Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie chce miec corki

Polecane posty

Gość gość
gość Autorko nie przejmuj sie urodzisz dziewczynkę to zostawisz ja w szpitalu i zrobisz sobie drugie dzidzi .usmiech.gif xxx Twoja empatia wzruszyła mnie do łez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gratulacje, za to moi synkowie będą rozdziewiczać i rozk****ać oraz porzucać bez wyrzutów sumienia te wasze córunie lafiryndy jezyk.gif małe k***wki wychowujecie i jesteście pewne, ze wasz sposób wychowania je zabezpieczy przed puszczaniem się he he he xxx Na niezłych s k***y synów wychowujesz swje maleństwa. Ale cóz, jak matka k*******a to biedne dzieci mają mało opcji. Widocznie ich ojciec tak ciebie traktuje, a twój ojciec traktował tak twoja matkę. A może i ciebie molestował, stąd tyle jadu w tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje corki sa tak wychowane, ze nawet nie spojrza na twojego przyglupa z pampersem do 10 roku zycia , a kariere k***wki to ty znasz z autopsji, zreszta po twoim slownictwie widac ze pochodzisz z patologii, chyba nie myslisz ze jakas normalna dziewczyna wejdzie w taka rodzine??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalna dziewczyna z porzadnego domu nigdy nie spojrzy na syna takiej matki jak ty, moze sobie rozdziewiczac co najwyzej jakies latawice z melin, zacznij juz skladac na leczenie jego chorob wenerycznych 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na głupie płytkie tłumaczenie o dziewczynkach odbiłam piłeczke na temat chlopcow, skorto ktoś ubliża matkom co mają synków to dlaczego ja mam nie ubliżać matką co mają córki? p*****le taki interes, wole by moi chłopcy byli s**********i niż chowac w domu du/po/dajkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego ja mam nie ubliżać matką co mają córki? xxx Analfabetka po gimbazie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje corki sa tak wychowane, ze nawet nie spojrza na twojego przyglupa z pampersem do 10 roku zycia , a kariere k***wki to ty znasz z autopsji, zreszta po twoim slownictwie widac ze pochodzisz z patologii, chyba nie myslisz ze jakas normalna dziewczyna wejdzie w taka rodzine?? xxx zdziwiłabyś się.... a sądząc po twojej wypowiedzi już widze te małe szmaty których jesteś tak pewna, ze przyjdze ci do domu z brzucholem w wieku 16 lat i powie ci ze bawiła się w słoneczko :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bababrybababab
dziewuchy sa okropne,pełno w nich agresji i są puszczalskie.nie nawidzę małych niewczynek.boże jak ja się bałam będąc w ciąży ,że dugie dziecko będzie dziewuchą.na szczęście jest z******ty facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dupodajke to twoi rodzice chowali, widac w jakim srodowisku dorastalas, nie znasz juz normalnych ludzi tylko k***y i s*******now? Skoro dziewczyny to dupodajki, ty jestes naczelna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posluchaj meliniaro: nie oceniaj innych przez swoj pryzmat, to ze ty sie puszczalas, twoja matka i babka nie znaczy, ze inni tez tak maja w zwyczaju. Jestes najgorsza z mozliwych patologii i z gory wspolczuje twojej przyszlej synowej, mam nadzieje ze twoj syn jest madrzejszy niz ty (chociaz to malo prawdopodobne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głupie matki zawsze myślą, ze wychowają swoje dzieci na ideały, a w rozinach zarówno patologicznych jak i tych zamożnych jest BIDUL nikt z was nie wie jakie wasze dzieci będą za 10-15 lat, nikt! z najświętszych aniołków robią się psychopaci, mordercy, g****iciele i puszczalskie! najciemniej jest pod latarną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bababrybababab
