorsi i najbardziej się targują. Tutaj dodatkowo jest marnie. Np za projekt plakatu w W-wie graficy z firmą, nie freelancerzy, biorą od 200zł a tu 100 a narobisz się tyle samo. Za cały baner 120zł a w W-wie od 50 zł/m2... Laurka wózek mam wybrany ale chcę go na żywo zobaczyć zanim kupię. Jest retro, biało-kremowy. Goalka - mam podobnie jak Ty z dziećmi. Do szkoły też się wybieramy. Podobno sporo daje taka nauka jak jest się zielonym. Kurde, głodnam a rano na krzywą idę. Jak ja to wytrzymam? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
o Evelinka moze mi ulotki zrobisz projekt co bede obcemu dawać zarobić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goalka
dziewczyny o co chodzi z ta krzywa? bo mi narazie zadnej lekarz o tym nie wspominal. na czym to polega? wiec ze chodzi o wykrycie cukrzycy ciazowej, to jest zwykle badanie krwi? ma7usia to trzymam mocno kciuki:) martusia i momi kiedy testujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goalka najpierw pobiorą ci krew na czczo, później dadzą ci do wypicia glukozę rozpuszczoną w wodzie. Po 2h znowu pobiorą ci krew żeby sprawdzić w jaki sposób organizm reaguje na spożycie glukozy, to znaczy w jak szybkim czasie reguluje poziom cukru we krwi, kiedy zostaje wydzielana insulina i jak szybko glukoza zostaje wchłaniana. Ja czekam do końca mies na testowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Goalka każda kobieta w ciąży ma badana krzywa czy ma cukrzyce biora ci krew pijesz glukozę czekasz 2 godz bez możliwości wyjścia z przychodni i znów pobierają ci krew. zazwyczaj robi się ja od 18 do 24 tc wiec pewnie ci da skierowanie na najbliższej wizycie. ja już robiłam tydzień temu i wyszla ok. Martucha czyli 31.07 będzie sądnym dniem?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Martucha , taka tam czy wasze dzieci tez lubia swinke peppe? ( jakkolwiek sie to pisze) bo od paru dni mnie pytaja o te paskude i nie wierze ze ktos to moze ogladac, jakbym sie tym bawiła to bym chyba w nocy koszmarów dostała :P Kurde nie ma już ładniejszych bajek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pesteczka nie mam dzieci ale wśród znajomych widze ze jest uwielbiana ;) wszystko z nia maja od bluzek butów przez plecaki do przedszkola wiec polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×