Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

nie mialam takich problemów - wszystko sie zaczelo od tego ze odstawilam tabletki antykoncepcyjne i po pol roku byly zawirowania ze az doszlo do 39 dni cyklu z 28 wiec poszlam do gina i dal luteine na 3 ms,po czym po 3 ms brania sie skrócilo do 17 dc, a teraz jak poszlam do innego to powiedzial ze zle ze przerwalam no ale jak tak kazal wiec widzicie niektorrzy sie wogole nie znają na fachu i jakies eksperymenty robia na ludziach, zobacze co sie stanie za kolejny miesiac niedlugo to mnie grudzien zastanie a przeciez trzeba zdazyc w tym 2014 heh, stresu nie ma, wakacje byly, praca jest chociaz wolałąbym już zaciażyć bo dyrekcja taka a nie inna, już jedna dziewczyna zaciążyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tajska mam 2 raz takie cykle czyli 2 miesiąc, na monitoring nie chodze, nawet mi tego nie zasugerowala:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Dobra ja zawijam wrotki do domu, starczy na dzis, Jeszcze zakupy po drodze i na 20 scholuje do domu. :/ Ten czas leci teraz jak głupi dopiero poniedziałek był a jutro juz piatek nieogarniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka tam dziewczyna, ja czuje sie dzis dobrze, czasami mnie brzuch poboli ale bardzo lekko. mysle ze nie mam sie co tym przejmowac. robilam wlasnie domowa pizze, wyszly mi 2 blachy prostokatne, kto to zje?:) ja to mam wyczucie:) brzuch jeszcze nie jest spory a ja juz przy niektorych ruchach czuje blokade. co to bedzie pozniej... Karola strasznie krotkie masz te cykle, a co na to lekarz? luteina nie pomaga, pewnie dostaniesz jakies inne leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos sie kafe zacina, ale widze ze chyba tylko na naszym temacie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Taka tam a cenowo jak myślisz przejdzie komplety w granicach 49-60 zł , kombinezony 49 , pajacyki te polarowe 50 zł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Karola ja miałam identycznie myślę ze to po anty ci się nie ustabilizowały , mi po anty wlasnie rok skakał tak organizm , a teraz od lipca się ustabilzowały cykle na perfekt 28 dni , i po 14 dniach owulacja. Może organizm potrzebuje jeszcze czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola, kochanie spokojnie. Ja mam takie zawirowania jak Ty, nie wiem czy Cię to pocieszy. Teraz okres dosstałam w 18 dniu poprzedniego cyklu, a poprzedni po 23 dniach. Jeden i drugi po luteinie, a w maju miałam zabieg usunięcia polipa z macicy. Przed polipem miałam długie cykle. Może organizm musi się przyzwyczaić do luteiny, to poprzednie krwawienie miałaś obfite czy nie? Jakie jest to obecne? Bo ja to po 23 dniach miałam liche, a teraz normalny okres ten, który dostałam w 18 dniu cyklu. Lekarka zwiększyła mi dawkę, kazała brać 200mg dziennie czyli 2 tabletki 2 razy dziennie. U stabilizuje się w końcu, nam napewno i razem za ciążymy. Może teraz w tym cyklu? A Ty jaką dawkę bierzesz teraz? Bierzesz do pochwowo czy do ustnie? Ja do ustnie. U mnie okres trwa i chcę żeby się już skończył, ale jak to powiedziała moja koleżanka, dobrze, że w ogóle jest, bo jej znajoma to jak nie bierze wspomagaczy w postaci Luteiny, to nie ma wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
