Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NaturVit Centrum Naturoterapii

Hirudoterapia Śląsk Katowice Będzin Pijawki Lekarskie Śląsk Leczenie Pijawkami

Polecane posty

Gość NaturVit Centrum Naturoterapii

Leczymy i wspomagamy leczenie takich dolegliwości jak : żylaki , hemoroidy,stopa cukrzycowa, zapalenie żył, zakrzepica, krwiaki,obrzęki limfatyczne, nadciśnienie , stłuczenia ,naderwanie mięśni i ścięgien, zespół cieśni nadgarstka, dna moczanowa, rany przewlekłe, owrzodzenia troficzne , niewydolność krążenia, migrena , jaskra ,szumy w uszach , zawroty głowy, zapalenie zatok, stany przed i po zawałowe, stany zapalne , zapalenie stawów , rwa kulszowa , choroby i podłożu reumatycznym , zaburzenia metabolizmu , łuszczyca, oczyszczanie i regeneracja wątroby etc. Więcej informacji na naszej stronie internetowej : www. pijawkilekarskie.wix.com/pijawki-slask Nasi specjaliści to certyfikowani hirudoterapeuci , dyplomowani naturopaci w tym mgr biologii i spec. medycyny naturalnej. Wszyscy są członkami Polskiego Towarzystwa Hirudoterapii . Oferujemy usługi najwyższej jakości oraz opiekę nad Pacjentem do końca terapii. Pijawki wykorzystywane do zabiegu pochodzą z kontrolowanej hodowli laboratoryjnej ( Euro -Bion ) , używane są tylko raz, po zabiegu , przy Pacjencie poddawane są utylizacji. POMYŚL ZANIM PODEJMIESZ DECYZJĘ KOMU ODDASZ W RĘCE SWOJE ZDROWIE. SPRAWDŹ KOMPETENCJE OSÓB , KTÓRE MAJĄ WYKONYWAĆ ZABIEG NA TWOIM CIELE. W NASZYM CENTRUM KAŻDY PACJENT TRAKTOWANY JEST POWAŻNIE I W PEŁNI PROFESJONALNIE. Najwyższy poziom naszych usług pozwala cieszyć się nam popularnością nie tylko w regionie czy kraju , ale również poza jego granicami , gdzie mamy co raz więcej zadowolonych pacjentów . Naszymi pacjentami są osoby w różnym wieku , cierpiące na różne dolegliwości , jak również osoby publiczne ceniące sobie dyskrecję , elastyczność oraz wysoki poziom uslug. Ustalając indywidualny plan leczenia zawsze bierzemy pod uwagę dobro pacjenta oraz jego możliwości finansowe. W trakcie swojej pracy dochowujemy najwyższej staranności wykorzystując naszą wiedzę , umiejętności oraz najnowsze metody leczenia Wysoki poziom wykwalifkowania naszej kadry oraz systematyczny udział w szkoleniach i sympozjach naukowych gwarantuje najwyższą jakość i powodzenie terapii oraz bezpieczeństwo. Nasz adres : Al. Kołłątaja 38 42-500 Będzin Mieścimy się na pierwszym pietrze w budynku NZOZ Polikliniki Stomatologicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a no pijawki są świetne , skuteczne na 100% w leczeniu żylaków, sprawdzilam i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otylm
mi pijawki pomogły przy bólach kręgoslupa, polecam pijawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stwardnienie rozsiane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki wpływ mają pijawki na leczenie stwardnienia rozsianego? czy sa jakieś dowody na to że pijawki poprawiają stan chorego czy zapobiegają kolejnym rzutom choroby? Cierpię na SM . Mieszkam na dolnymśląsku. Zastanawiam się nad terapią pijawkami Czy ktos moze polecić kogoś z moich okolic?Basia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak lecza hemoroidy pijawkami????? bardzo ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Berta R
Na kość ogonową stawia się , tamtędy przepływa żyła zwrotna ... Bardzo skuteczną są przy hemoroidach. Ewentualnie można postawić pijawki bezpośrednio na guzek, ale z tego co wiem nie wszyscy terapeuci to robią/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata1290
jeżdzę na zabiegi z pijawkami do pani Ani do Siemianowic ślaskich , ojciec miał stopę cukrzycową , stopa do amputaci była przewidziana, po 4 zabiegach pijawkami stan się bardzo poprawił, dzis bylismy u chirurga i zdziwiony że taka poprawa , na razie powiedział amputacia nie wchodzi w grę bo stan się cofa , stopa przestała gnić zaczyna się rana zrastać. bardzo polecam tą terapeutkę - ona oprócz tego tez lekarzem. bardzo polecam . podaje jej nr 519790190 ona przyjmuje w swoim gabinecie na oś bytków siemianowicach sl to jest rynek bytkowski. pozdrawiam. agata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga64546
Jestem po pierwszym zabiegu hirudoterapii w Siemianowicach i przyznam że nie taki diabeł straszny jak go malują. Zabieg nie boli, pijawki nie są obrzydliwe, są małe, nie ślizgają się na ciele ani nie ruszają, piją nieruchomo. Po zabiegu przestałam krwawić w ciągu 5 godzin. Polecam hirudoterapię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożena Zawierciee
Jestem po 3 zabiegach na kręgosłup na rwę kulszową, ból przed zabiegami był nie do wytrzymania, leki juz nie pomagały, po pierwszym zabiegu poprawa o 50% po drugim nie bolało wcale a trzeci dla podtrzymania na wszelki wypadek. Ja teraz funkcjonuję bez bólu. I za to wielkie Bóg zapłać. Chwilo trwaj. Będę bardzo polecać hirudoterapię w tym gabinecie www.naturwit.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próbował ktoś leczyć zaburzenia erekcji i impotencje Jakie były efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niepolecam gabinetu hirudoterapii w Rudzie Śląskiej. Pan który stawia pijawki nie potrafił rzetelnie odpowiedziec mi na pytania odnośnie leczenia mojej dolegliwości, jego odpowiedz to "nie wiem", "może pomoże, ale nie wiem" itd . Porażka. Pan sprawiał wrażenie jakby myślami był w innym miejscu. A o medecynie to on nie ma pojecia niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie poleca pana Tomasza z Hirudo Serwis z Rudy Śląskiej. Nie jestem zadowolona z terapii. Pijawki stawiane nie w miejscach gdzie boli i terapia nieskuteczna. Opatrunki cieniutkie, przeciekły zanim wróciłam do domu. Pan mało mówny, atmosfera bardzo nieprzyjemna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również nie polecam gabinetu w Rudzie Śląskiej i pana Tomasza. W gabinecie zimno, zmarzłam okropnie. Pijawki w brudnej wodzie w której pływały "farfocle". Opatrunek po zabiegu odkleił się zaraz po wyjściu czego efektem są zalane krwią buty. Podejście pana Tomasza do mnie też pozostawia dużo do życzenia. Na pytania odpowiadał w specyficzny sposób, nie odpowiadając konkretnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożena

Nie polecam gabientu Moksa w Katowicach. Pani terapeutka nie ma żadnej wiedzy o pijawkach, nie było tez certyfikatu ukończenia kursu czy szkolenia. Byłam raz i więcej nie pójdę. Pijawki postawione na 10 minut po czym ściągniete lejąc je jakimś spirytusem. Odradzam.Omijać szerokim łukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi

Ja chodzę na pijawki do Chorzowa do pani Anny Wilk. Bardzo polecam, nie mam zadnych zastrzeżeń a terapia  i bardzo pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janusz

Witam, chcę ostrzec przed totalną niekompetencją Pani Gabrieli Paszek z Katowic, która podaję się za hirudoterapeutkę. Kobieta ta stawiała pijawki mojej siostrze oraz mnie. Mojej siostrze postawiła pijawki w zaawansowanej niskopłytkowości oraz anemii (5 pijawek) na skutek czego wystąpiło krawienie które nie dało się zatamować i skończyło się na pogotowiu i zastrzykiem, oraz mnie 10 sztuk pijawek po których niestety było intensywne krwawienie oraz pozostały ranki które się nie goją!!!! Konsultowałem to dziś z innym terapeutą, panem doktorem który stwierdził, że w chorobie mojej siostry pijawki nie powinny być stawiane definitywnie a jak dla mnie 10 sztuk pijawek na pierwszy raz to za dużo. Kobieta ta nazwała się najlepiej wykwalifikowaną terapeutką od pijawek. Bardzo dużo mówiła, dużo dawała "rad" które nijak sie miały jak się okazało do terapii. Uważam że ta kobieta żeruje na ludzkiej naiwności i ze wszsytkich sił stara się "wcisnąć" jak największą ilość pijawek by koszta zabiegu były wysokie. ODRADZAM!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zofia

Witam. Odradzam gabinet domowy Gabrieli Paszek w Katowicach. Pani dużo mówi nie na temat bo o pijawkach nie bardzo chce rozmawiać zmieniając temat rozmowy ewentualnie czyta z książki (chyba to podręcznik do nauki o pijawkach) i pokazuje obrazki. To był mój 4 zabieg pijawkami, pierwszy u pani Paszek ponieważ osoba u której korzystałam wcześniej z zabiegów nie mogła przyjąć mnie z dnia na dzień bo nie miała wolnego miejsca a ja w Polsce byłam tylko dwa dni. Jestem totalnie rozczarowana. Pijawki stawiane miałam na podbrzuszu. Po zabiegu nie dostałam opatrunku tylko pampersa dla dorosłych!!!! Krawiąca wracałam do domu komunikacją miejską gdzie w okolicy pachwin wyciekała mi krew! Byłam cała przemoczona az do butów. Pani Paszek nie stosuje opatrunków jak się okazało. Acha, bezpośrednio na ranki położyła mi waciki kosmetyczne. Zero zasad jakiejkolwiek sterylności. Niestety odradzam. I jeszcze jedno, po zabiegu dostałam stanu zapalnego. Pani Paszek podczas rozmowy tel. stwierdziła że to moja wina ponieważ tamowałam krwawienie i toksyny i zanieczyszczona krew nie mogła ujść i została stwarzając stan zapalny. Nigdy wcześniej nie miałam takiej sytuacji. Nie polecam i ostrzegam przed tą terapeutką. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borowik

wszędzie tylko nie u pani Paszek, totalna porażka i brak sterylnosci podczas i po zabiegu. mam wrażenie że ta kobieta kurs wygrała w paczce czipsów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×