Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jest tu jakis facet na pogaduchy

Polecane posty

Za dobrze byłoby już nie widać postów:O:(😭 szafę zeście przewrócili i taki skutek jest:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mądralina zna ten jezyk to sie cieszy:D Już sobie pluję w brodę jak szwagier zaproponował naukę tego jezyka,tylko ośla pała była za leniwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówię do niego w ciagu miesiaca opanuje ten jezyk pod warunkiem jak zaprosisz mnie do Toronto.Do dziś nie wspomina na ten temat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czeski opanowałem w 3 miesiace dlaczego by nie angielski w ciagu miesiaca??A to jeszcze tylko codziennie po 2 godziny się uczyłem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pięknie gracie:) Jak gorzałka jest to weselej... Martini Bianko:) Zdecydowałam sie... Albo drina dobrego.... bo za kołnierz nie wylewam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duchu najprostszy język to język ciała. Jak sie spreżysz to na 2 randce wiesz o co kaman:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa---się wie,ja piję na umór:D trzy lampki i umieram w ciuchach:P No nie mam głowy ...ekonomiczny egzemplarz ze mnie :D Duchu udzielę C**prywatnych korepetycji:D:P...w angielskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod warunkiem ze bedę w Kanadzie malinowa.Wtedy szósty zmysł by się włączył:D Toż dlaczego akurat na 2 a nie na dalszej??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie poznane kobiety mówią 2 randka.Cóż to jakaś zmowa jest tych czasów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duchu tak mi sie powiedziało na 2 a w Kanadzie to nawet na 1 szej bo cieplej chyba czy cos w tym stylu:) Wiecie ogladam jednym okiem Socczi...i ruska flaga to nawet wiatr sztuczny ma (wetylator???) a MKOL-u wisi jak szmata wiedzicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyż facet
ok kochani ja spadam :P milego wieczorku :) do zobaczyska jutro :) milej zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa już sie zaczęły zawody?Nie ogladam TV 3 lata wiec relacjonuj dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANDREA BOCELLI LIVE IN TUSCANI --wklej tego superowego mena. Wspaniałego weekendu tyż facet.W końcu te ubranko zmień.Moze Ci/ p/odpowiedzieć??Skatowy facet.Passi??:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAK UPRAWIAJĄ SEKS? BANKIER - na raty NAUCZYCIEL/KA- z przerwami ALPINISTA - zawsze na górze INŻYNIER - zgodnie z planem LISTONOSZ - dochodzi szybko POLITYK - kończy na obietnicach DENTYSTA - wiadomo zawsze oralnie ŚMIECIARZ - dochodzi raz w tygodniu POLICJANT - twarda pałka z kajdankami SZACHISTA - bije króla nawet przy królowej DETEKTYW - tylko w ciemnościach i incognito DŻOKEJ - galopuje ostro i zawsze chce być pierwszy PIŁKARZ - jak nie faul to spalony i nigdy nie może trafić DOSTAWCA PIZZY - jak nie dojedzie w 5 min to zimny NUREK - ma wielkie ciśnienie zwłaszcza gdy jest głęboko GOLFISTA - małe piłeczki, a upiera się żeby zaliczyć 18 dziurek MUZYK - ma niezwykle sprawne palce, ale potrzebuje dyrygenta PRACOWNIK BIURA PODRÓŻY - nigdy nie może znaleźć właściwego miejsca DEALER SAMOCHODOWY - nie ważne gdzie i komu, aby tylko wepchnąć ten swój złom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabli nadali ten cholerny lód!!! Badania nad alkoholem wykazały że : Wódka z lodem = atakuje nerki ! Rum z lodem= atakuje wątrobę ! Gin z lodem = atakuje mózg ! Whisky z lodem = atakuje serce! Wygląda na to, że ten cholerny lód szkodzi na wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzi niedźwiedź do zająca i rozpaczliwym tonem mówi: - Zając, ty się mnożysz jak nie wiem co, a ja nic, pomóż przyjacielu. Zając na to: - A marchewkę żresz ? - Nie ! - No staaaaaaary ! Pół roku niedźwiedź je marchew no i nic nie pomogło. Znowu przychodzi do zająca i mówi: - Zając pomóż, nie bądź taki. A zając na to: - A marchewkę żresz ? - Tak! - A tartą - Nie ! - No staaaaaaary ! Więc kolejne pół roku niedźwiedź je tartą marchewkę i nic. Znowu przychodzi do zająca i błaga go o pomoc. Zając: - A marchewkę żresz ? - Tak ! - A tartą ? - Tak ! - A z groszkiem - Nie ! - No staaaaaaary ! No i znów kolejne pół roku niedźwiedź je tartą marchewkę z groszkiem i nic. Przychodzi do zająca i mówi: - Zając ja cię bronię przed wilkiem i lisicą a ty mi się tak odpłacasz. Pomóż mi bo lata lecą, a ja dzieci nie mam. - A marchewkę żresz ? - Tak ! - A tartą ? - Tak ! - A z groszkiem - Tak ! - A dupczysz ? - NIE ! - No staaaaaaary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adiks
witam , ja tylko na chwilke bo już w lozeczku jestem i mam zamiar zaległości odsypiac ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.10.11 [zgłoś do usunięcia] Adonis cudnych Pań--na tym nicku wklejałem z pare osobami.Więc nie zawsze takie obsceniczne nicki miałem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adiks--rozumiem że jesteś po nocce.Pracowałem na 3 zmiany przez 25 lat w dodatku w stalowni.To potrafisz sobie wyobrazić że piekło to nic będzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×