momi mi po 17 dc okres jest tak samo dlugi jak kiedys mialam zawsze po 7 dni i taki tez byl ostatnio...no z 17 na 18 dc to zawsze jeden dzien do przodu po miesiacu hehe, pocieszam sie..co mi zostalo...nie widze roznicy w obfitosci- zawsze 2 i 3 dzien okresu obfitszy niz reszta...faktycznie mysle ze trzeba czasu na stabilizacje ja biore dawke 50mg 2 razy dziennie wiec dziennie wychodzi 100mg, zobaczymy co za miesiac wyjdzie...nie wiem czy dobrze analizuje ale na ulotce pisalo ze moze miec wplyw na wage ciala, i wiecie co juz mam 5 kilo do przodu co mi sie normalnie nie zdarza:-/ zrzucic ciezko i juz nie wygodnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kniaas
anii84 U mnie wszystko w najlepszym porzadeczku. Wrocilam do pracy i zapominam sie oszczedzac. Nie mam czasu a nawet sily ,zeby na forum zajrzec. A jak juz wejde to tyle czytania ,ze po przeczytaniu ide spac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowygość
dziewczyny a w którym tygodni ciąży byłyście na badaniach krwi i moczu i na 1 wizycie u ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko znalazlam na necie kalendarzyk dni plodnych przy 18 dc dni plodne sa zaraz po pierwszym dniu miesiaczki to troche chore ,to wyglada na to ze trzeba sie starac w czasie miesiaczki?? katastrofa:-0 7 dni od dnia miesiaczki przy 18dcyklu , chce znac wasze opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kniaas plamienia minely? bylas na kontroli? jak sie czujesz? Karola ale przy tak krotkich cyklach moze nie dochodzic do owulacji, wiec te kalkulatorowe dni plodne obliczane sa tak jakby mechanicznie , jak dasz cykl 100dniowy to ze ci obliczy dni plodne. nowygosc ja dostalam pierwsze skierowanie na drugiej wizycie czyli w ok 6-7tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Karola dokładnie tak jest, dni płodne wypadają ci wtedy w ostatnie dni okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska
karola te dni plodne wg kalendarza sa obliczane z automatu tak, jak pisze goalka. nie sugeruj sie tym choc nie raz cuda sie zdarzaja i owulacja przypadnie bardzo wczesnie- ile kobiet tyle przypadkow:) moim zdaniem jak juz zaczelas brac luteine to powinnas kontynuowac jej branie, bo tak to rozregulujesz sobie cykl i bedzie gorzej. tylko lekarz wie jak wpasowac inne leki zeby organizm nie zwariowal. nie wiem do jakiego lekarza chodzisz, ale w razie czego to nie pytaj a powiedz, ze chcesz monitorowac cykl, bo nawet pojdziesz z 2 cykle na monitoring, to bedziesz wiedziala, czy owulacja jest, czy nie ma...a tak to powiedzmy w 3 cyklu lekarz wdrozylby inne, dodatkowe leki. czasami robia tak, ze luteine zostawiaja od 16dc przez 10 dni (ja tak bralam nawet po 2 tabletki, bo okres nie chcial przychodzic), a swoja droga dostajesz cos na plodnosc. u mnie poszlo to raczej ekspresowo, bo juz w 4 cyklu zaczelam brac tabletki, ale moze dlatego gin mi je zapisal, bo mialam problem z pewnym hormonem. a dala ci skierowanie na jakies badania? jak nie to popytaj kolezanek, jakiego gina polecaja. chociaz z doswiadczenia powiem, ze drogi gin wcale nie oznacza dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj rozmawialam z kolezanka, ktora poszla skontrolowac ciaze do gina prywatnego (historia sprzed 2 lat). przy okazji jako jedyny w miescie ten gin robi usg w 3d, czy w 4d. zaplacila oczywiscie za wizyte, gin nagral filmik na plyte, ale powiedzial jej, ze nie da jej tej plyty, bo jest pierwszy raz na wizycie i nie jest jego stala pacjentka i ze jak przyjdzie drugi raz, to wtedy da jej filmik...za wizyte bral wtedy 150zl, a obecnie bierze 200zl, gdzie w dodatku czasami nie wiadomo, czy nie wezmie wiecej, czy mniej...i juz ta moja kumpela u niego nigdy wiecej nie pojawila sie. nie wiem, jak mozna trafic na takiego chama. ide to place za usluge, a nie za to, czy jestem stala czy niestala pacjentka. w ten sposob zraza do siebie pacjentki:/ a jeszcze mojej kolezance powiedzial, zeby