Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magyarr

szukam osób z których będę mogła normalnie popisać i pogadać v2

Polecane posty

Przytulam was moje wy robaczki najmilsze- dowiedzialam sie z tego zarabistego forum,ze dzis dzien przytulania :D A moj slubny idzie dzis na impreze pracownicza i to bez osoby towarzyszacej 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
madziar ma 19 lat hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! Nitka-wrocil, wrocil ;) Madziu- taka polityka firmy, zreszta u mnie w pracy tez sie jeszcze nie zdarzylo,zeby impreza byla z os.towarzyszacymi. U nas snieg intensywnie topnieje, nawet przyjemnie wyjsc na dwor. Zadziwia mnie ciagle, ze dzieciaki wlasciwie nie biegaja z sankami, moze takie do 5 lat a reszty nie widac. Zima przegrywa na atrakcyjnosci z tv i netem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
madziar - 19 lat a wy z nim piszecie? chcecie miec spraawe o pedofilie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowko- spokojna glowa: 19 to nie 18 i od pisania w ciaze sie nie zachodzi :p I tak btw- Magyar z jakichs szczegolnych wzgledow Cie interesuje ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich :) Chyba mam fana :) to mój pierwszy, czuję się taki szczęśliwy :D btw, w Polsce jest od 15... tak na przyszłość ;) Skandi... wiesz co zauważyłem? Jedyne osoby, które u mnie na sankach jeżdżą to... osoby w moim wieku i starsze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoją drogą... wczoraj po raz pierwszy w życiu piłem.. Amarenę :D myślałem, że to gorsze jest, a to smakuje jak galaretka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niee.... my kulturalnie w kubeczkach. Ale wiaało tak że nie mogliśmy w miejscu ustać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz, wiało nami jeszcze przed rozlaniem :D a po jednej amarenie na 2 to tak srednio zeby cos mocniej bylo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe- a ja nie wiedzialam co to amarena,musialam guglowac ;) myslalam,ze chodzi Ci o amaretto albo amarule ;) Jak w kubeczkach to kultura pelna ;) ;) Acha- widzialam to Moscau- dzieki! jak bede miec zly humor to sobie to puszcze, glosny smiech gwarantowany :D myslalam,ze tam zaraz jeszcze jakis power rangers wyskoczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to właśnie jest dowód na to, że jednak niemcy nie mogą być power rangersami :D pierwszy raz jak to zobaczyłem to wysyłalem pozdrowienia z podłogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×