Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16miesiecy nei chce mleka

Polecane posty

Gość gość

nie chce mleka ani kaszy. co zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musi już pić mleka. Daj jogurt maślankę kefir sery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja sama w tym wieku odsunęła ...dawalam zwykłe mleko, kakao , serki , wszystko je to co my

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój w wieku 6 mcy już nie chciał mleka, ale teraz jako roczniak pije nestle junior waniliowe :) spróbuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam podobnie i w ogóle się nie przejmuję. daje ser żółty, twaróg, twarożki typu bieluch, fetę w ograniczonych ilościach, bo słona, jogurt naturalny, czasem deserki hippa dla dzieci - to jeżeli chodzi o wapń. Niestety sardynek, szpinaku, brokułów, miałów czy sezamu jeść nie chce, ale pracujemy nad tym :) Dostaje tez indyka i kurczaka ekologicznego, wołowinę, ryby 2 x w tyg. + ww. wym. przetwory mleczne - to jeżeli chodzi o białko. Jajka niestety nie chce, chyba że jest ukryte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu z 12:20 nie chce jajka? a próbowałaś tego: dajesz masełko ja mam taki fajny garnuszek, nie patelnie, ale jak masz malutką patelnie też by dobrze było. Wbijam dwa jajka, troszkę soli i robię jajecznicę. Synek wcina tak jakby przez tydzień nic nie jadł :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miało być migdały i ww. oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no robiłam je jajecznicę klasyczną na maśle i albo na parze, ale była odmowa niestety. Spróbuje raz jeszcze, może się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moja nie zje jajka gotowanego ani jajecznicy. Robię budyń na żółtku albo omlet z dżemem i to jedyne opcje zjedzenia jajka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×