Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Będę czekać do 3 mies.. ;) kurde sory ale już nie wiem czy śmiać się czy płakać. Jakie to wszystko jest głupie. Zaraz chyba dopadnę męża żeby wywołał okres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość tajska
Momi jak dostawalam okres na luteinie to i tak mialam wybrac tabletku przez 10 dni. Endokrynolog tlumaczyl mi ze nawet jakbym dostala okres np przy 7 tabletce to i tak mam wybrac kolejne 3 tabletki bo to chodzilo o jakas regularnosc cykli. Martucha nie martw sie na zapas. Poczekaj z pare dni. Sama pisalas ze test dopiero w 3mies Ci wyszedl. Ale wiedzialas o ciazy wczesnuej czy dopiero w 3 mies dowiedzialas sie? Nie panikuj moze jeszcze wynik bedzie pozytywny a jak nie to cierpliwosci! Pamietaj ze jestesmt z Toba! Zreszta za kazda trzyma sie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goalka
martucha szkoda:( chociaz dalej w ciebie wierze. póki nie ma okresu nic straconego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny. Kochane jesteście. Już oznajmiłam mężowi że przez kolejnyy cykl ma przerypane co drugi dzień niego nie schodzę ;) a on powiedział że sam mnie z łóżka nie wypuści ;) kochany jest... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
Witam Was dziewczyny, moze uznacie to za głupie ale przeczytałam Was od deski do deski ;) Osobiście mam córeczkę ktora ma 1,5 roku i pragnę drugiego dziecka, powstrzymują nas tylko finanse ;) chciałam Wam tylko powiedzieć, ze kibicuje każdej z Was :) na pewno Wam się uda. a i najbardziej wpadlo mi w oczy ze czesc z Was chciałoby mieć cc. Powiem Wam tylko ze jeśli macie okazje to nie chciejcie ;) pominę dlaczego ja mialam cesarkę bo to praktycznie caly opis porodu, ale po cc przez dwa tygodnie nie moglam sie ruszyc bez bólu i przez dlugi czas przy wstawaniu mnie "zatykało" w sensie ze nie pitrafilam zlapac oddechu. Moje koleżanki rodzily dwa tygodnie po mnie przez sn i o wiele szybciej dochodzily do siebie :) aaa i jeszcze jeśli macie plaskie sutki to kupcie sobie od razu nakladki silikonowe do karmienia, bo jeśli nie one to wierzcie mi ze dzieciątko będzie plakac, a Wy razem z nim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka bardzo nam miło że zdecydowałaś się odezwać. Skoro czytałaś nas to wiesz że są pomiędzy nami dziewczyny z "cienkimi" portfelami i w niczym to nie przeszkadza przy zachodzeniu w ciążę ;) Co do cc to każda inaczej to przechodzi ja czułam się bardzo dobrze. Może masz ochotę do nas dołączyć? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
Martucha, na razie nie, nie chce sie nakręcać moze po wakacjach ;) powiem Ci ze ja ogólnie nie pamietam jak sie dokladnie czulam bo byłam w kompletnym szoku i Mloda dawala popalić, ale pamietam ten problem z oddechem i to ze bolalo okropnie, przy każdym ruchu ;). Swoja droga jak w szpitalu mi powiedzieli ze mogę isc do domu to bardzo szybko sie ubralam i nawet zawiazalam sama buty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A byłaś nastawiona na cesarkę wcześniej?? Ja wiedziałam od połowy ciąży że cesarka więc byłam na to przygotowana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
Nie, mi po 24 godzinach porodu, oxy i masazach szyjki i innych badziewiach zadecydowali o cc. Skurcze odczuwalam a ktg ich nie rejestrowalo, dodatkowo rozwarcie bie szlo. Ogólnie oficjalna wersja to "niewspolmiernosc porodowa' chociaz rzeczywistosc byla inna. Nie robilam żadnych problemów bo Mala urodzila sie zdrowa (brzydka pomarszczona i ze strasznie sucha skora ale zdrowa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pewnie też dlatego... byłaś prygotowana na poród naturalny a wyszło cc. Ja się nnastawiłam na cc i wiedziałam co i jak ;) dlatego było mi łatwiej. Po 10h jak nie wcześniej już miała syna na rękach do karmienia. Suchą skórę też miał ale dlatego że 41tydzień i już wody się psuły. Skurcze miałam tylko że w 39tyg co 10min :p te przepowiadające czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Martucha ja i tak myślę, że jest dla ciebie jeszcze szansa w tym cyklu :-). U mnie 2 dni po spodziewanej miesiączce blada kreska wyszła. Kiedy terz testujesz? :-) Dziewczyny koncentruję się bardziej na imionach dla chłopców, o imionach dla dziewczynek nie myślę wcale - ciekawe czy to znak, że syn w brzuchu mieszka? ;-) Ale jeszcze nie spodobało mi się żadne tak na 100 procent :-). FasolkaSzparagowa ja nie byłam przygotowana do cesarki i dobrze zniosłam. Miałam temperaturę i coś z krwi źle wychodziło, ale fizycznie było naprawdę świetnie. Ile miałaś lat jak rodziłaś? Ciekawe, czy to czy się szybko dochodzi po cesarce do siebie