Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie chce miec corki

Polecane posty

Gość mamaAliiHani
Moja lista jest oczywiscie humorystyczna, bo bawią mnie takie kłótnie córka czy syn... No wypisałam tylko te rzeczy w których stosunek mężczyzn do kobiet jest przewazajacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaAliiHani
Ale cieszę się że zamkęłam temat ;) przekonałam wszystkoch ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężatka1980rok
Loo matkooo az strach pomyśleć co tych dzieci wyrośnie jak maja takie agresywne matki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkategowatku
Zalozylam temat o swoich odczuciach i obawach a dyskusja przeszla w pyskowke i obrazanie dzieci. Tod jest przerazajace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaAliiHani
Moim osobistym zdaniem nigdy nie powinna mieć Pani dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamo ali i hani, dlaczego? bo jestes matką córek, to tak oceniasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamo ali i hani, kobiety tez bywaja pedofilami i potrafią g*****ć, za pomoca dildo (wiesz co to takiego)? ogólnie twoja lista z poprzedniej strony wskazuje, to raczej ty nie powinnas mieć dzieci, bo nie masz im nic do zaoferowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale gdybym miała 3 dziecko to już chyba wolałabym córkę, jakbym miała wybierać - ale taką bardziej chłopczycę, jakby miała być rozkapryszoną i wiecznie ględzącą paniusią to wolę chłopca, nawet rozbrykanego hehe xxx dokładnie, dziewczynki-księzniczki to porazka. na szczęscie ja taka nie byłam, więc i moje dzieci też mam nadzieje to ominie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutne trochę są takie argumenty, że faceci mają łatwiej w życiu. Szczególne jak są pisane przez kobiety. Bo oczywiście na pewnych płaszczyznach może i jest im łatwiej, ale na innych trudniej. Nie można generalizować. Ja się dobrze czuję ze swoją płcią. Czuję się spełnioną kobietą, może dlatego niczego nie zazdroszczę facetom. Fajnie jest być kobietą :) A, jeszcze jedno - jestem szczęśliwą mamą chłopców i dziewczynek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamo hani i ali - twoja córa moze zapragnac zostac........... facetem:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaAliiHani
napisałam to humorystycznie, żeby pokazac bezsens tych rozważań co lepiej miec córkę czy syna. Wiem ze kobiety są pedofilami...itd. ale pisałam, że statystycznie dużo częściej mężczyźni, nie chciałam obrazic żadnych dzieci, tylko ukazać głupotę tej rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaAliiHani
i nie mam nic przeciwko synom i facetom, a jak moja córka zechce zostać facetem to będę zbierać na operacje...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkategowatku
Uwazam ze twierdzenie iz nie powinnam miec dzieci jest nie na miejscu. Podzielilam sie tylko obawami. Kocham dzieci i chlopcow i dziewczynki po prostu nie widze jak na razie sie ie w roli matki dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale pustaki .... no normalne brak mi słow .. " nie czuję się być mama dziewczynki " to mówi dorosła kobieta myśląca o macierzyństwie ?? " nie chcę dziewczynki , nie wiem co zrobię jak urodzę córkę " - no normalnie uduś ją , wrzuć do czarnego worka i wywal do śmieci ... no bo przecież nie chciałaś .... gorzej niż patologia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
durne sa te wasze dyskusje tak jakbyście mialy wplyw na plec swojego dziecka urodzi sie chlopiec kocha sie chlopca kupuje autka gra w pilke urodzi sie corka to kocha sie corke robi sie'makijaze' i strojenie lal mowie to ja mama dziewczynki a teksty typu moj synus bedzie ru.........wasze corusie to mozecie sobie wsadzic w d..... kazda z nas matek jest kobieta kazda jakiejs mamusi synusia"zabrala"i go ru......to w obie strony dziala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stacje na córki a same jesteście córkami i macie matki i braci. Wasze matki pewnie kochaja bardziej synów czyli waszych braci pod nos obiadki podają im. I wy wstrętne baby nic nie znaczycie. Mówicie ze córki się łapkami tylko bawią ją ha ha a wy tylko dzieci rodzicie i o pampersach gadacie kaszkach itp. Ja wolę zadawać się z mężczyznami bo z nimi mogę pogadać o autach polityce itp na inteligentne tematy. Bo wy tylko o ciuszkach gotowaniu i o dzieciach mówicie. He he wiecie co macie rację ze chcecie syna. Bo z córka nie ma o czym gadać tylko o ciuchach i pampersach ich synów a waszych wnuków jak dorosnąć. Haha ha ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy wasi synusie będą wam na starość dupe podcierac i opiekować. Ale mimo to to i tak będą wam wazniejsi. A córka to służąca rodziców. Mój brat dostał całe gospodarstwo a na starość mamusia chciała się wprowadzić do mnie i chciała opieki. Przecież ma swój dom w którym mieszka brat. Dostał ten dom i ziemię. Więc kupować nie musi. Kurwa mama z własnego domu chciała wyjść do mnie bo chciała opieki. Powiedziałam niech jej synuś da opiekę dostał dom majątek gospodarstwo. To niesprawiedliwe. No ale syn zawsze musi majątek dostać. A ja wynajmuje kawalerkę. Domu własnego nie mam. Właściwie jestem bezdomna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopcy są rozkapryszeni tylko kasa im w głowie. Wyrastają i auta drogie wszystko chcą mieć spszety drogie dobrze zarabiac. Zaniedbuja przez to rodzine zone dzieci i rodzicow na starosc matce starej pampersa nie zmieni. Bo musi zarobic na kolejne zaloszmy auto mimo ze ma dwa nowe. A córki nie są takie nie pracoja dbają o dzieci sza rodziców starych. Poświęcają życie. I nie mają z tego pieniędzy. Ja oczywiście matka Stara się nie zajmuje. Bo po co. Muszę pracować aby się utszymac. Za darmo tak jak brat nic nie dostalam. Nie chcę być taka głupia jak inne córki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam sześciu synów i nigdy w życiu nie chciałabym urodzić dziewczynki! To straszny wstyd dla ojca i całej rodziny. Poza tym małe dziewczynki są okropne i wszystkie bez wyjątku brzydkie. Na szczęście mieszkam za granicą i stać mnie na odpowiednie procedury. Gdybym jednak okazało się w ciąży, że będę mieć córkę na pewno bym ją usunęła bez żalu. I nie łudźcie się - żaden NORMALNY ojciec nie chce mieć córki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś twoja matka tez urodzila dziewczynke przypominam:D straszny wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nikt nie chcę mieć córki na innym wątku zaś syna weźcie się ludzie do roboty bo głupoty p******ita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gadanie dziewczynki wstretne bo roz lalki miski. A matki tez wstretne bo gary pranie itp patrzec nie moge o czym z nimi gadac najwyzej o gotowaniu makaronu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bym chciała mieć córkę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdychaj

Jestem w ciąży.To niestety córka.Mam już wspaniałego synka a ten bachor to wpadka.Nie chce jej.Rzygać mi się chce na widok małych dziewczynek.To najbardziej surowa kara za brak antykoncepcji.Nie dość że ciąża to jeszcze płeć żeńska.Nienawidzę tego zarodka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja prd...... A ja w ogóle nie mogę zajść w ciążę. TO jest dopiero dramat k/ret/ynko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To adoptuj:classic_angry::classic_angry: dzieci ...ko i nie obrażaj ludzi.Dla każdego jego problem jest źródłem cierpienia.Ludzie nie piszą tu dla przyjemności tylko po to żeby ukoić swój ból.Trochę empatii bezpłodny glonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lololo
Dnia 15.01.2014 o 21:41, Gość gość napisał:

Ja tez mialam podobnie. Na szczescie mam dwoch synow, teraz sen z oczu spedza mi mysl o wnuczce zamiast wnuku :D I boje sie, ze tu moge nie miec juz tyle szczescia i dziewucha sie pojawi.

Lol 

jakie baby są na tym świecie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 godzin temu, Gość Gość napisał:

To adoptuj:classic_angry::classic_angry: dzieci ...ko i nie obrażaj ludzi.Dla każdego jego problem jest źródłem cierpienia.Ludzie nie piszą tu dla przyjemności tylko po to żeby ukoić swój ból.Trochę empatii bezpłodny glonie.

TO w takim razie zycze ci zamiast zdrowej coreczki synka z jakims genetycznym obciazeniem, zeby bylo widac z jakich genow pochodzi.  Po prostu zycze, zeby ta wewnterzna zgnilizna matki przeszla na zewnetrz dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez mysle ze maja zanizone poczucie wlasnej wartosci, ale z innego powodu-tego ze sa kobietami i gardza innymi kobietami, takze dziewczetami, a urodzenie syna rekompensuje im niezadowolenie z siebie.Chodza przed mezem i synkami na kolanach, a corki maltretuja i upokarzaja.Potem z syna wyrosnie bezczelny rozpuszczony krolewicz, a z corki kolejna zakompleksiona.Takie babki ktore akceptuja tylko syna mozna poznac w miejscu pracy, podlizuja sie facetom i dokuczaja innym kobietom, wiadomo jaka maja sytuacje rodzinna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie Ch

Oddaj mi chętnie wezmę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×