Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jest tu jakis facet na pogaduchy

Polecane posty

Gość Chetna na romans
Facet jestes jeden a nas kilka. Dasz rade ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artystyczna 12
i zaraz zaraz nie że nie chcę z Wami, cieszę się bardzo że jesteście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słowianka1717
Facet bo ja znam zachowania facetów....:) Sorry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słowianka1717
Chetna:) Jak facet jest z krwi i kości to da radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artystyczna 12
hahahahaahhaah :) Słowianka dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet_z_krwi_i_kości
trzy na jednego :P niemal jak w niebie :) Chetna na romans: staram się dawać radę artystyczna 12: już wiem- że jesteś brunetką - zapisuję w kajecie Słowianka1717: "Facet bo ja znam zachowania facetów" - zabrzmiało tak - jakby ta wiedza była z tych mało przyjemnych - ja jestem całkiem normalnym facetem i najczęściej dobrym rozmówcą (to w ramach autopromocji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artystyczna 12
A gustujesz w brunetkach czy blondynkach ?? bo to ze wysokie IQ to przeczytałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet_z_krwi_i_kości
bez większego znaczenia - ważna jest osobowość, urok, komunikatywność - i to czy potrafi mnie oczarować swoją inteligencją i pomysłowością. Prawdziwe piękne jest w głowie a nie na niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artystyczna 12
No niby ale zapytałeś słowiankę o wygląd .......i jak to napisałeś jak każdy facet interesujesz się z kim rozmawiasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słowianka1717
Najlepsze powiedzenie które krąży teraz wszedzie to "sorry taki mamy klimat" to taka dygresyjka:) A co do facetów to trafiamy na złych i dobrych policjantów:) Facet autopromocja idzie Ci zarąbiscie ... mów do mnie jeszcze:) Z czego jestes jeszcze dobry??? p.s. Facet w niebie to Ci zazdroszcza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artystyczna 12
Ważne jest też to czy Ty potrafisz oczarować kobietę swoją osobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słowianka1717
Artystyczna teraz facet gada że nie wyglad jest najważniejszy tylko wnetrze.... ta jasne jasne;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artystyczna 12
Słowianka ja wszystko wiem , za długo chodzę po tym świcie zeby się na taki bajer łapać, no ale cóż posłuchajmy dalej..:) Zaintrygował mnie Pan Kościsty bo nie powiem dobrze się sprzedaje dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chetna na romans
No ja nie moge powiedziec ze trafiam na zlych facetow. Powiem raczej ze trafiam na nieodpowiednich. Albo w nieodpowiednim momencie. Chociaz to i tak na jedno wychodzi. Facet zgadzam sie z kolezankami ze idzie Ci zarabiscie. Polecam kariere w dyplomacji. Napiszesz nam czym sie zajmujesz poza dotrzymywaniem towarzystwa atrakcyjnym paniom ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słowianka1717
Artystyczna on sie pytał o wyglad bo w marzeniach wyobraża sobie ze jestem blondwłosą niebogą z pszenicznym warkoczem wyłaniająca się z łanów zbóż z dzbanem mleka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artystyczna 12
Zaraz nam pewnie zwieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artystyczna 12
Chyba facet wysiadł i jednak nie dał rady ..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słowianka1717
Też tak myslę zbyt ostre byłysmy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet_z_krwi_i_kości
oj drogie panie ciężko się z wami plotkuje :) cały czas człowiek pod uważnym ostrzałem narażony na cięte i kąśliwe komentarze...no ale jak się chciało 3-1 to tak bywa. A na poważnie - nie każda rozmowa damsko - męska prowadzi do bzykanka. Faktycznie lubię wiedzieć z kim rozmawiam - wolę zapytać o kolor włosów lub wygląd - bo przecież wiem jaką mamy pogodę - to klasyczne pytania dla podtrzymania ciekawej konwersacji. Ja jestem brunetem - oczywiście przystojnym (wyższy poziom autopromocji), praca głównie przy komputerze co akurat pozwala czasem napisać coś na tym forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet_z_krwi_i_kości
mleko lubię i produkty zbożowe :) i drogie panie nie tak łatwo mnie pogonić - podrostkiem już dawno nie jestem. Raczej może wystąpić problem z czasem - zaraz muszę się ewakuować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słowianka1717
Przystojny skromny brunet hmmmm a ile wzrostu??? bedziemy miłe juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet_z_krwi_i_kości
brunet zdecydowanie kiedyś - dziś widać jedynie kilka milimetrów - bardzo wygodna fryzura komandosa. Czuję się jak auto w salonie - wzrost niemal 180 cm , oczy szare :) prawie nówka nieśmigana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słowianka1717
A jaki przebieg????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artystyczna 12
Oj facet nie obrażaj się .. to tylko zarty były co nie dziewczyny ???? Pracujesz przy kompie.. normowany czas pracy ? jeśli to ni tajemnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jest pytanie o wzrost.Napisz im, ze wysoki pow.185 :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet_z_krwi_i_kości
tak od razu o przebieg pytać? skąd wiesz, że licznik nie był kręcony? :) skoro dział jest po 30-tce - to od ładnych paru lat się w nim mieszczę __________ artystyczna 12: no coś ty - nie obrażam się bo nie mam o co. Nienormowany czas pracy - trzeba wykonać swoją pracę i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet_z_krwi_i_kości
to może moje drogie panie w druga stronę? znam tylko kolor włosów - kila słów ogólnie o sobie bez zdradzania zbyt wiele :) w ramach kontynuowania fajnej pogawędki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słowianka1717
Czy licznik nie był krecony???Pewnie był?? Pytanie zasadnicze czy był pukniety???? Dobra juz sie uspokoje cos mnie język świężbi na głupotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artystyczna 12
A to już teraz wiem dlaczego nie widać Cię w środku dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chetna na romans
No to dziewczyny postarajmy sie bo nam nasz rodzynek ucieknie. Koniec zlosliwych komentarzy. Od tej chwili jestesmy mile. Czy wiecie panstwo czym sie rozni kobieta od pszczoly ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×