Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jest tu jakis facet na pogaduchy

Polecane posty

Gość tyż facet
malinko skarbie 666 to niegrzeczna liczba:P ja tez lubie niegrzeczne numerki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyż facet--witaj A znałeś temat pt"Nauka w necie??" na ero był.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyż facet
duchu a z racji swojej osoby nie unosisz sie nad ziemią? Jakoś mnie wpajano że duchy nie stapają tylko unoszą sie bezszelestnie:D ty przyznaj sie ze przez tę przezroczystą materię wieje jak w kieleckim . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyż facet
nie znam nie uczeszczałem . wogle jakie ero? że ja ? :P nie naprawde nie znam tego tematu ale jak trafiz na ten na którym pisałem odpowiem tak samo jak teraz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duchu witaj:) tyz facet:) Kiedy ja mówiłam ze jestem grzeczna??? Pzrzypomnij mi... W sumie to nikt nie był na ero , a potem okazuje się że wszyscy byli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyż facet--wymagałoby to wielkiego wysiłku abym Cię mógł znaleść na innym nicku Bywało,ze znajdowałem takich delikwentów jak za mocno wchodzili mi na odcisk.2 tygodnie po 12 godzin dziennie i wyłapałem wszystkich tych co chciałem.Teraz nie chiałoby mi sie po pierwsze a po drugie jesteś oki wiec nie ma co kruszyć kopii:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj słówko Cosik ostatnio gdy chce wkleić link z piosenką zaraz pokazuje mi się spam.Toteż ani mi sie sni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyż facet --A propo masz zmieniać swoją osobowość.Kiedyś tak uczyniłem i po paru dniach się wściekłem,poniewaz trzeba sie nieustannie kontrolować te same błędy robić.Nie polega tutaj przecież na tym, tylko wspaniale sie bawić.Mam nadzieję ,ze ta pozoga tutaj nie dotrze jak na innych działach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomimo tego, iż sprzątam to witam, weekendowo i z uśmiechem. To zapewne zaleta wspomagacza...winko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyż facet
ja tylko na słówko :D - z******te zaiste .tez uwielbiam gościa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka malina;) Witaj duchu Daj krótszy link,może nie zespamuje. A co chciałeś wkleić?Coś imprezowego?Tak przy piątku?Od razu mówię,że ja dzisiaj trzeźwa jak idiotka będę:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyż facet
hejka margo malinko to i całe szczeście ze jesteś niegrzeczna P podana na ostro smakujesz najlepiej :D ok ok sie uspokajam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się zastanawiam, że mnie raczej ciężko będzie poznać z ero. Dużo zmian w życiu powoduje, iż i my się zmieniamy ale może, może;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Margo:) Tyz facet ja mam pilnować Twojej moralności co bys za mocno sie nie rozbrykał.. bo ostatnio jak poszłam spać to wyladowałeś w łóżku z dwoma Dziewczynami!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyż facet
nieee nie wnikajmy w nasze eronicki. Poco to komu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbym miał podać swoje nicki co bywałem na nich ,zajełoby mi to sporo czasu a po drugie masę ich nie pamietam jak i hasła do nich.Wolę zostać na tym flagowym nicku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyż facet
jestem grzeczny jestem grzeczny jestem grzeszny tfuuuuuu grzeczny mialo byc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nirvanę nagrywałem coś ok.1993 r. czyżbyś był wielbicielem od tamtych czasów?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie, nie nic z tego. Podawanie nicków tylko zbiorowo:) x facet Powtarzaj jak mantrę tą grzeczność to może ktoś uwierzy:D bo w grzeszność jakoś nie wątpię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyż facet nie zarzekaj się tak mocno,jak to uczynił Smof i nie wyszło mu za chwilkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinowa666--nie naciskaj zbytnio malinowa:D Chyba ze bede pośrednikiem na mailu :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×