Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anonimowo wylacznie

Maz znowu mnie udezyl

Polecane posty

Gość anonimowo wylacznie

Wrocil lekko podpity, zaczal czepiac sie doslownie wszystkiego :( nawet tego ze nie zarabiam pieniedzy i musi mnie zywic!! Od slowa do slowa i po raz kolejny odezyl mnie z piesci. Nie mam juz czasem sil i ochoty do zycia :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile razy musi C**przywalic zebys go zostawiła??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak ja bym C**przywaliła to byś też tak pisała na forum?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowo wylacznie
nie mam na tyle odwagi, to raz a po drugiez czego zyc dalej? mam dwojke dzieci. Latwo komus napis .ZOSTAW GO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz wiekszy lęk przed biedą niż przed ponizeniem chorobą i smiercią?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana lepiej to już nie będzie. Podejmij jakieś kroki w tej sprawie np wzywaj policję, zgłoś dzielnicowemu (wiem oni zawsze mówią że się "psów" nie boją, ale to nie prawda), zrób obdukcję bo zawsze kiedyś może się przydać, abo jak możesz to się wyprowadź. Jeśli nie możesz się wyprowadzić to może chociaż poszukaj dla siebie terapii dla współuzależnionych i ofiar przemocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko w takim razie napisz co musiałby zrobić, żebyś go zostawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapytałam co byś zrobiła jakbym uderzyła cię ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak uderzy Twoje dziecko też bedziesz z nim siedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napewno nalezysz do tych co to kase rozwalaja na prawo i lewo i wlucza sie po Galeriach calymi dniami przesiadujac na kawie. Dobrze ze ci leje -popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to jak jestes głupia to czekaj az cie kiedys zabije i twoje dzieci trafia do domu dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowo wylacznie
Na dzieci nie podnosi reki i ma respekt przed swoja matka wielki natomiast mnie nie akceptuje czasem. Kocham go bo to dobry czlowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z kobieta trzeba delikatnie ale jak przesadza to trzeba rowniez brutalnie. Wskazane czasem przywali z liscia lub z piesc****ozniej znowu pare mies. jest OK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowo wylacznie
Kazdy ma prawo do zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kocham go bo to dobry człowiek" Kobieto dobry człowiek nie pije i nie bije i nie poniża żony. Co oznacza, że czasem cie nie akceptuje bo nie bardzo rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,anonimowo wylacznie Na dzieci nie podnosi reki i ma respekt przed swoja matka wielki natomiast mnie nie akceptuje czasem. Kocham go bo to dobry czlowiek '' Dlaczego uważasz,że jest dobry? Na dzieci nie podnosi ręki, ale zdaj sobie sprawę,że dzieci żyją w tym całym g****e, cierpią. Takiego życia dla nich chcesz? Wiem doskonale jak to jest i mam nadzieję,że szybko zrozumiesz ,że musisz znaleźć na tyle odwagi,aby odejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i dodam,że też kochałam...ale swoim postępowaniem zabił we mnie wszystko. Od miłości do nienawiści wcale nie jest tak daleka droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobry człowiek a cie bije k***a rece opadaja to w takim razie siedz po cichu i nie pisz tu skoro to taki dobry czlowiek nie chwal sie ze masz za meza dorbego czlowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile kobiet zdradza i facetow leje tego zadna menda nie skresli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobry człowiek i bije cie po gebie pięścia?? uśmiałam sie :D kobieto Ty masz spaczona psychikę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No coz, kasa wazniejsza niz godnosc****oczucie bezpieczenstwa. Rece opadaja.... Teraz lekcewazy cie maz, a jak dzieci dorosna tez beda cie lekcewazyc, bo na to zaslugujesz, bo sama na to pozwalasz. No ale co kto lubi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co maja zrobic ci, ktorzy nie maja sie doakad udac? Dla was liczy sie tylko honor i godnosc- typowe Polskie huzarskie myslenie XIX wieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co maja zrobic ci, ktorzy nie maja sie doakad udac? Dla was liczy sie tylko honor i godnosc- typowe Polskie huzarskie myslenie XIX wieczne Nie wiesz co mają zrobić???Po pierwsze pójść z d**ą do roboty.po drugie wystąpić o rozwód z winy palanta z zabezpieczeniem alimentów na czas trwania procesu.po trzecie wynieść się od kata. Zostaje jeszcze drugie wyjście dać mu młotek do ręki niech jej mocniej przyj***e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze zostaje dom samotnej matki. Oni pomagają. Moja matka mieszkała tam z moim rodzeństwem jak prawie zabił ja moj ojczym. Powiem ci jedno. Widoku matki która tłucze ojciec/ojczym nigdy nie zapomnę. Pomysł o dzieciach jak nie myślisz o sobie. I nie p*****l ze to dobry człowiek. Tatuś mojego rodzeństwa tez był "dobry". Nie bił nas nigdy. Ake to co zrobiło jego postępowanie z nasza psychiką to juz swoją droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ma zrobic bita i ponizana kobieta? Po pierwsze zglosic przemoc na policji, po drugie zglosic sie na obdukcje lekarska. To moze kazdy. Trzeba tylko chciec. To ciekawe, ze bite kobiety same wyszukuja pretekstu, zeby nic z ta patologiczna sytuacja nie zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda. Moja matka tez to robiła przez wiele wiele lat. Ile ona sie wycierpiała ale nie! Dalej z tym s*********m siedziała. jak była w ciąży to tak ja zlał ze w zimie uciekliśmy z domu bez butów. Wtedy właśnie zgłosiła sie na policję i do mopsu i tam była super babka która "opiekowała" sie domem samotnej matki. Dwa tygodnie pozniej jej "dobry" męzulo zabił w przypływie "miłości" swojego kolesia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyno, idz do osrodka interwencji kryzysowej,w kazdej wiekszej miejsowosci jest. tam powiedza ci jak poradzic sobie z takim gadem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mze zasluguje tylko na to by ja lac?? kazda z was jes biedna i idealna a co raz wiecej facetow na zawal sera umiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ty jesteś bita? Podoba ci sie to? Fajnie byś sie czuła gdybys nawet za cos dostała w gębę od kogokolwiek? A zwłaszcza swojego meza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ci dzieci zacznie lac tez będziesz nadal pisać ze to taki dbry człowiek? powinni wam dzieci odebrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×