Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość olga992
To prawda - to ciezka decyzja. Gdy dziecko pojawia sie na swiecie, zycie sie calkowicie zmienia.. moim zdaniem macierzynstwo to cos wspanialego :) Pesteczkazzz nie ma najlepszego momentu na dziecko (tak slyszalam :) ) i kazda przyszla mama jest pelna obaw. Skoro się zdecydowaliscie rozpoczac starania to zycze Wam jak najszybciej tych wymarzonych dwoch kreseczek ;) nie martw sie na zapas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga992
To prawda - to ciezka decyzja. Gdy dziecko pojawia sie na swiecie, zycie sie calkowicie zmienia.. moim zdaniem macierzynstwo to cos wspanialego :) Pesteczkazzz nie ma najlepszego momentu na dziecko (tak slyszalam :) ) i kazda przyszla mama jest pelna obaw. Skoro się zdecydowaliscie rozpoczac starania to zycze Wam jak najszybciej tych wymarzonych dwoch kreseczek ;) nie martw sie na zapas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga992
Przepraszam za te kilka takich samych postow dodanych przeze mnie - cos mi sie komputer zamulil :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Kafe się zacina jak przewraca stronę. U mnie to wszystko skomplikowane niestety bardzo. Ja już właściwie odpuściłam miałam jechać tylko z nim pogadać poważnie i olać temat . A on mi akurat jak mi dzisiaj źle , bo znowu mój eks po pijaku pisał, słodzi , i wyjeżdża z takimi tekstami , jakby czuł że coś jest nie tak , akurat mi wychodzi ze jakbym pojechała 16-17 do niego to powinnam jak raz trafić w dobre dni , jeśli teraz okres przyjdzie jak należy oby. Tyle że on teraz chce , to ja mam milion trylion wątpliwości po co teraz , jak ja cały dzień w sklepie, ech no zobaczymy jeszcze 3 tygodnie czekania do spotkania :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga992
A powiedzcie młode ciezaroweczki jak to jest z ta temperatura w ciąży ? Wiem, ze ta tempke trzeba mierzyc z rana zaraz po przebudzeniu ciagle o tej samej porze itd i ze w ciazy nastepuje jej wzrost. Ja niestety nie mam mozliwosci mierzenia tak temperatury dlatego stad moje pytanie - czy jesli zaczne mierzyc temperature tak o w ciagu dnia i bede widziala ze ona rowniez wzrasta badz utrzymuje sie na wysokim poziomie to czy takie pomiary moga wstazywac na ewentualna ciaze ? Wiem ze takie pomiary nie nadaja sie do ustalenia dni plodnych (dlatego nie mierze temperatury) ale czy takie pomiary mozna zaklasyfikowac pod ewentualny objaw ciazy ? Czy moze w kazdym zwyklym cyklu ma sie powyzej 37 stopni ww fazie poowulacyjnej w ciagu dnia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Na mierzeniu temperatury to tylko martucha się zna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga992
Hmm... Pesteczkazzz no to widze, ze rzeczywiscie troszke sprawy sa skomplikowane. Porozmawiajcie raz jeszcze, przemyslcie wszystko i "wyprostujcie" te skomplikowane sprawy - dziecko ma byc owocem milosci ;) i zaangazowania w zwiazek i w ogole. Gdy pojawi sie dziecko na swiecie musicie byc pewni ze mozecie na siebie liczyc na wzajem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga992
No to czekam z niecierpliwoscia, az Martucha wypowie swoje zdanie na tem temat :P ...bylabym bardzo wdzieczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Olga heh jak bede czekać na miłość, i zastanawiać się to się nigdy nie zdecyduje, a już mam 34 lata na karku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć olga... dlaczeko sądzisz że mierzenie temp nie pomaga w wyznaczeniu dni płodnych?? temp mierzona w ciągu dnia nic ci nie powie a zwłaszcza mierzona od 8dpo. Żeby podejrzewać ciąże musisz zaobserwować chyba 16 czy 18 wyższych temp. Pesteczka szczerze... jeśli chcesz mieć dziecko, kogoś kto będzie cię kochał bezwarunkowo to ja na twoim miejscu bym próbowała. Nawet jakby facet miał mnie zostawić. Powtarzasz że już jesteś stara (ja tak nie uważam oczywiście) może nie będziesz miała kolejnej takiej szansy?? zrobisz oczywiście jak uważasz ale siądż pomyśl i wybierz to czego chcesz ;) :* trzymam kciuki za poważną decyzję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga992
