Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Momi - to super że lekarz dobry i że tych tabletek nie będziesz brała :) Co do nieudanego cyklu to ja bym poczekała...Brzoskwinka ciążę "straciła" wg danych medycznych a teraz już w 2 trymestrze jest :) Rozpisałyście się, aż się pogubiłam. Czytałam na raty. Po tych badaniach dzisiaj spałam jak suseł. Ach te moje ciśnienie :/ Ledwo siedzę. Cukier mam wzorowy, mocz też ok. Ale morfologia nie do końca :/ Mam odchylenia bardzo delikatne w 5 pozycjach. Np za mało o 0,1 czegoś tam. Tak czułam. Witaminy muszę regularnie brać jednak :/ Rogal jest - kupiłam ten najtańszy. Jest ładny, ale d... nie urywa chyba. Dość miękki. Będę blokować sobie nim plecy leżąc na lewym boku. Nie wiem jak z tym spać, ale do karmienia będzie dobry. Moja niunia ciągle się wciska na prawo - teraz to czuję jak kopniaki są mocne. Prawie cały czas po prawej stronie siedzi. Brzoskwinko - też czuję jak wciska się bejbisia na pęcherz. Czasem to aż nieprzyjemne uczucie niestety. Lecę do łazienki a tam pyk i nic ;) Laurka, Goalka - zaraz zaczną nam się zgagi, bo macica już wielka i zacznie naciskać na całą jamę brzuszną, na jelita, żołądek...ale mdłości i tak gorsze! Pytałyście co z leżeniem w ciągu dnia. No niby tak samo jak w nocy. Ja jeszcze spytam swojego lekarza czy mam spać tylko na lewym. Nie daję rady. I tak się przekręcam. Moja bratowa miała skracającą się szyjkę, założony krążek i zabronione w ogóle dotykanie brzucha. A spała na brzuchu. Podobno wiele kobiet tak śpi. I dzieci są zdrowe. A ja teraz mam "na bani" że tylko lewy... Mi też chyba woda gdzieś się gromadzi. Nie objadam się teraz, a bardzo puchnę. Ręce i twarz :/ Nie wygląda to ładnie kurde. Ale farbuję włoski dzisiaj lub jutro to poprawię sobie humor ;) Dziewczyny zazdroszczę Wam tych dużych domów i mieszkań...my nie mamy pokoiku dla dziecka niestety :(Dokupimy tylko szafkę, łóżeczko z szufladą i tyle. Niestety. Ciasno nam już teraz, oj nie wiem co to będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Momi - to super że lekarz dobry i że tych tabletek nie będziesz brała :) Co do nieudanego cyklu to ja bym poczekała...Brzoskwinka ciążę "straciła" wg danych medycznych a teraz już w 2 trymestrze jest :) Rozpisałyście się, aż się pogubiłam. Czytałam na raty. Po tych badaniach dzisiaj spałam jak suseł. Ach te moje ciśnienie :/ Ledwo siedzę. Cukier mam wzorowy, mocz też ok. Ale morfologia nie do końca :/ Mam odchylenia bardzo delikatne w 5 pozycjach. Np za mało o 0,1 czegoś tam. Tak czułam. Witaminy muszę regularnie brać jednak :/ Rogal jest - kupiłam ten najtańszy. Jest ładny, ale d... nie urywa chyba. Dość miękki. Będę blokować sobie nim plecy leżąc na lewym boku. Nie wiem jak z tym spać, ale do karmienia będzie dobry. Moja niunia ciągle się wciska na prawo - teraz to czuję jak kopniaki są mocne. Prawie cały czas po prawej stronie siedzi. Brzoskwinko - też czuję jak wciska się bejbisia na pęcherz. Czasem to aż nieprzyjemne uczucie niestety. Lecę do łazienki a tam pyk i nic ;) Laurka, Goalka - zaraz zaczną nam się zgagi, bo macica już wielka i zacznie naciskać na całą jamę brzuszną, na jelita, żołądek...ale mdłości i tak gorsze! Pytałyście co z leżeniem w ciągu dnia. No niby tak samo jak w nocy. Ja jeszcze spytam swojego lekarza czy mam spać tylko na lewym. Nie daję rady. I tak się przekręcam. Moja bratowa miała skracającą