Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zdrada czy nie

Polecane posty

Gość gość

Mam męża. Bardzo go kocham, jednak od dłuższego czasu nasze relacje łóżkowe spadły prawie do zera. Mamy trochę inne temperamenty. Chciałabym uprawiać seks częściej i na różne sposoby a on jakoś mało jest za tym. Poznałam faceta, z którym często ostatnio rozmawiam. Dużo rozmawiamy o seksie i dziwnie się z tym czuję, mam wyrzuty sumienia, ale kręci mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pntlt w przelocie
Mam nieco podobna sytuacje . To ze gadasz z jakism gosciem czy chocby flirtujesz to zaden kontakt fizyczny . A moja teoria zdrady to po prostu bzykniecie sie z.kims.innym niz staly partner .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak to zrobisz prędzej czy później więc po co pytasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pntlt w przelocie
Za chwile zaznie sie licytacja : zdradzisz-szmata . Nie zdradzisz -naiwna idiotka . :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie interesuje mnie opinia jakis gowniarzy tutaj. Po prostu mam metlik w glowie. Kreci mnie to, podnieca mnie gosc ale mam wielkie wyrzuty sumienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce tutaj robic sobie zadnej reklamy ani byc malo skromna, ale jestem atrakcyjna kobieta, swiadoma swojej seksualnosci. Jednak moj maz czesto a praktycznie w ogole mnie nie zauwaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emocjonalna zdrada, ale trochę jesteś usprawiedliwiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pntlt w przelocie
Korzystaj i dobrze sie baw skoro sprawia ci to frajde . Jezeli twoj partner sie tobw malo interesuje to nie znaczy ze masz wstapic do jego zakonu . A brzuszka od jomputera keszze nikt nie dostal. Odstaw wyrzuty . To co jest miedzy toba a twoim facetem to pewnie bardziej przyzwyzajenie niz milosc . Trzeba miec tylko odwage zeby nazwqc rzecz po imieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas seks to raz na dwa tygodnie.... i to czesto juz mam w glowie, ze robi to bo musi i seks jest sredni. Ja potrzebuje wiecej, wiecej urozmaicen a jak tu urozmaicac jak seksu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A od ilu lat jestes w zwiazku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham go, ale czesto mam wrazenie, ze to przyzwyczajenie, ze co bylo, to sie wypalilo. Gdybysmy czasami poszaleli w lozku, robili to czsciej, pewnie ogien by wrocil a jak ma wrocic jak nasza rozmowa zazwyczaj to tzw rozmowa sluzbowa, krótkie zdania i odpowiedzi... A ten facet... glupimi slowami potrafi sprawic tak, ze kreci mi sie w glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 rok w zwiazku 3 lata po slubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisalas, ze masz nieco podobna sytucje.. czyli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pntlt w przelocie
Jak dla mnie.to po prostu ludzka potrzeba byc blisko kogos niekoniecznie fizycznie czuc sie akceptowanym i wartosciowym. Kiedys po prostu nie bylo takiej mozliwosci znajomosci na odleglosc . To zabawa w.dobre samopoczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie! Nigdy nie zdradzilam meza. Od jakiegos czasu mimo, ze wiem, ze sie podobam facetom, moj maz mnie odtracal. Strasznie zle sie czulam. Zalozylam konto na portalu spolecznosciowym majac w glowie to, ze wystawie tylko fotki, zeby sie dowartosciowac i sprawdzic czy rzeczywiscie ze mna cos nie tak. Wrecz przeciwnie wszystko w porzadku i na 100 wiadomosci utkwila mi jedna w glowie i tak wlasnie poznalam tego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skorzystaj..faceci nas ciagle zdradzaja a potem udaja ze to pomyłka,nieporozumienie i takie tam,,,, korzystaj z zycia na starosc bedziesz co wspominac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pntlt w przelocie
Podobna sytuacja . Tez zimno w lozku . Tyle ze ja jestem facetem . Ostatnio postanowilem dac nam szwnse i odbudowuje wszystko co zgaslo . A miec znajomych na necie ... Zaden problem moze dxieki temu cos zaiskrzy w rzeczywistosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli jestes facetem... Myslalam, ze jakas kobieta mnie rozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pntlt w przelocie
Przykro mi ze rozumiem cie jako facet . Ale nie mialem wplywu na swoja plec . Zreszta dobrze mi w moim ciele .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie to na wyrzuty sumenia nic mi nie pomozecie, ale fajnie, ze ktos to rozumie. Wcale nie chce zle. Potrzeby, potrzeby i jeszcze raz potrzeby. Kocham meza, ale nie jestem spelniona, szczesliwa do konca itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cieszę się, że ten facet mieszka daleko. Czuję, że mogłabym polec impulsowi. Poważnie tak na mnie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pntlt w przelocie
Nie ty jedyna . I dotyczy to zarowno osobnikow z cycuszkami jak i z siusiakami . Cala ta karawana po slubie zazyna tracic rozped i zastanawiasz sie gdzie ta osoba sprzed kilku lat otwarta , ciepla i dajaca ci szczescie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo czy rzeczywiscie milosc oslepia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pntlt w przelocie
Ja za chwile zmiatam bo moje 165 centymetrow szczescia jest w drodze po mnie . Wiec jakby co zegnam sie na zapas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łooo... czyli to ta zimna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pntlt w przelocie
Nie wiem . Moze to znudzenie ... Cholera wie . Ja tez nie jestem ostatnim w stajni ale zoncia jakos mnie zlewa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myself ze wkrotce to zrbisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może kogoś ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem facetem I mam podobni problem ale znalazlem kogos jak to mozemy popisac o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×