Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jest tu jakis facet na pogaduchy

Polecane posty

Małpiszonie-Gościu wiem ,ze radośnie siedzi ci się na tym drzewie lecz dorośnij w końcu i zejdz z niego.Chyba że nie wiesz o tym,wiec tylko nadmieniam.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slovko vubec was ne rozum.K PRDELU jse na rzika hezkou holku:P:D słówko w ogóle Cię nie rozumiem.Do DU..PY sie nie mówi jak jesteś śliczna dziewczyna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boisz się że zabraknie miejsca dla ciebie ? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak mam powazne obawy małpiszonie ,ze zagrzalaś/łeś na nieco dłuzej i nie dopuścisz nikogo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słowko to tylko twój mylacy subiektywizm jest.Jednak wyższość ma obiektywizm innej osoby tym bardziej w gaciach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez obawy , nie zachowuje się tak jak ty na kafe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli ci wadzi moja szarmanckość i życzliwe podejście małpiszonie to już musisz mieć o to pretensje do swoich starych ,ze nie potrafią należycie wychowywać .I Twojemu Ojcu należałoby sie solidne lanie za c/h/u/j/o/w/e twoje wychowanie.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz sobie teraz pogegać do siebie nie obchodzisz mnie wcale :DMałpiszonie balujacy na drzewie ze swoimi rodzicami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i słoma z butów wylazła :p , ciebie to pewnie rynsztok wychował bo nie normalni rodzice że takim slownictwem operujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rób sie taka skromna bo wczoraj dałaś popis dokładny.:O:( jesteś zakłamanym bobasiatkiem o kurzym móżdżku.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie wmówisz mi ze to ty nie byłaś, bo twoją taktykę znam od paru lat. Im starsza jesteś tym wiecej masz kiełbie we łbie.Masz już ok.20 lat a dalej jak 10 letnia smarkula się zachowujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość--- pewnie nie wiesz ile wiosen ma N_I_E,co?I naucz się czytać ze zrozumieniem...choć rozumiem,że ukryta ironia, dla niektórych jest ciężko przyswajalna.Peace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka woda
Dzień dobry :) No właśnie... dobry? Mógłby być lepszy gdyby był obok ktoś... W takie dni jak dziś, przypominam sobie o tym, że bycie singlem wcale nie jest takie fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko topiki ludziom rozwalasz , zapytaj lepiej autorki czy chce twojej obecności bo jesteś jak pijawka , nie będę z tobą rozmawiała bo i tak nie rozumiesz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj słówko i woda 🖐️ - przez te bzdety i spamowanie tematu ludzi sie widzę mocno zniechęcili do pisania. Trudno się dziwić skoro tych "mądrości" nie da się normalnie czytać. To tylko nudny monolog, który nikogo nie obchodzi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka woda
Witaj słówko :) Szczerze przyznam nie czytałam ostatnich stron kilku. Ale widzę coś nerwowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka woda
Facet, cześć :) Prawda, że jakoś zbyt wiele te posty nie wnoszą. Ale pisać każdy może, trochę lepiej lub... parafrazując Koftę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka woda
Przecież ja Go nie bronię :) Dopiero się zaznajamiam z tematem. Ale jak wspomniałam nie przeczytałam wcześniej i jak zerkam to... eee odpuszczę sobie tę lekturę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cicho być gęgacze i osle pały:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adiks 2
Pogonic słowko stąd bo tylko zasmieca topik.jak jej nie było to całkiem miło się pisało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie wpadała tutaj na słowko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×