Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zdrada czy nie

Polecane posty

Gość gość
Wiecie kobiety sa rozne, maja rozne dni, nie chce tez ich tutaj bronic, ani negowac ich zachowania, ale ja mam inaczej. Mam faceta, ktory nie uprawia ze mna seksu, wiec to jest dziwne prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pntlt w przelocie
Za duzo gosci nie wiem kto co pisze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pntlt w przelocie
Za duzo gosci nie wiem kto co pisze ;) dziwia mnie goscie ktorym sie nie chce . Bardziej rozumiem wybujale libido niz jego brak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem zakladajaca temat. Kobiety jakos zrozumiem, bo czesto sie tak zdarza, ale z facetem to dziwne. Ciagle czuje sie odtracona, splawiana jak chce poruszyc jakis temat. Zawsze jest zmeczony, jest pozno, cos go boli. Masakra. A ten facet nie wymaga nic a normalnie doprowadza mnie do szalu podniecenia samymi slowami. Zreszta ma taki temperament jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakladajaca... jest tutaj jeszcze ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem mezczyzna powiedzmy x ktory petal ciebie o staz malzenski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
X moze podasz jakies pseudo abym wiedzial ze to jestes ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
X moze podasz jakies pseudo abym wiedzial ze to jestes ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(zakladajaca) Psaudonimu nie podam, bo chce byc anonimowa, ale pisze, ze jestem zakladajaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(zakladajaca) I co Ty tez masz podobna sytuacje? Jestes w stanie mnie zrozumiec? Staram sie sprawdzic, czy to co robie jest zrozumiale, czy jednak to jakas masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiec ja mam podobny problem I chetnie z toba popisze a moze pozniej sie spotkamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(zakladajaca)To forum to jakas masakra, jeden an stoo napisze cos normalnego. Masz taki problem czy chcesz sie po prostu ustawic? Pisze o tym, ze zycie mi sie wywraca, bo poznalam faceta, ktory mnie z***biscie kreci a kocham meza i mam wyrzuty sumienia a ty piszesz, czy sie spotkamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mam zone ktora kocham I nie chce jej zostawic jestesmy w podonej sytuacji wiec bliskio nam do siebie a facet kory cie kreci moze bedzie chcial abys odeszla od meza (x)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(zakladajaca) nie, nie... oby dwoje wiemy, ze to wszystko bez zobowiazan, on nie szuka zwiazku a ja mam meza. Po prostu dzialamy tak na siebie, w dniu codziennym moglibysmy sie nie dogadac, ale seks bylby booooski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(zakladajaca)Masz jakis kominikator? Dasz rade jakos podac? zaloze konto i porozmawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakładająca ten temat Tez tak miałem myślałem ze da mi to co moja kobieta mo Nie dała i co sex był a potem wyrzuty juz lepiej zostawić i znalesc kogoś kto c****suje tak jest uczciwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To coz xyzzy powodzenia a gdyby ci nie wyszlo napisz do mnie(x)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(zakladajaca)Wiem przysiegalam wiernosc i uczciwosc a gdzie sprawy lozkowe przeciez to obowiazek malzenski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(zakladajaca) do (x) masz jakis komunikator gg albo cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 157
Może powinnaś użyć jakiejś seksownej bielizny by wzbudzić w nim pożądanie??!! Czasem tak seksowna bielizna działa na faceta. Lub też chodzić nago po mieszkaniu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(zakladajaca) bodystocking, striptiz, jaranko ktore podalam mu jezykiem, stroj pokojowki, mega ostry eks, jestem otwarta dla niego na wszystko. Uwierz mi, robilam juz wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(zakladajaca) bylaby tragedia gdybym go o to zapytala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(x)zycze powodzenia ale tutaj nic madrego nie znajdziesz mam @ ale nie podaje jesli mozesz podaj mi swojego napewno odpisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(x) moze cos odpiszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może troszku poudawaj i zaniedbaj męża tzn.ignoruj go ze strony łóżkowej jakiś czas,jak zobaczy że masz go gdzieś to sam przyleci napalony na ciebie :) A jeśli nie, to może z nim porozmawiaj.Zdrada go nic tu nie da,bo piszesz,że go kochasz.Jesli tak jest naprawde to po flircie z innym będziesz miała ogromne wyrzuty sumienia. Wszystko zależy od Ciebie :) Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem też w podobnej sytuacji. Mam faceta jesteśmy że sobą 3 lata niby jest dobrze ale czegoś w tym brakuje. Od dłuższego czasu podoba mi się mój szef z którym często wyjeżdżam do innej firmy więc śpimy w hotelach. Już raz do czegoś między nami doszło ale ja jeszcze wtedy miałam z tego powodu wyżuty sumienia. Dzisiaj jechaliśmy razem samochodem i cały czas gadaliśmy o seksie o tym co się stało wtedy i czy bym to powtórzyła. Dojechaliśmy do hotelu weszliśmy do środka on otworzył swoje drzwi i zapytał czy idę. Przyznam że mnie zamurowało jedzyne co byłam w stanie zrobić to się cofnąć. Kurcze teraz tego żałuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko bo ten facet sobie chce p******* i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koneser2014
autorko - facet Cię umiejętnie podchodzi - wyczuwa, że jesteś w potrzebie - porusza odpowiednie struny byś miała mokro w majtkach no i zaczynasz się zastanawiać....czy jednak choć ten jeden raz nie spróbować....w końcu to tylko jeden raz i to nie będzie żadna zdrada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(zakładająca) To co mam zrobić? Kocham mojego męża ale nasze życie seksualne praktycznie nie istnieje. Ten facet, o którym pisała jest świadomy tego, że nic mu nie obiecuje ani on mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×