Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jest tu jakis facet na pogaduchy

Polecane posty

Gość wieczorna pogaducha
to ja się cofam o 10 lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczorna pogaducha
ja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczorna pogaducha
mnie też by nie spędzał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczorna pogaducha
oj tak nawet nie wiem, czy się nie popsuł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczorna pogaducha
10 lat temu bladego pojęcia nie miałam co mnie czeka, więc pewnie bym nic nie zmieniała. Z obecna wiedzą zaczęłabym wędrówkę zupełnie innym szlakiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczorna pogaducha
dziękuję "Młody" ;):) w sumie nie problem, byleby zdrówko było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczorna pogaducha
atrakcyjna 40 + wyglądająca co najmniej 10 lat młodziej, jak wszystkie w tym wieku :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczorna pogaducha
a tak serio ciężko spotkać tu kogoś w podobnym wieku do normalnej rozmowy, chyba sama młodzież..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczorna pogaducha
absolutnie nie twierdzę, że niedojrzali niektórzy nawet bardzo dojrzali, tylko chodzi o wspólny język itd. no nie zawsze taki młody człowiek ma ochotę na rozmowę ze starszą, to zrozumiałe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczorna pogaducha
pamiętam raz moją dłuższą rozmowę z bardzo młodym człowiekiem ... zostałam niemiło potraktowana przez innych tylko przez róznicę wieku jaka nas dzieliła. Nie były to durne rozmowy, tylko takie o życiu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie to jest chyba najgorsze jak inni postrzegają dużą różnicę wieku. Często mnie to denerwuje. Fakt mało jest osób którym to nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczorna pogaducha
możliwe :) czasem lubię tu pobyć, z kimś porozmawiać, a potem robię przerwę, bo szybko się uzależniam od tego złodzieja czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiś czas temu lubiłem tu zaglądać, ale jakoś rzadziej to robię ze względu na to ze nie ma z kim rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to się nie zgodzę - jest z kim rozmawiać - tylko najczęściej w tym zalewie pomarańczowej gimnazjady ciężko wyselekcjonować te ciekawe osoby. One także często nie zabierają głosu bo uważają, że nie ma z kim porozmawiać. A cała masa osób jedynie czyta bez zabierania głosu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczorna pogaducha
myślę, że poniekąd sami my starsi zasłużyliśmy sobie na to .. nie zawsze nasze zachowanie jest takie, na jakie pozwolilibyśmy sobie w tzw. realu ... Młodzi czytają i obserwują, taka 40 letnia osoba na forum nie zawsze dobrze się kojarzy ... Ale z drugiej strony 40 stka to nie powód by nie żartować, powygłupiać się , wszystko w granicach rozsądku ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczorna pogaducha
miło jest porozmawiać z kimś szczególnie gdy doskwiera brak rozmów w realnym świecie, ale można nieźle się uzależnić, trzeba być czujnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×