Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kla

kwiecień maj 2014

Polecane posty

Gość schwEwe
'miluskaa' juz nie same na pokladzie :) Wow Twoja Alunia jest the best, bo tyle na zakupach wytrzymac! jakby tak potrafila Nasza to juz bym frunela do Galerii pobuszowac :) oj jakby sie dalo wymienic te sposoby na kupki i spanie to byloby super, ale niestety musimy sie meczyc :( Na pewno nic zle nie robisz! to Nasze corunie maja swoje bziki..jak kazdy z nas :) 'Elelinka' fajnie, ze sie odezwalas! Twoja Agunia to juz wyyysoka laseczka, nie to co Nasz Pulpecik :) Te kupki to Esterka tez robi zielonkawo-zolte i zadkie, ale nie bardzo smierdzace..moze dlatego, ze nie jem szarlotki :) zjadla bym baardzo chetnie. O masz racje, ze niepokoi mnie ten pepek, oby bylo wszystko ok. Co do zabawy to Nasza core wreszcie zainteresowala karuzelka i grajaco-piszczace zabawki, chetnie lezy na bujaczku, siega do tych wiszacych tam misiow i slucha muzyki z radio :) codziennie lezy na brzuszku i czasem pospi na nim z godzinke. Agusia rusza rytmicznie raczkami i nozkami, a Estera to tylko tak robi jak sie zlosci nim cyca wyjme dla niej :) Wasze coreczki pewnie wiecej potrafia, bo sa starsze i napewno madrzejsze. Upojnej nocy kobietki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Elelinka - w sprawie kupki nic się nie zmieniło. Przerzuciłam się już na ciemne pieczywo i też zamierzam wprowadzić dużo jabłek ale ostatnio zjadłam 3 i nic :/ Przyjrzę się tej mojej diecie w kazdym razie, już to robię. W dzień jak nie śpi to przez cały ostatni tydzień miała dobry humor, wczoraj coś marudna była do południa. Nic jej nie pasowało. Ale pojechaliśmy na wycieczkę i później na grilla to jej przeszło. To moja Alusia taka duża się urodziła a nosi pieluszki nadal 2 :D i są ok i mam wrażenie, że jeszcze przez jakis czas będą. Widocznie jest wąska w pasie hehe. Odnośnie bawienia z dzieckiem, to chyba jeszcze na tyle kumate nie są żeby jakoś za specjalnie szaleć. Ale np.Ala lubi jak się do niej dużo mówi, rusza wtedy ustami i jakby probowała naśladować i zaczyna coś po swojemu wtedy. Albo ostatnio zainteresowała się pluszową książeczka, przygląda się jak jej pokazuję i robi wieeelkie oczy. Na razie chyba tyle. A i jeszcze lubi zwiedzać mieszkanie na rękach. A odnośnie główki to nam z kolei ortopeda powiedział, ze nie powinna aż tak bardzo jej podnosić. Bo ona to szalona na tym punkcie jest. No ale co mam zrobić, widocznie jej to nie boli skoro tak zadziera główkę. Ale na brzuchu i tak rzadko leży. Elelinka jeśli coś Cię niepokoi to zapytaj lekarza. Ja myślę, że każde dziecko rozwija się inaczej. Po Ali widać, że jest bardzo silna bo trzyma tą głowę tak sztywno i wysoko ale noo ona też się urodziła spora przecież. Uciekam bo mała się obudziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schwEwe
jak tam mamusie sie macie w pierwszy dzien lipca? :) Nasze dzieciaczki juz coraz starsze, a zdaje sie ze dopiero z brzuszka wyszly :) Mam nadzieje, ze pogoda sie u Was poprawila i mozecie pospacerowac..tu cieplo, ale na szczescie nie jakis skwar. Dzis corcia daje mi zrobic swobodnie pranie i poogarniac, bo spi juz godz :) dla mnie to cud w dzien 'miluskaaa' a Twoja corcia jak z kupka, tez moze jakis cud?! :) Pozdrawiam Cieplutko, milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, a chcialam Was dopytac w ktorym tygodniu zaliczalyscie wizyte u ortopedy? bo ja dopiero bede miec 10lipca i tak rozmyslam czy nie za pozno, bo przeciez juz bedzie Jej drugi miesiac. Czy ja znow panikuje czy tu maja jakies inne zasady? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) schwEwe u nas też stał się cud. Wczoraj i dziś Alicja załatwiła swoje potrzeby bez żadnych wspomagaczy!! Uff. Jem bułki grahamki, ciemny żytni chleb, pełnoziarnisty makaron i jabłka tak jak pisała Elelinka :) U nas paskudnie, niepewnie. Wczoraj nas deszcz złapał. Dziś co prawda pospacerowałyśmy 3 godziny ale też brzydko i na jakąś burzę się zbiera :( U ortopedy byłyśmy dokładnie w 6 tygodniu. Nie mam pojęcia czy trzeba się jakoś sztywno tego trzymać czy nie :( Więc nie pomogę. Fajnie, że Esterka śpi w domu trochę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
schwEwe- Esterka pozwoliła Ci trochę poogarniać, chyba wyczuła, że czasem trzeba dać mamie co nieco porobić :) My byliśmy u ortopedy w 4 tyg. W szpitalu mówili żeby się wybrac między 4 a 6 tyg. Jednak byliśmy za wcześnie i wyszło, że jedno bioderko jest niedojrzałe. Na kontroli w 7 tyg już było ok. Tak więc myślę, że lepiej troszkę później niż wcześniej. miluskaaa- to super, że dieta pomaga :D Co to za radość jak Maleństwo robi kupkę bez problemów ^^ Fajnie, że pospacerowałyście mimo niepewnej pogody. Jak wam dni uciekają? My dziś byliśmy na szczepieniu na pneumokoki. Aga waży 5150g, niby nadal norma :P Niestety lekarz też już widzi, że Aga ciągle kręci główę na lewą stronę :/ Mimo prób w domu to trudno ją od tego odwiesc. No ale we wtorek idziemy do poradni rehabilitacyjnej i może nas nauczą jak sobie radzić. Tymczasem mąż ma wolne więc staramy się jak najwięcej rzeczy ogarnąć i pozałatwiać. Chrzest szykujemy końcem sierpnia bo w sezonie urlopowym trudno zgrać rodzinę. Dziś udało mi się umyć okna jeeee XD A jutro jedziemy do jednych dziadków na weekend, a w przyszłym tygoniu wyprawa do drugich na kilka dni. Czy wam te dni tez tak strasznie szybko uciekają? Całuję :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elelinka szacun za te okna ! :) No dieta pomaga :) to znaczy w sumie to nadal jem praktycznie wszystko, ale wprowadziłam te produkty pełnoziarniste i jabłka i to chyba pomogło :) Ile płaciłaś za pneumokoki? U nas to dni wyglądają podobnie w sumie, rano się ogarniamy, wychodzimy na dwór na 3-4 godziny z koleżanką i z jej córeczką, czasami się przespaceruję do mamy do pracy lub do babci, zawsze się jakieś towarzystwo znajdzie. Później do domu, robię obiad i wraca ukochany przez Alusię tatuś, któremu opowiada po swojemu jak minął dzień :D Weekend mieliśmy bardzo zajęty i spędziliśmy dosyć aktywnie :) My też chcemy w sierpniu chrzciny, pod koniec, albo na początku września bo wcześniej to moja mama wyjeżdża. Miłego wyjazdu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miluskaaa - za pneumokoki zapłaciliśmy 195 zł (pierwsza dawka a będzie ich jeszcze chyba 3). Fajnie, że masz koleżankę z którą możesz pospacerować i pogadać :) Ja jeszcze nie znam żadnej mamy w tej okolicy, może kiedyś uda się poznać. My wstępnie te chrzciny umówiliśmy na 24 sierpnia. Trzeba będzie pomyśleć nad kreacją dla Małej i dla mnie :P Muszę zgubić jeszcze trochę brzucha :P Z tą główką w lewą stronę to masakra bo o ile wcześniej jeszcze kręciła czasem na prawa stronę o tyle teraz to już tylko lewa strona ją satysfakcjonuje. Czekam na wtorek. Mam nadzieję, że ta poradnia rehabilitacyjna będzie sensowna. Zresztą godzine mamy jakąs masakryczną 7 40 ;) Miłego weekendu życze wam Mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla
Hej dziewczyny bardzo dawno mnie tu nie było bo co próbowałam coś napisać to nie szło i siewkurzyłam więc próbuje znowu nasz malec jużma prawie 6 kg i ładnie przybiera na wadze co munie bardzo cieszy bo na poczatku spadał :( no i musze powiedzieć że prawie wogóle nie czuje że mam dziecko ponieważmały bardzo dużo śpi i w dzień a noc prawie całą przesypia tylko kjedno karmienie i tyle wszyscy mówią że to pewnie jeszcze się zmieni i jeszcze da nam popalić :) tak więc w domu ciągle cośrobie sprzątam pieke dużo spacerujemy itd żeby jakoś czas wypełnić no i planujemy już jakąś dalszą podróż myślimy nad nasze morze na kilka dni pod koniec sierpnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i udało sięwtsłąć :) wole na raty pisać jak co niż potem się denerwować! ja też chce sięwybrać z małym do neurologa bo bardzo mnie martwi że strasznie wysoko podnosi główke ma już tak od urodzenia zwróciłam na to uwage petiadrze a on że to norma i nie dał skierowania więc wole sama zajść i mieć spokojne sumienie Elelinka nasz też ma tak że woli lewą strone od prawej czasem cały dzień tylko na lewo a my stajemy na głowie żeby i w drugą chciał tak więc po prawej dajemy mu zabawki i do akwarium ustawiam też tak a on że lubi rybki oglądac wyboru nie ma i z uporem obruci ale to wszystko zalezy jaki ma akurat dzień więc sięnie martw niby dzieci już tak maja że na początku bardziej wolą jedną tylko strone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikicore
cześć dziewczyny dawno nie pisałam ale cały czas ktoś siedzi mi na głowie mam do was pytanie czy miałyście podobne wyniki morfologii albo wiecie coś więcej na ten temat niż ja: leukocyty 9.49 --------6,0->17,5 erytrocyty 3,19--------3,0->5,3 hemoglobina 9,8------9.0-14,0 hematokryt 28,4%---28,0-44,0 mcv 89--------77,0-115,0 mch 30,7-------24,0-36,0 płytki 403--------130-400 rdw-c 14,7%------11,5-16,0 pałeczki 0,4% NEU% 8,9%----------27,0-51,0 EO% 2,2-------------0,0-6,0 BASO% 0,4-------------0,0-1,0 LYM% 80,6-----------38,0-60,0 MONO% 7,5-------------0,0-14,0 LYMPH# 7,7-------------1,1-9,5 NEUT# 0,8-------------1,9-8,7 MONO# 0,7-------------0,0-2,3 EO# 0,2------------0,0-1,0 BASO# 0,0------------0,0-0,2 STARE WYNIKI Z PRZED 2 TYGODNI leukocyty 11,84 --------6,0->17,5 erytrocyty 3,66--------3,0->5,3 hemoglobina 12,1------9.0-14,0 hematokryt 34,4%---28,0-44,0 mcv 94,0--------77,0-115,0 mch 33,1-------24,0-36,0 płytki 432--------130-400 rdw-c 15,6%------11,5-16,0 pałeczki 0,3% NEU% 17,1%----------27,0-51,0 EO% 2,5-------------0,0-6,0 BASO% 0,4-------------0,0-1,0 LYM% 70,2-----------38,0-60,0 MONO% 9,5-------------0,0-14,0 LYMPH# 8,3-------------1,1-9,5 NEUT# 2,0-------------1,9-8,7 MONO# 1,1-------------0,0-2,3 EO# 0,3------------0,0-1,0 BASO# 0,1------------0,0-0,2 MOIM ZDANIEM WYNIKI SIĘ POGORSZYŁY SZCZEGÓLNIE MARTWI MNIE SPADEK NEU% DODAM ŻE MICHALINKA MIAŁA PRZEZ DŁUGI CZAS PLEŚNIAWKI W BUZI (DAWAŁAM JEJ AFTIN I NYSTATYNE) A JA MIAŁAM ANEMIE W CIĄŻY I PO PORODZIE nie wiem może to tym stanem zapalnym jest spowodowane nystatyna odstawiona wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla
vikicore z tego co widze to i tak masz wszystko prawie w normie prawie wszystko mieści Ci się w normie więc nie ma co tragizować a nigdy nie będziesz mieć takich samych wyników a jak się martwisz to skonsultuj się z lekarzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja właśnie jestem w drodze na wieś do mojej cioci :) Mała śpi. Ale dziś upał. Elelinka tą moją koleżanke od spacerkow to znam od lat. :D ja juz znalazlam fajna kreację dla małej na chrzciny ale muszę to przemyśleć jeszcze bo to taka typowo letnia a niewiadomo jak będzie pod koniec sierpnia. Kla fajnie, że maluch przybiera na wadze. To już niezły klocek z niego :) ciekawe ile Ala waży. Vikicore a to są Twoje wyniki czy małej ?? Bo nie zaczaiłam. Ja nie pomogę bo sie nie znam, ale anemii tu nie widać raczej bo za nią odpowiada hematokryt, hemoglobina i erytrocyty obnizone. Chyba. Miłego weekendu mamusie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej mamusie ! no upał mamy straszny więc jeszcze siedzimy w domu a wieczorem spacerek a jutro planujemy od rana jakiś wypad na cały dzień ciekawa jestem jak to będzie :) małego ciągle męczą czkawki mam nadzieje że wkońcu mu przejdzie :( a mam pytanie czy wasze maleństwa już przewracają sięna brzuszek bo nasz mały nie chce na boczek jeszcze i tyle a jużprawie trzy miesiące ma :( miluskaa ja bym kupiła tą krecaje dla małej bo nawet jak będzie chłodno to będziesz mieć ją w becie w kościele? ja miałam dwa komplety przygotowane do małego a pogoda była z rana chłodno a potem upał :) wiec w kościele w becie do chrztu a po na sali był bez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla
ten gość wyżej to ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schwEwe
'kla' super ze sie odezwalas! ja tez wiele razy mialam problem z tym, ze opisalam sie, a pozniej nie dodawalo-wazne ze teraz juz jest ok :) Super, ze Twoj maluszek tak zdrowo rosnie i jest spokojny, az zazdroszcze, bo nasza daje nam czasem popalic, ale wazne ze zdrowa jest. Co do tej czkawki to naszej sie wlacza jak jej zimno, albo wiaterek zawieje po lysej glowce :) a Twojego synusia trapi caly czas? eeh Bidulek :( W jakim becie mialas synusia do chrztu? bo ja mysle tylko malej sukieneczke zalozyc i potem tylko szatke :) moze byc czy nie bardzo? :( Udanego weekendu Mamusie i Dzieciaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamusie :) Kla udanego wypadu rodzinnego życzę i napisz pòźniej gdzie tam byłaś! Ja o becie nawet nie myślałam, całkiem o tym zapomniałam bo jakoś nie widziałam w ostatnich czasach żeby ktoś trzymał w nim dziecko do chrztu. :) zobaczymy jeszcze :) A tą kreację wam wyślę jak będę przy komputerze i napiszecie mi co o niej sądzicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'miluskaaa' oj to przykra sprawa :( mam je od porodu i tak trapi, ze masakra, a lekarz dal tylko masc, bo mowi ze czopki nie sa dobre przy karmieniu piersia..juz bardziej poleca zabieg :( ale ja raczej nie za tym, wiec bede sie meczyc nadal. jedyne co dal to tabletki anty i teraz rozmyslam czy brac. Pozdrawiam Was Wszystkie! dobrej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
schwEwe witaj w klubie!! Straszna przypadłość. Ale mi pani w aptece dała właśnie czopki i jakoś do głowy by mi nie przyszło, że zaszkodzić mogą czy że są niewskazane..Sama nie wiem. A już widzę poprawę, niedużą ale zawsze to coś. Alusia jeszcze śpi sobie smacznie, ale pewnie niedługo pobudka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla
Hej dziewczyny!! SchwEwa- myśle że jak na teraz to spokojnie wystarczy Ci ta sukieneczka tylko :) a becik miałam taki biały atłasowy i troche koronki więc mały wyglądał ślicznie :) no i było mu ciepło :) dziewczyna co chrzciła z nami żałowała że nie miała bo nikt jej nie powiedział że coś takiego jest no i wygodniej się malucha trzymie w tym i tak nam przespał całą impreze bo mu fajnie było :) co do czkawki to mały zazwyczaj jak zaczyna gaworzyć to dostaje ja no i tak nawet do 4 razy na dzień ją ma :( miluskaaa - no w naszym kościele jak jest zimno w dniu chrztu to właśnie w takich becikach trzymią maluszka osobiście miałam bo dostałam a tak to bym się zastanowiła bo też one kosztują a tylko raz wykorzystasz :) a nasz wypad był do Leśnego Parku Niespodzianek(takie mini zoo) i wycieczka się nam udała a co najważniejsze pogoda dopisała :) a co do hemoroidów to nie wesoło wiem że są dobre kremy na tą przypadłość chyba nawet bez recepty się dostanie :) no i dzisiaj znowu zapowiada sięnam upał jużjest prawie 30 st

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Witam Widze, że u was sie dzieje :) MY w sobote bylismy nad jeziorem z cala rodzinka :) ciotka kupila dzialke wiec pojechalismy zobaczyc :) Co do zabawy to moj juz od jakos 2 tyg jest taki fajny caly czas sie smieje mozna do niego mowic co sie chce a on w glos sie smieje pare razy juz sie obrucil z brzuszka na boczek a potem na plecki juz zaczyna zabawki lapac i wszystko do buzi a od paru dni raczki sa najlepsze :) ja jemu wyciagam z buzi to wisku co niemiara ! moze zabki beda juz niedlugo bo slina mu cieknie caly czas. Dobrze ze ja juz chrzest mam za soba ufff... CO do szczepionek tez sie zastanawialam nad pneumokokami ale szczepimy na rotawirusy. MIluska- biedaczko ... wspolczuje ! kla- to juz niezle wazy maly :) super :) Zrobie nowa tabele jak sie uda ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o dziewczyny to fajne miałyście atrakcje w weekend :) kla my w tamtym tygodniu byliśmy w takim mini zoo ale bez rewelacji :P podobno są lepsze w pobliżu. U nas gorąco, byłyśmy tylko na trochę na dworze a teraz wiatr się zerwał i grzmi. Ala spała prawie 3 godziny, niedawno się obudziła. Mam już na nią patent żeby zasnęła w dzień :D A te hemoroidy to na prawdę okropna sprawa :/ Lila Twój synio to już skończył 3 miesiące tak? :) Ala też sobie upodobała palce, a najlepiej to całe pięści i do buzi. Nieraz musze ją przebierać bo całe body obślinione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
TAk tak moj juz skonczyl 3 miesiace i juz mu dalam pare razy soczek do picia ale rozrabiam z woda bo jak dla mnie to za slodkie a on jak pije to takie minki strzela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Dziewczyny :) Widzę, że miło i aktywnie spędziłyście weekend ^^ My byliśmy u moich rodziców i było całkiem fajnie. Przede wszystkim Aga więcej była na powietrzu no i nie było tam tak gorąco jak w naszym mieszkaniu. Jednak zalety domu z ogródkiem są :P Dziś byliśmy u lekarki i od 18 VII idziemy do fizjoterapeutki zobaczyć jak mamy z Agą ćwiczyć. Mam nadzieję, że będzie dobrze bo już się martwię tym, że Aguś taka leniwa, nawet nie próbuje fikać na boczki ani nic. kla- wasz synek przynajmniej na boczek fika :) daj mu czas na pewno na brzuszek też się przewróci :) Czkawki to też znany nam problem XD na początku się bardziej stresowałam i dawałam małej pierś żeby się jeszcze napiła, zwykle pomagało. Teraz zwykle czekam, aż sama przestaje. Póki jej samej to nie przeszkadza to się nie martwię. miluskaaa - oj biedna Ty. Hemoroidy to masakra. Też mnie męczą od porodu, brałam jakies czopki, mąż mi kupił dla kobiety karmiącej. Napisałam bym jwiecej ale Mała płacze. Trzymajcie się Kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Lila fajnie, że mały już próbuje soczki :) Jakie kupujesz? Elelinka to widzę, że grono mamusiek z hemoroidami się powiększyło. Ile my musimy przejść to faceci pojęcia nie mają. Dziadkowie pewnie bardzo się ucieszyli z odwiedzin wnuczki :) pierwsza wnuczka czy są już jakieś małe dzieciaczki w rodzinie?? Kurcze Ala też się nie przekręca na bok, jest dość aktywna ale tego akurat nie robi. Jak tam wasza waga? Mi jeszcze 5kg do celu zostało, ale jakoś powoli spada. Czym przykrywacie dzieci na noc do snu? Miłego wieczoru kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schwEwe
hej kobietki :) 'kla' oj wyobrazam sobie jak wyjatkowo prezentowal sie w tym beciku ale Wam mamunie zazdroszcze tych wycieczek, super edukujecie swoje maluszki :) ja nawet malo spaceruje w te upaly, wiec cieszymy sie tylko domkiem, a chetnie bym skoczyla do miniZoo nawet sama sie zrelaksowac, bo chwilami to dola lapie :( 'miluskaa' dobrze, ze waga leci w dol, a jak powoli to porzadnie, bo sie dluzej utrzyma :) ja przez te ograniczenia w jedzeniu to waze mniej niz przed ciaza, ale poki co, bo zaczynam oswajac juz corcie z jedzeniem i jem coraz roznorodniej wiec i przybywam :( a o corci juz nie wspomne, bo klusia z niej :( Pozdrawiam goraco, udanego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SchwEwe nie dziwię Ci się, że łapiesz doła siedząc w domu. A mnie dziś czeka to samo chyba bo deszcz pada. I tak to jest właśnie. Drugi samochód sprzedaliśmy i jestem uziemiona w takie dni jak te. Mak nadzieje, że mała nie będzie bardzo marudna. A moja waga spada powoli bo od początku praktycznie wszystko jadłam przy karmieniu piersią. No nic, trzeba cierpliwości. Miłego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla
Hej dziewczyny! No ja wyczytałam że do 6 miesiąca ma mały czas na obracanie się na brzuszek więc się nie denerwuję zresztą dzisiaj mamy wizyte u neurologa i zobaczymy co on nam powie pewnie będe się denerwować :( co do wagi to szybko zżuciłam zbędne kilogramy bo dostałam kopa po wścibskim komenatrzu tak się zawziełam że w miesiąc wszystko zżuciłam żeby na następne spotkanie jej pokazać i się udało :) a mina jej bezcenna :) cellulit też jużprawie cały znikł i już w mini goniłam no ale stosowałam masaże kremy i bardzo długie spacery bo nawet po 8 km jedynie rozstepy szpecą cały brzuch i brzuszek jeszcze nie jest taki jędrny ale jestem zadowolona z efektu :) chociaż i tak z mężem chcemy drugie dziecko po roku więc mogłam sprawe olać ;) schwEwa - no napewno nie jest łatwo siedzieć ciągle w domu ale trzeba przeczekać i już niedługo będziemy wspominać jak to fajnie było w domu siedzieć :) Elelinka - no mnie martwi właśnie to że na boczek ale tylko wtedy jak tak mocno się wygnie w tył i tak jakby to nie było świadome no ale trzeba czekać wyjścia nie mamy :( lila111 - nasz mały też już od dawna wciska całe piąstki do buzi i zauważyłam że woli paluszki ssać niż smoczek i tak ja mu jej wyciągam a on wypluwa smoka i zaś paluszki no i ślinka też cieknie ale słyszałam że to też może być dlatego że jeszcze ślinianki nie unormowały swojej pracy i dlatego no albo ząbki idą :) miłego dnia !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×