zależy np. od wieku, sił, kondycji? Karola kiedy masz wizytę u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola nie złość się, że cię tak męczę o tego lekarza, ale trochę się dziwię twoją postawą, bo gdyby mi się tak pieprzyło, to nazajutrz byłabym już na usg i pobraniu krwi. Nasza Momi tez miała przeboje z cyklami i się okazało, że ma polipa. Momi fajnie, że odkryłaś te buźki :-). Mogłaś po prostu zapytać skąd je wstawiamy :-). Służymy pomocą :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka tam nie testuję już nigdy więcej! Najgorszą rzeczą jest zobaczyć 1 kreskę na teście. Jak mam być w ciąży to to poczuję a jak nie to @ przyjdzie. wydaje mi się że kondycja nie ma tu nic do znaczenia jeśli chodzi o poród. Ja nigdy dobrej kondycji nie miałam i dobrze przeżyłam cesarkę. Z resztą ja staram się wyciągać z sytuacji pozytywne strony i nastawiać się in + chociaż przy zachodzeniu w ciążę i testowaniu wole na - ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest tak jak piszesz, to niby 3 cykl, ale inne kobietki miałyby w tym czasie ze dwa razy więcej! I dlatego to może być nieprzyjemne... Kurcze byłybyśmy w niemal identycznej sytuacji, bo w drugiej ciąży. Większość dziewczyn mnie może czasem nie rozumie, bo nie wiedzą jak to jest być w ciąży i mieć już dziecko ;-). NO POTRZEBNA MI JESTEŚ I TWOJA CIĄŻA!!! Niech się ta paskudna @ nie pojawia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
Taka tam, mialam 24 lata, ogólnie nie wiem czy to mialo wplyw ale dlugi obwinialam siebie ze co ze mnie za matka ze wlasnego dziecka urodzić nie potrafilam itd. Ogólnie mialam niezly babyblues ;) ja Cię rozumiem uwielbiam dzieci moglabym mieć ich 6 i kazda ciaza bylaby dla mnie nowym przeżyciem. Martucha, Ty masz ogólnie dziwne cykle a w pierwszej ciąży to w ogóle masakra z tym pozytywem w 3 miesiącu gdzie teoretycznie juz powinien nie wyjść :D, ale na pocieszenie powiem Ci tak, ze mi w tym cyklu co zaszlam dzien przed @ test nie wyszedl, a dzien po byla tak slaba kreska ze szok po prostu, a ta kreska teraz wazy 12 kg :P wiec ogólnie jestes dziwba pod tym względem oczywiscie nie mam nic zlego na myśli. i juz wiem co chcialam Wam napisać jeszcze, bo pisalyscie o ubrankach i rozmiarach. Po pierwsze Np waga z ust moze mylic sie o prawie kg tam chyba jest 700gran wiec dużo i dla swietego spokoju kupcie mniejsze rzeczy tez mi caly czas mowili ze będzie 4 kg bo duza i rozmiaru 56 w ogóle nie brałam pod uwage. A tu niespodzianka i moje dziecko topilo sie na początku we wszystkich rzeczach. I Laurka przyznaje racje z tym kombinezonem na 56 moja jest ze stycznia kombinezon miala 62 i to byla porazka nogawki za dlugie, rękawy tez w tulowiu luźne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki kochana... fajnie by było przechodzić przez ten wspaniały czas z kimś kto jest w podobnej sytuacji ;) dzięki wam mam jeszcze w głębi duszy nadzieje że @się nie pojawi przez kolejne 9miesięcy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
Martucha jak chcesz to ja sie wpisze do tabelki i na pewno ostatnia nie będziesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka a no taka jestem dziwna. Tak samo z badaniami, wszystkie niby w normie a w ciążę zajść nie mogę. Z tym testem w 3mies to w ogóle było tak że zrobiłam przyszłam do pokoju płaczem do męża że dalej nic a on do mnie żebym poczekała jeszcze chwilę i okazało się że wyszła po casie dopiero. Na początku też nic nie było widać... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka dopisuj się do nas :-). Martucha to zdecydowanie za wcześnie, bo to "dopiero" trzeci cykl, ale musisz pamiętać, że również faceci miewają problemy z płodnością. Zresztą wiesz o tym, głuptas z ciebie nie jest :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki. Czy mozna do was dolaczyc? Czekam na swoje wymarzone dwie kreseczki i czuje sie troche osamotniona .. to sumie pierwszy cykl , ktorzy wykorzystalismy w pelni :) powinnam dostac @ jakies 5 dni temu ale jej nie ma. Robilam testy i nic ..niby negatywne.. podbrzusze boli , jakbym miala dostac ale zamiast @ jest sluz..duuuzo sluzu...i troche mnie mdlo i glowka pobolewa..poza tym piersi nie bola, temp nie jest podwyzszona.. za tydzien do gina sprawdzic co jest grane, bo sama juz nie wiem... patrze na kobiety w ciazy i wydaje mi sie ,ze sa wszedzie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martucha020290
Maggieod zapraszamy do tabelki. Opowiedz trochę o sobie ;) Taka tam wiem wiem ale wydaje mi się że najważniejsze teraz to zjechać do Pl i iść do lekaża częściej niż raz na 2 cykle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×