Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

nie wiem co się dzieje

Polecane posty

Gość gość

Proszę was o poradę,otóż jesteśmy małżeństwem od 12 lat ,mamy córkę prawie 12 letnia i urodziła nam się 2 miesiące temu druga córka! I mój problem polega na tym że nie sypiamy ze sobą od kwietnia.Właściwie nie wiem co się stało?Do tej pory Maż był aż za bardzo chętny na.igraszki a teraz wogole!Do tego wszystkiego od powrotu ze szpitala zaczął być wulgarny wobec mnie.Jednym słowem równa mnie z ziemią.Wyzywa od różnych! Jakiś.czas temu ja podjęłam próbę Ale tylko upokorzylam się na maksa.Nawet nie zareagował na mnie tylko poszedł spać.Widać że nie chcę mnie jużunika :( W ciągu dnia gdy jest w pracy jak dzwoni jest kochany,miły Ale gdy wraca do domu to je,i siada przed kompa z pilotem w ręku i albo sie nie odzywa albo wyzywa i krzyczy.proszę poradzić co robić?mi już ręce opadają. Błagam o konkretne odpowiedzi bez głupich jakiś.Tak mi jest przykro bo ja go kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź czy podczas Twojego pobytu na porodówce, ktoś nie podmienił Ci męża. Mówię serio takie rzeczy zdarzają się na porodówkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha, ale śmieszne!!! Prosiłam o normalne odpowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jest inna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może w domu drażni go obecność córki, oczywiście go to nie usprawiedliwia, ale skoro pytałaś o przyczynę. Udało się z nim chociaż raz poważnie porozmawiać na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia czemu zaimki tyczace sie twojego meza piszesz z duzej litery a juz czyjegos to nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci kocha bardzo,i nie wygląda abygo draznily!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z pewnością nie możesz pozwolić by Cię wyzywał, jakkolwiek trudno by to brzmiało. Mąż musi mieć do Ciebie szacunek, to jest podstawa wszystkiego. Nie wyobrażam sobie aby mój mnie kiedykolwiek wyzwał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma inną, na 1000%. pogoń dziada, szkoda zeby dzieci na to patrzyly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka nagła zmiana - niestety może być to zdrada :( A nie zareagować na próbę pojednawczą żony, mimo że to on jest winny jest niewybaczalne. Mam nadzieję, że jakoś się pojednacie, a on zrozumie jak źle postępuje, będzie Cię mocno przepraszał i spróbuje ze wszystkich sił Ci to wszystko wynagrodzić. Naprawdę wynagrodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musiałaś odwalić jakiś numer i głupa teraz palisz. Ale jeśli jesteś zadbana i chętna, to ja mogę cię przelecieć i possać sobie troszkę mleczka prosto z kanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym pomyślała o zdradzie jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu z 22:15 żal mi ciebie.! Ty musisz być pustym facetem! Widać jak ty traktujesz kobiety! Dla twojej wiadomości nie odwalilam żadnego numeru,bo kocham swojego męża! A co do mleczka.....może znajdź sobie krówke i......!!! A przelecieć możesz się do sklepu po bułki!!! Prosiłam o rady a nie o bezczelne wypowiedzi pustych.ludzi! Napewno nie jestem jedyna z takim problemem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×