przyszla zrobic do niego badania genetyczne, ktore kosztuja 300zl, a dziewczyna jak zaszla w ciaze z drugim dzieckiem to miala 22 lata, to gdzie w tym wieku badania genetyczne, jak nikt u niej w rodzinie nie jest zadna choroba obciazony...uwazajcie na takich cwaniaczkow i naciagaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kniaas uwazaj na siebie, bo nie po to tyle czasu staralas sie i chuchalas, zeby stracic ciaze:/ a ja Wam powiem, ze troche sie boje, bo czasami mam klucia z prawej strony jakby w pawym jajniku....nie mam pojecia, czy to normalne...ale chociaz rzadziej zdarzaja sie bole miesiaczkowe. tak samo tez tak mialyscie, ze jak siedzialyscie i wstawalyscie to nie raz takie skurcze dostawalyscie w podbrzuszu?rzadko to tez sie zdarza, ale jednak zdarza. Pestka fajne te ciuszki...:) takie slodkie:) chyba po cichu mam nadzieje na dziewczynke:) laurka a macie juz imie wybrane? evilinka ma Anastazje..goalka a Ty myslalas? A brzoskwinka i reszta ciezarowek?? mi ostatnio dla chlopca chodzi tez imie Mariusz i Kacper...moj M mowil tez o Kamilu, ale mi nie podoba sie;) laurka jakbys miala jakies usg swojej niuni, to wrzuc:) milo tak popatrzec, a swoje dane wykreslisz jakos w paincie nawet;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam cos Wam polecic do jedzenia, bo w zyciu nie myslalam, ze to takie dobre! brzuszki rybie tylko pojecia nie mam jakiej to ryby i wedzony sledz- pycha!! a te brzuszki wyjatkowo smacznie smakuja ze swiezutkim, mieciutkim chlebem:) albo ze swieza kajzerka:) pisalyscie o dzemie- mi ostatnio smakuja na sniadanie bulki maslane z dzemem truskawkowym i do tego kakao:) pycha!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laurka przypomnialo mi sie, ze pisalam o tej swojej opryszczce:/ od lezenia na sloncu zrobila sie. mam na czubku nose i pod nosem. musialam w koncu posmarowac hascovirem, bo nie dalo sie wyrobic. mialam wrazenie, ze jak czyms nie posmarowalam, to jakby ta opryszczka rozrastala sie na boki, a na czubku nosa mialam maly, zolty pecherz...jak posmarowalam ta mascia, to od razu wysuszylo mi opryszczke. pisalam, ze smarowalam tez pasta do zebow?? do tej pory nie moge jej usunac, bo pekly mi pecherzyki pod nosem i pasta przykleila sie do skory, a jak oderwe paste to i strupy i bedzie mi sie wszystko papralo...:/ musze bardziej uwazac, ale czesto opryszczka robi mi sie w nocy, ze nawet nie czuje, ze mam jakies jej objawy:/ poczytam Was jutro, bo chyba kazda spi, a prowadze monolog;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Ja nie śpię ale przymierzam się , bo zmęczona jestem okrutnie, dzień za dniem leci jak głupi, dopiero był poniedziałek a jutro piątek. A ciągle tyle spraw nie załatwionych Myślałam ze zrobię sobie więcej wolnego zeby do mojego pojechać, ale wątpie zeby mi sie udalo, skonczy sie chyba na jednym dniu maks , ewnetualnie 1,5 dnia, jak nie pojade do szczecina,ale bym juz chciala za jednym zamachem wszystko załatwic. Tajska to kiedy w koncu idziesz do tego lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goalka
Tajska ja tez miewam skurcze przy naglym wstawaniu, w nocy jak sie przekrecam to sie zdarzy. Nawrt jak kichne to tez. Niby to normalne wiec nie martw sie:-) o tym pisalam na forum i dziewczynom tez sie zdarzaja skurcze. Imienia jeszcze nie wybralismy. Skupimy sie nad tym jak juz odkryjemy plec, ide spac, do jutra:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska
Pesteczka ide 31 lipca albo 1 sierpnia- musze jeszcze zadzwonic i ustalic wizyte. Goalka no wlasnie przy kichaniu tez to zauwazylam:D Az czasami jestem przestraszona, bo tak cos zaboli w srodku, ale na szczescie nic nie dzieje sie...Tak samo zdarza sie to jak leze na plecach albo na boku. Jeszcze nie mam mdlosci tylko czasami mdli mnie na jakies jedzenie, ale nie wymiotuje:D Oby tak zostalo....;) Tez uciekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozpisałyscie się znowu. My pojechaliśmy na działkę. Upały zabójcze ale moze dam radę. Czuję się ok choc nerwowa jakas bywam :/ Wzdecia mnie męczą trochę i ciężko się przez to oddycha. Tajska też miałam kłucia w brZuchu i się bałam. Czułam się talk jakby coś miało pęknać. I prawy jajnik się odzywał. Ktoś tu pisał że pozamaciczna jak takie cos sie dzieje...no a wszystko ok. Przy kichaniu to paskudne jest. Tezto miewam. Nie czytaj potworności. Karola ja dawniej okres miałam co 21 dni przez 7 dni i wiem co to znaczy...pigułki pomogły i okres miałam co 28dni. Coś z hormonami było nie tak ale nie wiem co..to było dawno. Co do owulacji w ostatnim dniu @ to wcale nie taki cud :) Moja przyjaciółka po takim "cudzie" jest w 20tc :). Pocztaj o lekarzach u siebie i popytaj. Moze warto iść do innego. Ja już u chyba 4 byłam. I dopiero trafiłam na dobrego. I to na NFZ. Wcześniej chodziłam do najdroższej i lipa że tak się wyrażę. Za każdym razem się przypominałam ze wszystkim. Nie umiała prawidłowych badań mi zlecić. Pomyśl o tym bo może problem jest w hormonach innych niż progesteron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawiałyście o kąpaniu - też zamierzam codziennie. Sama nie zasne bez prysznica. W domu obejrze te ciuszki Pestka bo mam tak świetny telefon że aż szlag trafia. Goalka-Ty podobnie jak ja. Masz mało sadelka? U mnie też lekki szpic i podobnie wyglądam, cycory tyż mosz fest ;) Jaki rozmiar teraz nosisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Kniass i jak sie czujesz pracujac wszystko ok? gościu ja w 7 tc miałam wizyte i wtedy dostałam skierowanie na badania/ Tajska wiesz co z ostatniego usg mam tylko jedno zdjecia miedzy nózkami;P zapomnielismy z tego wszystkiego zrobic wiecej ale jak bede miec to wrzuce;) Tajska bo na opryszczke to najlepsze te masci sa mówie ci i szybko zejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybcia1987
Rany, Wy nie macie dziewczyny litosci z tym pisaniem, chwile czlowieka nie ma a nie jest juz w stanie przeczytac to wszystko :p Milego dnia kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
CIĘŻARÓWKI evilinka_______________30 lat______21 tc________01.12.2014-córka Laurkachmurka________26 lat______21 tc________05.12.2014- córka Goalka________________28 lat______19 tc_______18.12.2014 taka tam dziewczyna ____27 lat______16 tc________styczeń 2015 rybcia1987_____________27 lat______14 tc_________26.01.2015 brzoskwinka14__________21lat______13tc_________21.01.2015 anii84__________________30 lat______12 tc________02.02.2015 kniaas__________________23 lat______7 tc_________06.03.2015 STARACZKI tajska_______________23lat_______6 cykl staran_______________10.07.2014 martucha020290______24 lata_____3 cykl starań_______________22-27.07.2014 karnataka____________27 lat______10 cykl staran_______________3.08.2014 momi86 _____________28 lat_______ 3 cykl starań______________ 01.08.2014 margaret112 _________30 lat________8 cykl starań______________ 01.08.2014 Karola300____________30 lat_____5 cykl starań_______________od 10.08. ?? 2014 ma7usia____________27lat______3 cykl starań_______________05.08.2014 Mirabella1983 _________31 lat ____ 4 cykl starań _____ 17-20.07 artma____________27_________2cykl starań____12-14.07.14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×