się szyjkę, założony krążek i zabronione w ogóle dotykanie brzucha. A spała na brzuchu. Podobno wiele kobiet tak śpi. I dzieci są zdrowe. A ja teraz mam "na bani" że tylko lewy... Mi też chyba woda gdzieś się gromadzi. Nie objadam się teraz, a bardzo puchnę. Ręce i twarz :/ Nie wygląda to ładnie kurde. Ale farbuję włoski dzisiaj lub jutro to poprawię sobie humor ;) Dziewczyny zazdroszczę Wam tych dużych domów i mieszkań...my nie mamy pokoiku dla dziecka niestety :(Dokupimy tylko szafkę, łóżeczko z szufladą i tyle. Niestety. Ciasno nam już teraz, oj nie wiem co to będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goalka no ciezko cos doradzic.zapisalismy sie z mezem od wrzesnia do szkoły rodzenia:) a w pazdzierniku planuje isc na zwolnienie akurat zacznie sie 8 miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Momi - to super że lekarz dobry i że tych tabletek nie będziesz brała :) Co do nieudanego cyklu to ja bym poczekała...Brzoskwinka ciążę "straciła" wg danych medycznych a teraz już w 2 trymestrze jest :) Rozpisałyście się, aż się pogubiłam. Czytałam na raty. Po tych badaniach dzisiaj spałam jak suseł. Ach te moje ciśnienie :/ Ledwo siedzę. Cukier mam wzorowy, mocz też ok. Ale morfologia nie do końca :/ Mam odchylenia bardzo delikatne w 5 pozycjach. Np za mało o 0,1 czegoś tam. Tak czułam. Witaminy muszę regularnie brać jednak :/ Rogal jest - kupiłam ten najtańszy. Jest ładny, ale d... nie urywa chyba. Dość miękki. Będę blokować sobie nim plecy leżąc na lewym boku. Nie wiem jak z tym spać, ale do karmienia będzie dobry. Moja niunia ciągle się wciska na prawo - teraz to czuję jak kopniaki są mocne. Prawie cały czas po prawej stronie siedzi. Brzoskwinko - też czuję jak wciska się bejbisia na pęcherz. Czasem to aż nieprzyjemne uczucie niestety. Lecę do łazienki a tam pyk i nic ;) Laurka, Goalka - zaraz zaczną nam się zgagi, bo macica już wielka i zacznie naciskać na całą jamę brzuszną, na jelita, żołądek...ale mdłości i tak gorsze! Pytałyście co z leżeniem w ciągu dnia. No niby tak samo jak w nocy. Ja jeszcze spytam swojego lekarza czy mam spać tylko na lewym. Nie daję rady. I tak się przekręcam. Moja bratowa miała skracającą się szyjkę, założony krążek i zabronione w ogóle dotykanie brzucha. A spała na brzuchu. Podobno wiele kobiet tak śpi. I dzieci są zdrowe. A ja teraz mam "na bani" że tylko lewy... Mi też chyba woda gdzieś się gromadzi. Nie objadam się teraz, a bardzo puchnę. Ręce i twarz :/ Nie wygląda to ładnie kurde. Ale farbuję włoski dzisiaj lub jutro to poprawię sobie humor ;) Dziewczyny zazdroszczę Wam tych dużych domów i mieszkań...my nie mamy pokoiku dla dziecka niestety :(Dokupimy tylko szafkę, łóżeczko z szufladą i tyle. Niestety. Ciasno nam już teraz, oj nie wiem co to będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Kurde to jakaś durna lekarka goalka, ja rozumiem zebys papierki przekladala i chciala L4 z nudów , ale przecież chodzi o zdrowie dziecka i Twoje tez . Może ona uwaza ze sobie wymyslasz, i najlepiej padac a pracowac do konca. Ja to bym jej nie tylko nie ufala ale od razu zmieniła po takiej akcji jak zignorowała to jak sie czujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evelinka mi sie juz ze 3 razy w ostatnich 2 tygodniach zdazyły zgagi, porpostu masakra takie pieczenie ze szok. a dzis jestem wypruta naprawde upał +praca i dzis wysiadłam.a rogal kurde