Nie wyobrazam sobie starac sie o dziecko nie bedac pewna czy danego mezczyzne kocham i nie bedac pewna czy moge na niego liczyc W KAZDEJ sytuacji :/ i wiek nie ma tu nic do tego... pewnych rzeczy nie mozna robic na chama bo "zegar biologiczny mi tyka". Wiem, ze pragniesz dziecka i w ogole ale ja tam mimo wszystko podtrzymuje zdanie, ze dziecko ma byc owocem milosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga992
Martucha - ja napisalam ze takie pomiary w ciagu dnia nie nadaja sie do ustalenia dni plodnych a nie ze ogolnie mierzenue tempki sie nie nadaje ;) ehh zrobilabym wszystko zeby przyspieszyc ten czas do testowania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Martucha dokładnie tak zamierzam, chociaż wydaje mi się że aż tak źle nie bedzie, on jest po prostu taka p*****la życiowa, który potrzebuje motywacji , ja go trochę kumam , bo mój stary jest podobny typ z charakteru , moja matka wszystkim rządzi, moja matka wszystko załatwia, bo on czeka aż się samo się zrobi jak najlepiej i jak najmniej jego udziału. Dlatego ja potrafię odebrac to co czuje, ja wystarczy że na niego popatrzę i wiem, co chcę, widziałam jego twarz jak pisał to że chcę mieć dziecko , i to mi wystarczyło , wiem ż eon nie powie dalej jak to bedzie, co bedzie dalej, bo on tego nie potrafi, i chyba dlatego nie chcę go skreślać tylko z tego powodu ze taki jest sobie. Zresztą tak jak mówisz najwyżej sama wychowam, teraz musi się udać . Ostatnio mam nastawienie że wszystko się musi udac i koniec. Martucha a jak u Ciebie @ rrozumiem dalej nie ma? Olga tego nie wiesz nigdy, nawet po 25 latach faceci odchodzą bez słowa , faceta nigdy nie możesz być pewna choćby nie wiem co robił i mówił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga992
Moze i troche prawdy jest w tym co mowisz Pesteczkazzz ale ja tam mam nadzieje ze sie nie przekonam o tym na wlasnej skorze :P jestem zakochana po uszy i wierze, ze moj mąż zawsze bedzie przy mnie :) no ale moze dlatego tak gadam bo jestesmy dopiero rok po slubie :P czas pokaze co to bedzie. Ale tak jak mowisz "wszystko sie musi udac i kropka" ! ; D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Olga i tak trzymaj i wszystkiego dobrego ale młoda jesteś , jeszcze w życiu wiele się może zdarzyć, ja trochę więcej w życiu przeżyłam i lat na karku mam i inaczej już patrzę na świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie pesteczka... wierzę że ułoży ci się wszystko. ;) Żadna kobieta nie jest pewna czy facet nie odejdzie i vice versa... :p Olga no mierzyć się powinno jak dobrze pamiętam po przynaumniej 3h snu. Pesteczka @ nie widać. Bóle też przeszły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
martucha ja teraz jestem tak zdesperowana,że nie ma mocnych , dużo osób mi teraz mówi po co ci ten sklep, strata kasy, na czynsz nie zarobisz, a ja wiem po co i wcale nie o kasę nie chodzi, ale o to że dzięki temu nabrałam siły wewnętrznej i mocy Martucha no mówiłam ze coś bedzie na rzeczy :P jak się potwierdzi to ja ci się przypomnę i wypomnę że Pestka już dawno mówiła że ci się uda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka jak będzie pozytyw to wykupię ci pół sklepu :p A co do tego co mówią ludzie to nie słuchaj. Zazdroszczą!! ważne że ty jesteś zadowolona i że ci w czymś to pomogło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga992