pracuję na psych dziecięcej i tam 90%pacjentów to dziewuchy,wstręrne,drące ryja ,wydymane ,a te z tych dobrych niby domów to już zgroza.na terapiach rodzinnych wychodza układy panujące w tych domach.wierzcie mi ,czasami u patologii jest lepiej .i właśnie te z dobrych domów sa pocięte zyletkami i często po próbach samobójczych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestan sciemniac, bo i tak ci nie uwierze. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przykład z tego forum... latego nie chce córki, bo baby choćby nie miały racji upierają się zawsze przy swoim zdaniu i brną w zaparte, p******ą głupoty, a facet da sobie raz po ryju i jest spokój dziekuje mieć w domu rozdarty babiniec! a poza tym lepiej pilnować jednego ptaszka niż 30-tu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie mamy !! Co w Was wstąpiło ? Jak możecie tak pisać ?? Najważniejsze żeby dziecko było zdrowe ! Popatrzcie sobie może na tematy, gdzie kobiety latami w ciąże nie mogą zajść i są zrozpaczone, a Wy co ? Bo chcecie dziewczynkę czy też chłopca ? Inna płeć już się nie liczy..to może obojniaka sobie zróbcie :/ a może chłopca ubierzecie na różowo, zapuśććie włoski i dawajcie do zabawy lalki i zróbcie z niego dziewynkę, pomimo, że w spodniach ma męskę narządy ! Wstrętne żmije !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe te co nie mają synow udają, ze sa szcz ęśliwe wychowując te swoje ladacznice na na pytanie o dzieci ojciec zawsze spuszcza głowe i mói mam córke, a gdzie jest syn, każdy z duma to podkreśla, mam SYNA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutne to
Wszystkie jestescie siebie warte, az strach pomyslec ze matki majace takie poglady i slownictwo wychowuja dzieci :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutne to
chyba twoj chlop opuszcza glowe, moj mowi z duma, ze ma 3 corki. Smieszne jestescie z tymi stereotypami, pewnie twoj ojciec jak sie urodzilas tez ze zmartwienia poszedl sie n*****c?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bababrybababab
chłopaki z adhd pobiegają ,dadzą sobie po ryju,pogodzą się i git.a baby szarpią się za włosy,te z dobrych domów wyzywaja matki.porażka.a moja przyszła synowa niestety ,ale bardzo lubi u nas przebywać i z niechęcią wraca do swojego domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żałosne jest puszenie się, że ma się dziecko określonej płci. Rozumny człowiek wie, że żadna płeć nie jest lepsza, ani że człowiek nie ma wpływu na płeć dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a pytanie o dzieci ojciec zawsze spuszcza głowe i mói mam córke, a gdzie jest syn, każdy z duma to podkreśla, mam SYNA!!!! xxx Chyba w jakiejś biednej wsi, gdzie chłop potrzebny do roboty w polu, a córce trzeba posag dac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi zawsze bliżej było do córki i urodziłam córkę. W drugiej ciąży okazało się, że noszę chłopca - byłam w szoku przez jakiś czas, bałam się też, że nie będę potrafiła go tak bardzo kochać, to pewnie dlatego, że mój ojciec był niesamowitym skurczybykiem i bardzo mnie skrzywdził, jestem w terapii z tego powodu. Urodziłam prawie 3 tyg temu i zakochałam się w moim synu absolutnie! Cieszę się teraz, że dane mi jest mieć i syna i córkę - to dwa różne doświadczenia, nie każdy ma szczęście zakosztować w macierzyństwie tej różnorodności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś typową mamą chłopakową :D. Jesteś stworzona do bycia mamą małego mężczyzny i instynktownie to odczuwasz ale skoro przerodziło się to u ciebie w obsesję to już niedobrze i takie coś trzeba leczyć. Poważnie. Może