Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

imie dla dziewczynki Tosia

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny co myslicie na temat imienie Anntoninna ( tosia ) poniewaz niedlugo spodziewamy sie dziecka podobno ma byc dziewczynka i to imie bardzo sie nam podoba ale rodzina nas zjechala to zrobily tylko dziecku krzywde takim imieniem , mama udaje obrazona bo jej podoba sie Hania i juz niewiem co robic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi sie podoba tosia, ale antosia juz jakos dziwnke brzmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie się Antonina nie podoba, choć z kolei Antoni dla chłopca bardzo. Skrzywdzić na pewno nie skrzywdzicie, prędzej byście skrzywdzili nadając imię Nikola albo Dżesika. W przedszkolu mamy małą Antosię i to bardzo fajna, rezolutna dziewczynka. Moja koleżanka też ma Antoninę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piękne pełne Antonina, Tosia i Antosia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chociaz tutaj znalazlo sie pare osob ktorym sie podoba :) , bede musial im wybic ten pomysl ze krzywde dziecku zrobimy z glowy tylko kompletnie nie mam pomyslu jak to zrobic ?? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzydkie nie jest ale oklepane :O Ja znam juz trzy male Tosie :O W jakims serialu musi byc Tosia :D Glowe daje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest w Na wspólnej córka Renaty Dancewicz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie kiedy wybuchnął szał na Tosie? od filmu ze Stenką na podstawie książki Grocholi. tam jej córka miała na imie Antonina, Tosia a grała ją Jabłczyńska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tosia od Plastusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak beda do Tosi wołac jak bedzie miała 30 lat? pani Tosiu?pani antonino? bez sensu, ladne dla małej dziewczynki Tosia dalej porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w pracy jest Antonina. Ma ok 50 wiec trudno mowic do niej "pani Tosiu" (kawal baby z niej) "Pani Antonino" jakos za dlugo wiec mowimy "pani Toniu" :O Mnie sie nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdrobnienie Tosia brzmi infantylnie, a Antonina staroświecko. Kiedy koleżanka powiedziała mi, że chce nazwać córkę Tosia, to o mało się nie udławiłam. Imię niezbyt ładne, ale przynajmniej nieobciachowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to samo jest z imieniem Katarzyna. katarzyna za poważne a Kasia infantylne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale do 30to czy 40 latki wypada powiedziec kasia a tosia juz tak jakoś hmmmm dziwnie...niepowaznie trochę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czemu kasia wypada a tosia nie wypada? przeciez końcówka ta sama -sia. po prostu z imieniem Kasia się osłuchałaś i wydaje ci sie normalne, a tosia to jako taka nowosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie się dzielą na tych, dla których Antonina jest klasyczne i piękne u na tych dla których Sara albo inna Aneta jest ładna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie Tosia do 40latki? a jak zostanie kiedyś jakims dyrektorem w powaznej unstytucji to jak sie beda podwładni zwracac? albo wykładowcy na studiach? Tosia? na pewno nie raczej Antonina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkazgory
no wlasnie ja mam na imie kasia , i jest dosc uciazliwe zwlaszcza jak mowia na mnie kaska czego nie nawidze katrzyna zbyt oficjalnie kasia w sam raz :) kazde imie ma zwolennikow i przeciwnikow ale nie wyobrazam sobie nazwac corki Julia bo znam ich pelo jedna po drugiej to Julia , a Tosi jeszcze nigdy nie slyszalam ani w rodzinie ani w gronie znajomych .. kurcze no juz sama niewiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety mi się nie podoba i w ogóle nie rozumiem popularności tego imienia. W dodatku nie wiem dlaczego ludzie nazywają córki męskimi odpowiednikami imion Kazimiery, Stanisławy itd Tosia jest ok, ale Antonina..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie również Antonina się nie podoba. W przedszkolu u mojej córki są 4. Nie podobają mi się również wszelkie Nikole, Nadie i Oliwki. Antonina chyba najgorsza z nich. Tak samo z męskich Kacper - dla dziecka może ok a potem? Córkę mam Emilię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może jakis kompromis jak nie Tosia to może Zosia albo Kasia a troche podobnie brzmią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo ladne imie. antosia,tosia. super. sama bym dala!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko jest tyle ładnych imion dla dziewczynki zostaw ta tosię, wybierz cos innego, niekoniecznie Julia: może Zuzia, Eliza, Blanka, kalina, Malwina, gabrysia cokolwiek innego tylko nie antonina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Antoninka - najpiękniejsze imię na świecie :) Bo tak ma na imię moja córeczka ps, nie znam z otoczenia żadnej Tosi.Jest jedyna którą znam. Miał być chłopczyk - Antoś, a że jest córeczka to Antosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie no Blanka, Malwina, cudne... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Córka mojego wykładowcy to Antonina. Ale on mówi o niej "Antolka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko nie Patrycja
Moja kolezanka ma psa Tosie w Barwach jest też piesek Tosia. Ale to ładne imię również dla dziewczynki i nieoklepane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się bardzo podoba imię Antonina - Tosia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem całkiem niezłe imię ANTONINA ale jest ładniejsze np Wiktoria,Marta, Natalia, NICOLA, Zofia, Klaudia Julia, wybór należy do was samych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śliczne imię. Ja będę miała synka,chcę dać Mu na imię Nataniel i też spotykam się z krytyką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×