Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

rozwoj 7 mc dziecka

Polecane posty

Gość gość

witam moj synek ma 7,5 mca i martwie sie ze jeszcze nie siedzi nawet jak go posadze to 3 sekundy i przechyla sie na bok.ogolnie jest *****iwy obraca sie z brzuszka na plecy i odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój w przyszłym tygodniu kończy 8 miesięcy i dopiero jakiś tydzień po skończeniu 7 miesięcy zaczął sam siadać. A tak to posadzony lekko się jeszcze kiwał na boki. Natomiast w tej chwili zaczyna już wstawać, niestety :o Wczoraj po raz pierwszy widziałam jak chwycił się siedziska kanapy i podciągnął do stania. Nic a nic go nie podtrzymywałam. Nogi trochę mu się gibały ale kilka sekund ustał. Nie wiem jak go "powstrzymać", bo to chyba za wcześnie jest. W każdym razie piszę to, żebyś wiedziała że wszystko u dziec****stępuje lawinowo. Jednego dnia jeszcze sam nie siada a za 3 tyg. zaczyna sam wstawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze sie wtrace: zawsze na kafe, jak jedna laska sie martwi, ze jej dziecko czegos nie robi, zaraz znajduje sie jakas zyczliwa i pisze "nie martw sie, wprawdze moje dziecko juz dawno siadalo/ stalo/ mowilo, ale to nic"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No przecież w mojej wypowiedzi chodziło o to, że u mnie poszło wszystko lawinowo i że pewnie u autorki będzie tak samo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj też ma 7,5 miesiąca nie siedzi jeszcze. Wytrzyma chwilę ale zaraz jak zaczyna się ruszać to leci na bok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×