Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

evilinka jakbym ja miala zapewnione w 100% znieczulenie to nie balabym sie porodu ani troche, ale znam przypadki ze kobieta nie dostala znieczulenia bo aktualnie nie bylo wolnego anestozjologa(powazniejsze przypadki). ja dowiedzialam sie ze z miejscowosci niedaleko mnie jest szpital gdzie dodatkowo dostaje sie 1000zl za urodzenia tam dziecka. a ze ja mieszkam na obrzezach i mam tam bliziutko to byc moze sie skusze, tez ze wzgledu na to ze jest tam swiezo wyremontowana porodowka z maxymalnie 2 osobami na sali poporodowej. i kusi mnie tez mniejszy przemial porodow niz u mnie w miescie. tam odbywaja sie 1-2 porody na dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze 12 tc a juz zna plec a ja 20 i nie mam pewnosci ze jutro sie dowiem. a jak sie dowiem to szalenstwa zakupowego nie bedzie granic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo z tymi synkami podobno jest tak ze szybciej siusiaki pokazuja;P i wyraźniej:) my tez wszysctko dla dzidzi kupujemy sami a jak cos dostniemy to typu kocyk ,ubranko,ale tego nikomu zabronic nie moge i nie chce jesli komus to sprawi przyjemnosc ze cos kupi to ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga992
Oj tak... Polska nie pomaga mlodym malzenstwom w zakladaniu rodziny :( dlatego miedzy innymi zdecydowalismy sie z mezem sprobowac zyc w Niemczech - jego rodzice nie zarabiaja kokosow, a ja na swojego ojca to juz wgl nie mam co liczyc... zycie nas troche zmusilo zeby wyjechac... :( no ale grunt ze jestesmy razem ! :) Dziewczyny, powiedzcie mi prosze czy ktoras z Was miala kiedys wycinany wyrostek ? Jak sie objawialo jego zapalenie ? Od kilku godzin kluje mnie w prawym dolnym rogu brzucha :( pierwsze co mi przyszlo do glowy - jajnik przed okresem sie odzywa. Ale on kluje i kluje ! Non stop ! Ciagle tak samo niezaleznie w sumie od pozycji.. no w sumie trooszke mniej jak trzymam noge przyciagnieta do tlowia. No i teraz to w sumie sama zwatpilam czy to oby na pewno jajnik :/ bo nigdy mnie tak non stop nie klul... czasami zaklul ale to chwilami. A teraz to sie zastanawiam czy bez tabletki dam rade :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga992
Wzielam prysznic i troche mi pomogl na to klucie. Ale nie siedze dluzej - mam dosc.. ide spać poki nie zacznie znowu kluc :( Milej nocy moje piekne damy ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga992
P.S. Goalka - coreczka ! :D Martucha - syn ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Martucha zasypiam , o kant d**y potluc , mam dosc , wykonczona , spiaca o 21 . Nie wyobrazam sobie do tego prowadzić dom i zajść w ciąże , idę w kimę, jutro ci rano powroze , dzisiaj mam wk***a na siebie i caly swiat tez .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezu dziewczyny nie przesadzajcie,w ciąże zajść chciałyście,a już jak poród to ojeju ojeju. Pewnie,że to nic przyjemnego no ale,coś za coś. Humorystycznie można napisać tak: jak się wsadziło ogórka a chce wyciągnąć dynie,to musi boleć ;) nie przesadzajcie tak,każdy poród inny,to jest do przeżycia. A załatwiać sobie cesarke na życzenie to już przesada. Dla dziecka lepszy poród sn,a cc to operacja jakby nie było,pomyślcie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A słyszałyście dziewczyny o gazie rozweselającym, z którego można skorzystać w szpitalu przy porodzie? Jest naprawdę bardzo fajny, pomaga się odprężyć i zmniejsza odczucie bólu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelka1111
Wybaczcie, że ja nie na temat.. chciałam Was zapytać o coś. Poznałam miesiąc temu faceta, który zawrócił mi w głowie pocałunkami, wczoraj wyjechał na kontrakt za granice na pół roku. Jak myślicie, po co mi zawracał gitare, skoro pewnie zamierzał ten kontrakt, wyjazd? W dodatku ma taką prace, że rzadko komunikuje sie smsami, a o rozmowach nie ma mowy. Spotkalismy sie kilka razy, dzis mi napisał "daj mi spokoj człowieku". Nie rozumiem tego.. sam mnie poderwał w internecie, tak zaczeła się nasza znajomość. Pozdrawiam wszystkich tutaj serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Dziewczyny czy wy żeście oszalały? ;-) Siedzę i czytam nie wiem od której godziny. Goalka to fajnie, że się udało jutro wcisnąć na usg. Ja będę miała w środę, ale nie liczę na to, że się dowiem jaka płeć. Już teraz nie będę pisać na temat siostry Brzoskwinki, brata Martuchy, ani na temat ślubu i wiary, bo nie chcę odświeżać tych dyskusji. Ale wszystko przeczytałam. Co do zdrad - też uważam, że nigdy nie ma pewności, że mąż/facet nie zdradzi, ale nie rozmyślam o tym, nie śledzę mojego, bo po co :-). Ja sama miałam kilka propozycji, ale w życiu nie skorzystam. Znam mnóstwo facetów żonatych, którzy zdradzają. I jest trochę tak, jak pisze Pesteczka - ci faceci są idealni pod względem zachowania dla swoich żon, no w tyłek by żonom weszli. Mówię o tych, których ja znam. To są piękne małżeństwa na pokaz. Zdradzali nawet swoje żony, jak te były w ciąży. Często umożliwia im to praca - wiecznie poza domem itp. Ja osobiście nie widzę sensu w zdradzaniu, nie mam takich potrzeb. A w odległej przyszłości to nie wiem ;-). Olga może coś tam się dzieje POZYTYWNEGO? W kierunku ciąży :-). Karola do ciebie mi szkoda słów ;-). He he. Już pisałam kiedyś co wypadałoby zrobić w twoim przypadku. Oczywiście życzę jak najszybszego zaciążenia, ale dziwię się, że uważasz swoje cykle za normalne i nic z nimi nie robisz. Może nawet nie masz owulacji. A jak masz to faza po owulacji ile ma, 6-8 dni max? Martucha świetnie, że nie masz okresu :-). Oby tak dalej. Tajska ja też jak zaszłam miałam takie myśli: czy dam radę, czy ja tego naprawdę chciałam itp. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny, bo już lecę :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