wolałabym taki twardy,ja sie spanim nie przejmuje staram sie na tym lewym ale jesli mi wygodniej zasnac na prawym to tak sie kłade a i tak budze sie w innej pozycji w nocy.a w ciagu dnia najlepiej mi sie lezy narazie na plecach wiec tak leze.Evelinka widzisz mi tak włąnsie puchna nogi masakra teraz juz jest troche lepiej ale jednak.Evelinka kiedy zaczynacie zajecia w szkole rodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Momi najważniejsze to znaleźć dobrego lekarza i mieć do niego pełne zaufanie. "Ponaprawiasz" wszystko w swoim organizmie i dzidzia elegancko się zagnieździ. ;) :* Dziewczyny kurde wy już pod koniec ciąży a ja dopiero 4cykl będę zaczynać... :( i dalej nic z tego nie wychodzi. Dzisiaj jeszcze znajoma mi napisała że jej córa ma juz prawie 3,5kg i na 20 sierpnia załatwioną cesarkę ma. A kurde jak ona zachodziła to ja męża namawiałam na drugie :( jak ten czas leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma7usia
Do Dziewczyn, które brały luteinę -> czy Was po niej też tak bolały piersi? na drugi dzień od kiedy zaczęłam ją brać (rano i wieczorem dopochwowo po jednej tabletce 100). Bo mam wrażenie, że po niej bolą :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka oby. Dziewczyny a jaki to był ból przed zrobieniem testu?? mówiłyście że jak przed @ a coś dokładniej?? pamiętacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martucha 4 cykl to jeszcze nie tragedia. zreszta moze 4 i ostatni:P czekam na twoje testowanie:) Laurka ja tez na dniach chce sie zapisac do szkoly rodzenia. mam juz wybrana, maz wyszukal:) mi objawy minely, oprocz brzucha i wiekszych piersi nic sie nie dzieje. nie mam zgagi, nawet nie wiem jak ja rozpoznac. nie czuje ruchow:( ech niecierpliwa jestem. evilinka ja tez nie mam duzego mieszkania, 2 pokoje z aneksem kuchennym i tyle. zazdoszcze ludziom, ktorzy dostaja w spadku mieszkanie czy dom po babci, dziadku , ciotce itp. ja takiego szczescia nie mialam. pesteczka no dlatego powaznie mysle nad zmiana tej mojej lekarki. nigdy wczesniej nie chodzilam na zwolnienia, bo tez poprostu mi sie nie oplacalo finansowo. a kiedy mam powod na l4 to go nie dostaje. przegiecie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma7usia ja teraz znow wznowilam luteina i tez w dawce 100mg ale nie bola piersi. martusia, mnie na 3 dni przed okresem obudzil rano bol jak na okres, silny, tak mi sie zdazalo wczesniej jak nawet nie planowalismy dzidziusia, przez to bylam przekonana ze sie nie udalo. w pracy na 2-1 dzien przed pobolewal mnie brzuch wiec pewnosc byla juz wrecz 100% ze okres nadejdzie. a tu taka niespodzianka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Goalka no nie dziwię Ci sie. Ona ma na to wyjepane bo ty jesteś kolejna statystyka w jej karierze brzydko mówiąc niestety , ale ja bym jej nie odpuściła i podziękowała elegancko za wspólpracę i prowadzenie takie ciąży, bo to nie jest już śmieszne , tylko chodzi i o twoje zycie i dziecka tez przede wszystkim. A ona Cię potraktowała jak symulantkę co móiw ze ją paluszek boli i poprosze L4 , no bez jaj. Ja tez nie jestem zwolennikiem latania na zwolnienia i lezy od 1 dnia w ciązy na kanapie, ale kiedy trzeba to trzeba , sama wiesz jak sie czujesz i na co mozesz sobie pozwolic, i lekarka powinna to jeszcze lepiej wiedziec A nie mowisz ze cie boli a ona ze dobry zart prawie ze opowiadasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martucha a co ja mam powiedzieć, nie mam jeszcze dzieci a 4 cykl to juz mi sie dawno zaczal i niedługo bedzie 5 wiec nie ma sie co łamać, w końcu musi sie udać:-] luteie biore do piatku 2 razy dziennie, piersi od tego nie bolą ale jej branie pomaga w zapłodnieniu no przynajmniej tak mi powiedziala gin , pomaga w zagnieźdzeniu jajeczka, no i mysle ze w koncu cykle beda regularne bede brala do skutku. gin powiedzial ze w ciazy tez sie bierze. trzymam kciuki za staraczki bo ja wierze ze w 2014 zajdę w ciążę i inne dziewczyny tutaj tez i jeszcze sie z tego bedziemy śmiać:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Kurdę się wkurzyłam i napisalam mojemu że niech robi co chce ale ja za 4 tygodnie u niego jestem , pojadę do Świnoujścia do rodziców, potem do kumpla do Szczecina na kawę i zwalam się mu na głowę w ten dlugi weekend :P Jak mahomet d**y nie ruszy to góra jak zwykle musi. Musze z nim powaznie pogadac w koncu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Znaczy nie jemu na łeb, do chaty nie bede się mu zwalać bo nie wypada, ale coś sobie wynajmę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
Ja tu za Was trzymam kciuki a Wy same do roboty ;) Polecam dużo miłości i szaleństwa :) Martucha Wy to stresy macie i ciągle na walizkach. Może podświadomość Was blokuje? Pestka a Ty to jedziesz dopaść swego? ;) Może i Ty 2014 na pozytywny test zaliczysz :D Testuje poduche ale bardziej mi chyba jesZcze przeszkadza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Evelinka raczej ostatecznie porozmawiać prędzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybcia1987
Ewelinka i jak noc.z.rogalem? Martucha mnie przed testowaniem strasznie piersi bolaly i niedobrze.mi ciagle bylo, ale Ty nas trzymasz w niepewnosci :) jakie masz dolegliwosci? Laurka niestety jeszcze nie mam umowy, dopiero ostatni dzien lipca albo pierwszy dzien sierpnia, a z lipca na sierpien kurde nocke w pracy zafundowali :/ wrrr Goalka zmien lekarza, tez rozumiem ze lekarz niebchce wystawic l4 na pierwszej wizycie ale kurcze nie w polowie ciazy, konowaly jedne Momi.raz.dwa sie "kuruj" i zaciazaj bo poziom wyzej w tabelce.czeka na Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Rybcia a to już niedługo jeszcze kilka dni i potem pewnie z tydzień pochodzisz i chcesz zanieść zwolnienie? czy zawiadomisz o ciąży żeby ci nocek nie dawali i popracujesz jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka, pewnie po tygodniu na zwolnienie, jak poinformuje o ciazy to bym musiala codziennie do pracy chodzic bo nie mozna po 12 h, w jedna strone mam 50 km, to bym musiala raz w tygodniu do pelna tankowac za 250 zl, co na miesiac daje 1000 zl na paliwo samo :) niby moge do warszawy dijechac i potem metrem ale tam jest ponad kilometr z buta isc, a ja nie wiem czemu taka slaba ciagle jestem, nawet maz nie pozwala mi z pssami wychodzic bo slabne zaraz, poza tym niezbyt mila okolica tam podobno jest wiec nie czulabym sie zbyt bezpiecznie, poza tym chamsko postapili ze mna z tym przeniesieniem wiec nie mam zamiaru sie nie isc na zwolnienie tym bardziej ze od dawna powinnam na nim byc ze wzgledu tez na te bole brzucha, tylko dlatego ze.maja malo.ludzi, jestem zlosliwa i jak kuba bogu tak bog kubie :p i wiecej kasy na zwolnieniu bede dostawac bo za weekendy beda tez placic :p w zeszlym oddziale chcialam do