Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jest tu jakis facet na pogaduchy

Polecane posty

Kapitana tonącej łajby i Kapitanafanclub też:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niedzielnie:) Duchu:) Kościsty:) Panowie na straaży:) Aj tam ero tak zyciowo zaczyna być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nie wiedzą gdzie mnie blokować:DBęda mieć niezły orzech do zgryzienia tylko musze sobie poprzypominać reszte nicków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie factet... tutaj jest kulturalnie, ze smakiem i z humorem. A Panowie co tak wczesnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co mam robić jak jestem chory.Nawet na ksiuty nie mogę jechać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto tutaj jest z Górnego Śląska?Musze konkretnie pogadać z facetem o skacie raczej o programie na dyskietce.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak jak Duch chory. Facet ja przy śniadanku to mogę poczytać...potem obowiązki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłop miał 200 kur i ani jednego koguta. Poszedł do sąsiada, kupić tak ze trzy na początek. A sąsiad na to: - Ale po co trzy? Słuchaj stary - ja ci sprzedam Kazia. Kazio to jest taki kogut, że ci te wszystkie 200 kur spoko obsłuży. OK, po trzeciej wódce dobili targu, chłop wrócił z Kaziem do gospodarstwa, wypuścił go z klatki i mówi: - Słuchaj Kaziu - to jest teraz twoje gospodarstwo, 200 kur na ciebie czeka, wyluzuj się, jesteś tu jedynym kogutem, nie ma co się spieszyć, tylko mi się nie zmarnuj - kupę kasy za Ciebie dałem. Ledwo skończył mówić, SRU! Kaziu wpadł do kurnika. Przeleciał wszystkie kury kilka razy, tylko pierze leciało. SRU! Poleciał do budynku obok gdzie były kaczki - to samo. Chłop krzyczy, próbuje go hamować. Ale gdzie tam! SRU! Poszedł Kazio za stadem gęsi i zniknął w oddali. Rano chłop wstaje, patrzy - leży Kaziu na podwórku, kompletna padlina. Nad nim krążą sępy. Podbiega i krzyczy: - A widzisz Kaziu, mówiłem Ci, daj spokój, tyle kasy w błoto... A kaziu otwiera jedno oko i syczy przez zaciśnięty dziób: - Cśśś, spie**alaj, bo mi sępy płoszysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do obiadu jeszcze deczko więc gdzie się szlajacie??Moze uduchowiacie sie ?szacun :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HejkaMiłego dnia. Nie za wcześnie to wstajesz?:P Jak kac meczy jeszcze?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawę sama sobie wychlip ,już pilem drugą:DA moze masz jakieś winko pólsłodkie?:P:DKadarka ostatnio przepadam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wściekły jestem bo słoneczko ładnie świeci a choróbsko niew chce ze mnie wyjść.Jeszcze parę dni trzeba pocierpieć.Ponoć Rutinoscorbin pomaga Tak mi jedna naturalizowana Włoszka podpowiedziala dziś na skajpie..Jak myślisz,dobry to wybór z tym medykamentem.Używam APAP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adiks
witam wszystkich .. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katar i kaszel jest,Stan podgorączkowy, Hejka adiks Wyspany??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adiks
najlepsze są naturalne sposoby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mnie chyba leki na bazie paracetamolu nie działają,wole coś na ibuprofenie...ale syrop sosnowy to dobrzy wybór.Do lekarza idz,jak Cię trzymać będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem oklady z młodych piersi.Piszesz sie na to słówko?:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko adiks zasadnicze pytanie czy ma czym oddychać:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adiks
najważniejsze jest aby tobie wtedy dech zapieralo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie baw się w ogrodniczkę i nie przesadzaj słowko.Za żywota już siedzisz w grobie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Ty będziesz mówic jak dobijesz do mojego wieku?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiedz o tym ,ze kobieta po 50-tce jest jak huragan a po 60-tce jak orkan.Jeszcze dużo niespodzianek życiowych przed tobą słówko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×