Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ile placicie za rachunki w UK

Polecane posty

Gość gość

Wode, prad, gaz, council, tv licence, kablowke, internet, telefony? Jakie miasto i ile osob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
council £101, gaz + prad taryfa laczona £37-70 zaleznie od temperatury, pogody grzejemy gazem, woda £28.44 ryczalt na cale szczescie bo prysznic i zbiornik od toalety na bank ciekna, internet telefon £24 Londyn 2 dorosle osoby, one bedroom flat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Woda raz na rok, prad i gaz 100-130 f mc, council tax 130 f mc, licencja tv 24 f mc, kablowka 15 f mc, internet 21 f mc, 2 telefony 70 f mc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prad ok 100 funtow miesiecznie, kablowka i internet - mam za darmo, bo pracuje dla sky, tel stacjonarny chyba 14 funtow na miesiac, komorki 90 funtow mies, tv licence chyba z 15 funtow na miesiac, nie pamietam, council 125 na mc, woda ok 250 na rok, to chyba wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta Edynburg
czynsz £680, miesiecznie. woda jest wliczona w council tax, razem wynosi nam to £134 miesięcznie (a i tak przy zniżce 25% bo ja studiuję). prąd i gaz mam direct debit obydwa po 40/mies, czyli razem £80. co 3 miesiące wysyłam online liczniki co pół roku facet przychodzi sprawdzać, zazwyczaj nie ma potrzeby dopłacać jedynie w okresie zimowym za gaz dopłacam ok £80-100 jednorazowo. internet £26. moj telefon ok £30-35 miesięcznie, męża jakieś £25 (mamy te same abonamenty ale ja więcej dzwonię na płatne numery). mieszkanie 2 sypialnie, mały salon, kuchnia, łazienka dość duża, spory korytarz. , na oko jakieś 40-44m kw. dwie dorosłe osoby + dziecko w szkole podstawowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta Edynburg
co do tv to nie mamy, nie oglądamy tv od kilkunastu lat. czaem cos obejrzymy na bbc**player. filmy/bajki dla dziecka dvd lub z sieci. no i kino. gazety, wiadomości to też bbc news cytamy/oglądamy w sieci lub portale polskie niektóre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
H*j cię to interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
400-450 funtow mc za wszystko, Londyn, 2 doroslych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
razem z czynszem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Same media i rachunki to 400-450 f, czynsz osobno i duzo wyższy, jak to w Londynie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
woda - 30£, prad- 60£, council 110£(co 2 miesiace), internet + tv 25£(co miesiac) jedzenie kolo 200£ kawa 50£ do tego dojazdy 140£ i czynsz 650£. Woking

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×