Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jest tu jakis facet na pogaduchy

Polecane posty

Gość vvvesna
Dobry wieczor! Nie wiem czym sie Duch wslawil, w kazdym razie to strzal w stope jesli chcialby zniszczyc topik na kt. sam pisze, chyba ze to taka jakas taktyka, w kazdym razie na kogos latwo zrzucic wine. Na kogos kto jest nieobecny. Poza tym wytkne pewna luke w mysleniu zlosliwca- zamezne kobiety z dziecmi piszace tu to rozbijaczki rodzin ale zonaci mezczyzni z dziecmi i checia na romans sa calkowicie ok. Bo przeciez mezczyznom wolno, to lezy w ich naturze, czyz nie? ' Mam nadzieje,ze osoby tu sie udzielajace nie wystrasza sie i topik bedzie trwal nadal, o wszystkim i o niczym w szczegolnosci ;) Pozdrowienia dla autorki.kt. gospodarskim okiem doglada z ukrycia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie chce z duchem gadać wiec robi takie chore prowokacje.Zawsze ktoś sie wk***i i zaczyna się jazda.Jego to cieszy.Zapytajcie dlaczego swoja zone usmiercil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WitamMiłego dnia Bez przerwy powtarzam aby sie zaczernić ,poniewaz nie wiem czy jest podszyw czy też osoba vviesna chce dokladnie wiedzieć.Do srajdków pomarańczowych nie mam zamiaru sie odnosić,taka sama taktyka jest.Zasiać niepokój czy faktycznie prawda jest.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyż facet
siemka wszystkim. Widze ze sie syf zrobił. hmmmmmm nie fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka jest taktyka ducha,wyzywać z pomarańczy, a potem stawać w obronie pod czarnym nickiem,tylko kilka razy się pomylił i nie zaczernił.-------------------rzucać konfabulacjami najprościej.A gdzie link do tych rzekomo moich wypowiedzi?:) Witaj tyż facetCzy znasz grę skat??Kiedyś miałem program na dyskietce i był doskonały.(gość już nieżyjacy miał w swoich zasobach i korzystałem z tego śląskiego)Teraz mam niemiecki i jest kiepski.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvesna
Dzien dobry! Nowy dzien,mozna zaczac od poczatku :) Duchu-a o czym jest ta gra? Z dyskietek to juz nie korzystam ho-ho albo i dluzej ;) nawet juz wejscia na wyskietki nie mam na kompie stacjonarnym, o laptopie nie wspominam.... Ostatnio "odkrylam" Angry Birds- to co ze kilka lat po calym swiecie ;) Fajny odmozdzacz w wolnej chwili :D A poza tym to w nic nie gram. milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka vviesna Skat jest podobny do Bridza tylko mniej kombinacji.W skacie 2 gra przeciwko 1 w bridzu wiadomo.W skacie 32 karty od 7 a w Bridzu 64 karty od 2.Nie chodziło mi o dyskietki tylko o płytę,żle sie wyraziłem.:)Miłego dalszego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj czasomierzu[cześ🌻 Z tym bankiem zawsze urwanie głowy jest.Najlepiej kartą realizować.Moze bedzie krótkotrwały minus ale jest pewne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Lekka cisza się zrobiła ale mnie nie tak łatwo zrazić do bywania tutaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzadko się zdarza czasówka:DMuszę zaraz zmywać gary.Namawiają mnie na zmywarkę.Po co? N adjedna osobę sie nie oplaca.Jak myślisz Maumasel?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madelline--bardziej do zapamietania jak wymawiam.Do tego czasu jak nie będe zapominał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja wiem, to zależy ile ta osoba je dziennie i ile zużywa przy tym naczyń, czy podejmuje gości itp. i przede wszystkim czy lubi zmywać, bo jeśli nie to jak najbardziej się opłaca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I bryknęła poszaleć po cafe :DTrzeba też kawkę sobie wypić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak sie zjawiłaś:D O mnie chodzi a nie jest mi trudno tę czynność wykonywać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ba:P:D Jak sie nie ma miedzi to sie w domu siedzi, takie stare porzekadlo a jakie prawdziwe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie stronię od odwiedziń rodziny ale zawsze przychodzi sie do domu i oczy w słup :D:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duchu...koooowa czy każdy temat musisz tak niszczyć? nie spamuj tak tego fajnego topiku!!!!! Idź sobie stąd i graj w tego scata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet się w życiu nie spodziewałem ,że do samotności sie mozna przyzwyczaić.Z początku nosiło mnie teraz juz spoko jest.Jakby nie było w sierpniu będzie 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór - witam panie i panów :) Madelline - jeszcze parę zmian i zaczną mi się mylić Twoje nicki - i tak u mnie zawsze będziesz funkcjonować pod tym starym nickiem :) Malinowa - dzień mija pracowicie i jeszcze się nie skończył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka słówko Uważuchaj bo Cię zadepczą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×