adelka tego nawet nie idzie skomentować, ile tyle masz lat 15 te , poza tym wątki ci się pomyliły . Taka tam dlatego ja wolę z założenia faceta który wiem co robi od razu niż potem ma szydło z worka wyjść bokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adelka to chyba jasne ze szukal przygody i znalazl ja. Niektorzy faceci lubia podbijac a pozniej z kobiety doslownie robia osla. Pestka dobrze Ci napisala... A co do porodu sn to napisze to co zawsze ze czesto najlepsze kumpelki narzekaja na bol, marudza ile bolu przeszly i jak polozna je traktowala a jak my mowimy ze chcemy cc to zdziwko i zaczynaja sie wjazdy...bo niby dlaczego mamy miec lepiej niz one. Dziewczyny powiedzcie mi szczerze..czy w taka pogode tez macie wrazenie jakby serce zaczynalo szybciej bic i czasami brakuje powietrza zeby nabrac glebokiego oddechu? Bo ja juz nie wiem czy mam nadcisnienie w ciazy czy na poczatku ciazy szaleja hormony i organizm:/ Jak bylam na usg w 4 tyg jak jeszcze nic nie bylo widac i mowilam o tym ginowi to mowil ze to hormony...Tyle ze ja czasem leze/siedze i nic nie robie i nie mysle na temat rzeczy ktore moga mnie denerwowac a trzesie mnie nie raz od srodka jakbym w nerwach byla. Tez tak mialyscie na poczatku lub jeszcze macie?? Moze to przez pogode...juz sama nie wiem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
drogie forumowiczki nie bedziecie nigdy w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga992
Martucha - ja po prostu mam takie jakies przeczucie ze wkrotce oznajmisz nam ze ujrzalas dwie kreseczki ! :D i to w baardzo niedalekiej przyszlosci ;) mowie serio ;) juz wczesniej mialam to pisac heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martucha to juz w ciazy jest;P Tajska to normalne zwiększa sie przepływ krwi hormony szaleja, jest tak czasem ze oddechu brakuje albo taka zadyszka ze sie myśli ze się zaraz zejdzie z tego świata;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
Hej :) Brzoskwinka, moze niech kolezanka sie wstrzyma z kupowaniem chlopiecych rzeczy ;) u mnie w 12 tv tez byl chlopak na super sprzecie ;) Olga (jeśli dobrze pamietam) przy wyrostku nie moglabys zgiąć nogi w stronę brzucha bo bol by sie nasilal. Ja mam takie wlasnie bole przy owu i trwaja niekiedy po dwa dni. Moze masz silna owu ;) wiec nic tylko sie przytulac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
No taka zadyszka to norma ;) Przy gimnastyce tego nie mam co na spacerze. Sex mi się ciągle śni masakra...upały takie że nie daje rady już. Od 3 tyg non stop jest gorąco - nawet deszcZu nie było :/ chyba znowu puchne bo nogi z rana bolą bardzo :/. Tajska - ja do tej pory mam huśtawki takie czy damy radę czy nadaje się na mamę...na początku mnie złapało mocno i chciałam iść z tym do lekarza. Nawet Wam nie pisałam o tym bo mi głupio było. Cieszyłam się i nie cieszyłam...płakałam często. Ale jak już poczułam ruchy to świat się odmienił. Mam nadzieję że to smutne już nie wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga992
Ja nigdy nie odczuwalam owulacji... poza tym robie testy owu i obecnie wychodza negatywnie (robie od momentu gdy przez 2dni mialam sluz tak jakby plodny w fazie poowulacyjnej) wiec watpie aby to byla owu tym bardziej ze teraz mam susze w gaciach :P i jestem na tydzien przed terminem okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olga wiem ze wiele osob myli bol wyrostkowy z bolem jajnika podczas owulacja, ja sama tam mialam jak bylam mlodsza, przychodzilam do mamy i mowilam ze chyba musza wyciac mi wyrostek bo boli jak diabli. ja juz jem sniadanie i za niedlugo jade, kurde ale mam emocje. mam tylko nadzieje ze ten lekarz zrobi mi usg, bede go prosic , chcoiaz po tych moich bolach powinien sprawdzic czy wszystko jest ok napisze do was popoludniu. chyba ze bede miala chwile to od mamy z laptopa szybko napisze. wpisy naszych gosci czasami mnie rozsmieszaja. ale widac ze nie tylko my uczestniczki tu wchodzimy, zainteresowanie jest spore:) co chwile jakis gosc wciaska swoj komentarz. nie liczylam ile do ilu jest co so plci ale chyba 50/50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myńka8
Hej dziewczyny, u mnie dzis termin @ i stresuje się ogromnie, tym bardziej ze oprócz bolących piersi żadnych innych objawów. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Myńka testujesz dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×