konca pracowac a tu brzydko mowiac mam na nich wy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CIĘŻARÓWKI evilinka_______________30 lat______21 tc________01.12.2014-córka Laurkachmurka________26 lat______21 tc________05.12.2014- córka Goalka________________28 lat______19 tc_______18.12.2014 taka tam dziewczyna ____27 lat______15 tc________styczeń 2015 rybcia1987_____________27 lat______14 tc_________26.01.2015 brzoskwinka14__________21lat______13tc_________21.01.2015 anii84__________________30 lat______12 tc________02.02.2015 kniaas__________________23 lat______7 tc_________06.03.2015 STARACZKI tajska_______________23lat_______6 cykl staran_______________10.07.2014 martucha020290______24 lata_____3 cykl starań_______________22-27.07.2014 karnataka____________27 lat______10 cykl staran_______________3.08.2014 momi86 _____________28 lat_______ 3 cykl starań______________ 01.08.2014 margaret112 _________30 lat________8 cykl starań______________ 01.08.2014 Karola300____________30 lat_____4 cykl starań_______________23-30.07. ?? 2014 ma7usia____________27lat______3 cykl starań_______________05.08.2014 Mirabella1983 _________31 lat ____ 4 cykl starań _____ 17-20.07 artma____________27_________2cykl starań____12-14.07.14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Rybcia 14 tc jesteś to jeszcze trochę A nie będziesz się nudziła w domu? ja czasem chce odpczac ale jak mam 2 dni wolnego to masakra nie mam co ze sobą zrobić i stwierdzam ze wole isc do pracy pogadać z kims itd.,planuej w 31 tc iśc na zwolnienie żeby już sobie wszystko przygotować dokupić itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz w domu zawsze bedzie cos do zrobienia, duzo jeszcze wykonczeniowki zostalo :) do kolezanki pojezdze bo tez w ciazy, ksiazki w koncu poczytam, u mamy troche posiedze :) na pewno nie bede sie nudzic, bede w koncu mogla eksperymentowac w kuchni :) mnie juz dawno lekarz na zwolnienie chcial puscic, wiec czas skorzystac, gdyby mnie nie przeniesli to bym chetnie zostala, na prawde nie naleze do leserow ze od.razu na l4 ale zle sie czuje w nowym miejscu, tym bardziej ze strasznie daleko i niebezpiecznie jest, siedziba jest w bloku dla bylych wiezniow, ktorzy lubia rzucac butelkami w przechodniow, wiec po co mam sie stresowac i wydawac kupe kasy na dojazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rybcia a nikt się jeszcze nie wykapował ze jesteś w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, do szczuplych nie naleze wiec kto nie wie ze jestem w ciazy to nie widzi :) poza tym jak zmienilam miejsce pracy to tu ludzie nie wiedza jaka bylam przed ciaza, wiec nie maja porownania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martucha020290
Rybcia i bardzo dobrze... ciągnij z nich ile wlezie. Tak jak mówisz jak kuba bogu tak bóg kubie. A co do moich objawów to straszne nerwy pomieszane z euforią, pewnie dlatego że czuję ze sie nie udało ale w głębi duszy mam nadzieje że zdaży się cud. Czuję ból brzucha i jajników tak jakby mi pulsowało coś i jakby macica chciała wybuchnąć. -Czyli na @ no i okropnego trądziku aż takiego ropnego dostałam na dekoldzie i dzisiaj na czole wyszło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Martuch ja tak miałam i syfy mnie zasypały straszliwie i jednak ciąza wiec spokojnie poczekaj nie załamuj się jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×