Wszystkim nam sie ulozy ! :D trzeba tylko myslec pozytywnie i wierzyc :) ...i uzbroic sie w cierpliwosc niestety :P nie wiem jak Tobie Ma7usia ale mi te dni potrafia sie straaaaasznie dluzyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Szalona :P Dobra chwila przerwy prawie posprzatałam jeszcze tylko dwie pralki prania zostały , mam wrażenie że pralka chodzi teraz non stop :P ostatnio Martucha bedzie dobrze czuje to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
Hej :) znów wpadlam sie wtrącić :) Goalko ja takie bole mialam cala ciaze, u mnie nie oznaczalo to nic zlego, ale jak juz ktoś Ci napisal moze to oznaczac skracanie sie szyjki. Wiec jak tylko to sie powtórzy lec do szpitala, i dobrze by bylo żeby Twój lekarz prowadzacy zwrocil na to uwagę ;) Pestka ja jestem takiego zdania, ze chłop do szczescia nie potrzebny jeśli kobieta chce sie spelniac jako matka ;) wiec ja bym sie starala ;) ale to tylko moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
No najwyzej wychowa sie na zapleczu sklepu :D mam duze :P rano spacer od 11 w sklepie potem kolo 4 tej krotki spacer uśpić i mozna pracowac hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bb9c3b1563b7b06b.html Cześć dziewczynki :-). Goalko mam nadzieję, że wszystko ok. Jak najszybciej to sprawdź. Mnie tylko RAZ zabolało i krótko. Poszłam do lekarza i okazało się, że szyjka się skraca. Od razu szpital, pessar, leki. Brzoskwinko jaki ładny brzuszek. Też chcę taki! Olga witaj. Z twojego postu wynika, że tylko raz czy dwa się kochaliście? Tak tylko pytam z ciekawości. Bywa, że i od jednego razu się zajdzie :-). Pesteczka fajnie, że podjęliście decyzję. A mi co wywróżysz? Chłopca czy dziewczynkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinko co do siostry... Dla mnie to jest naprawdę dziwne, nawet nie wiem jak to skomentować, ale w życiu nie pozwoliłabym na takie zachowanie. Sama sobie chociaż robi te herbatę? Została tak niestety nauczona. U mnie by coś takiego nie przeszło. Ja bym po niej na pewno nie zmywała. A ty się jeszcze przejmujesz co ona będzie mówić na płacz dziecka? Ja już bym jej pokazała......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Taka tam u ciebie nie mam przekonania,waha mi się, ale stawiałabym na drugą dziewczynkę. Odpoczywja i uważaj na siebie Taka tam teraz to on się zdecydował a ja mam ochotę zwiewać :D zwłaszcza ze to znowu ja ma jechać i się starać , fakt sama mu zaproponowałam , bo i tak jadę na chwilę zobaczyć dzieciaki do Świnoujścia, potem do kumpla do Szczecina , a stamtad do mojego mam godzine , wiec głupio by w sumie bylo się nie zobaczyć no ale , i tak czuje ze nic z tego nie wyjdzie stres, zmeczenie, 3 dni w podrozy , to ja bede wykonczona i przemielona jak pies z budą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga992
A no niestety nie bylo nam dane spedzic wiecej nocy w "te dni" :( maz wyjechal jakis czas temu do Niemiec do pracy... zjezdza do Polski tylko co jakis czas - co 2tyg czasaaami co tydzien.. :( ale jeszcze troszke i dolacze do niego ! :) maz czeka na wieksze mieszkanie - gdy tylko je dostanie zamieszkamy wkoncu razem i skonczy sie ten zwiazek na odleglosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy wiecie, ale zdrowe pary które regularnie współżyją przez cały cykl mają zaledwie 30% szans na poczęcie dziecka ? Także wyluzujcie i nie przeżywajcie tak ! Będzie to będzie, nie to nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×