Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jest tu jakis facet na pogaduchy

Polecane posty

Gość Zima001
no domyślam się, że chodzi o zarobki. Mała poprawka jeśli chodzi o romans to może się udać ale jeśli z czasem jeśli będziesz chciał trwałego związku może być cięzko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zima001
Do stolicy ma kawałek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lato77
Wiem ale moze sie uda kiedys a po za tym nic na sile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lato77
Zima to z jakiego miasta jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zima001
Tu masz raje nic na siłe, uciekam.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Zaczynam podejrzewać, że ostatnimi czasy ciąży na mnie jakieś fatum ponieważ ile razy nie zasiądę wygodnie przed monitorem aby miło z Wami pokonwersować to zawsze ktoś coś ode mnie chce...jakby się im jakiś brzęczyk włączał;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niemozliwy Ciebie i mojego syna różni tylko rok, więc byłam blisko pisząc o tłumaczu jakby co:) xxx Co do przyjaźni, romansów i wynikających z tego związków na odległość to mogłabym coś dodać od siebie...nie niemożliwe ale na dłuższą metę troszkę trudne zarówno ze względu na koordynację spotkań jak i złożoność uczuć, które z czasem przechodzą sobie tylko znaną ewaluację:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciepło, miło, weekendowo:) później może dorzucę do tego kieliszek półsłodkiego wina:) Kiedy zaczynasz ferie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parol na mnie zagięły ostatnio modki i albo banowały albo spam mi się pokazywał.No cóż dbają jakby nie było o moje zdrowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś dopiero przyjechałem,pomyślę nad tym.Moze o samotności zlikwiduję;Już mi sie przejadło i sam nie jestem bez przerwy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam.Dopiero raczkuję w delektowaniu się winami.3 lata miałem przymusowy spokój z % :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze względu na pojawiające się ostatnio ograniczenia zdrowotne muszę zadowolić się winem ale moim ulubionym napojem procentowym jest profanacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzisiaj mam mieszankę smaków. Moje kubki smakowe oszalały i domagają się czekolady z orzechami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie, nie, to już za wysoki procent trunku jak dla mnie:) Tłumaczę - profanacja - whisky, lód, cytryna, cola - bo to grzech profanować whisky colą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adekwatnie jak ten facet co stacił zęby w wypadku i odwiedzajaca go zona w szpitalu pyta sie co ma mu przynieść.Mężuś wkurzony odpowiada orzechóf k/u/r/v/a :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
whisky nigdy nie lubiałem gdyz była za bony dolarowe w komisach a jak zakupilem za nie, to taki kompot mi sie wydawał.I lepiło się to to do zołądka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×