to bunt i złość na fakt że większośc woli córki? Może jesteś typem któy mówi wtedy "NIE" :D. Powiem ci że ja tak jak ty nie chciałam określonej płci dziecka ale aż tak obsesyjnie to nie wyglądało. Od zawsze marzyłam o córce i los mi ją dał :). Nie przepadam za chłopcami tak jak ty za wizją posiadania córki jednak ja w przeciewieństwie do ciebie jestem dojrzałą kobietą i wiem oraz czuję że jak chłopiec by się pojawił to kochałabym go nad życie bo to moje dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od poczatku mowilam ze chce miec syna nie zebym corki nie chciala.ale dziewczyny maja trudniej okres puzniej rodzic musza i nie do kazdej roboty sie nadaja a faceci maja prosciej. Teraz patrze wlasnie na swojego 3mies synka i uswiadamiam sobie jak bardzo go kcham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Powiem ci że ja tak jak ty nie chciałam określonej płci dziecka ale aż tak obsesyjnie to nie wyglądało. Od zawsze marzyłam o córce i los mi ją dał" A TO NIE JEST OBSESJA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
makarona - pięknie powiedziane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filiadd
Ja mając już jednego syna, miałam mieszane uczucia, z jednej strony chciałam mieć córkę, żeby była jakaś odmiana ale też się tego obawiałam. Dziewczynki, z którymi miałam kontakt są okropne, marudne, nie potrafią się normalnie bawić tylko ciągle jęczą, żeby tamto i tamto zmienić, ciągle coś im się nie podoba i trzeba wokół nich skakać. No i to ciągłe paplanie, nie, to nie dla mnie. Może mam za dużo testosteronu? ;) jak się okazało,że drugi syn..... odetchnęłam z ulgą :) a synek jest przeuroczy, cudowny. Ale gdybym miała 3 dziecko to już chyba wolałabym córkę, jakbym miała wybierać - ale taką bardziej chłopczycę, jakby miała być rozkapryszoną i wiecznie ględzącą paniusią to wolę chłopca, nawet rozbrykanego hehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marietta81
Myślałam, że pasuje do mnie syn, a urodziłam córkę. I co? I jestem przeszczęśliwa, w ogóle nie wyobrażam sobie, żeby mogło być inaczej. Mała jest prześliczna, zdrowa, radosna i jest absolutnym oczkiem w głowie taty :-) On zawsze mówił o córce, a ja się dziwiłam, że facet może chcieć dziewczynkę...Moja przyjaciółka odwrotnie, obsesyjnie marzyła o córce, jeszcze w dniu porodu łudziła się, że bedzie córka. USG się nie pomyliło, syn..Kocha go również nad życie, jak każda matka, jedynie zazdrości mi, że sukienek nigdy mu nie założy i nie zaplecie warkoczy.. Jeśli myślicie, ze dziewczynki mają gorsze, trudniejsze życie, to chyba z wlasnego doświadczenia? Jedynie to, że dzieci muszą (chcą?) rodzić i to jest przerąbane, bo ból, poród itd., a tak poza tym mają takie same szanse jak faceci: studia, dobra praca, fajny zwiazek - ja nie narzekam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaAliiHani
Oczywiście ze lepiej mieć córki: 1. Nigdy nie będzie pedofilem, jak chłopak, 2. Nie będzie księdzem pedofilem ;) 3. Nie będzie pedofilem zabócą, 4. Dużo rzadziej miewają choroby genetyczne, 5. Dużo żadziej miewają wady genetyczne, 6. 4 razy rzadziej mają autyzm 7. Są słabsi psychicznie, 8. Dużo mniejsze prawdopodobienstwo, że zobaczysz swoje dziecko w wiezieniu, stosunek kobiet do mężczyzn jest oczywisty 9. Nie zostanie G****ICIELEM. Także córki górą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tej od listy - to czy z dziecka będzie patologia zależy bardziej od wychowania niż od płci ... Uczyłam jeszcze niedawno w gimnazjum i wierz mi, obecnie dziewczyny w chuligaństwie dorównują chłopakom a i nieraz ich przerastają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×