Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Ile płacicie za państwowy żłobek we Wrocławiu

Polecane posty

Gość gość
Słoneczny Żłobek, dobry żłobek nie ma problemów z brakiem chętnych, a dzieci trzeba zapisywać z wyprzedzeniem, bo potem nie ma miejsc. Co jest z wami nie tak, że musicie żebrać o klientów za pomocą marketingu szeptanego i to na kafeterii? :D W życiu bym tam dziecka nie posłała. Już pominę, że reklamujecie się w ciągu roku szkolnego. Tak jesteście beznadziejni, że dzieci wam pouciekały i przez to macie wolne miejsca? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słoneczny Żłobek - super żłobek, synek chodził chętnie, panie z podejściem do dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Słoneczny żłobek Mój synek tam uczęszcza i jest bardzo zadowolony. Panie sa wspaniałe, z oddaniem opiekuja sie dzieciaczkami, organizuja im ciekawe zajęcia i wesołe zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Andzela
zgadzam się słoneczny jest najlepszy pod każdym względem jak to mówią szczęśliwe dziecko to i szczęśliwi rodzice, pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale temat jest ile za Państwowy żłobek płacicie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrząc na to ile razy pod rząd sami siebie wychwalają to mnie zastanawia CO Z WAMI NIE TAK W TYM ŻŁOBKU, zwłaszcza, że ponad 1000 dzieci nie dostało się do państwowego i Wy dalej nie macie chętnych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
państwowe złoobki są kompletnie bez sensu. przeważnie to jest przeżytek. Stare meble, stare łóżka. Prywatne żłobki są nowoczesne, kadra wykwalifikowana. polecam na Trauguta 142

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina P
ja również polecam dzieci tam są dopilnowane i szczęśliwe a rodzice spokojniejsi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z mojej strony polecam Słoneczny Żłobek. Jeśli czyjeś dziecko nie dostało się do państwowego to polecam przemyśleć możliwość zapisania go właśnie tam. Siostra zapisała tam córkę i nie narzeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lublin 330 zł z wyżywieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również z ręką na sercu mogę polecić Słoneczny Żłobek na początku trochę nam było szkoda pieniędzy, ale z drugiej strony w porównaniu z innymi żłobkami wcale nie jest tak drogo, a w zamian mamy pewność, że dzieci są w bezpiecznym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam Słoneczny Żłobek, profesjonalna opieka i do tego nie za miliony jak inne żłobki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie każdy drogi żłobek jest dobry! my nie płacimy wiele za Słoneczny Żłobek, ale jesteśmy więcej niż zadowoleni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goss

U mnie żłobek około 650 zł za miesiąc. Bardzo dużo. Jest to żłobek państwowy, otwarty 6.30-16.30 i 400 zł to opłata stała plus 11 zł za wyżywienie dzienne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

nie ma lepszego i bezpieczniejszego miejsca dla dzieci od Słonecznego Żłobka. Polecam wszystkim rodzicom, którzy cenią sobie szczęście swoich dzieci. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

prawda - Słoneczny Żłobek to wymarzone miejsce dla wszystkich dzieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia

również polecam Słoneczny Żłobek najelpszy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marita

Słoneczny Żłobek 3 Kromera tak to super miejsce moja córka jest zadowolona i z wielka chęcią chce tam wracać panie które tam pracują wkładają całe serce na opiekę tych dzieci polecam super placówka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena

tak również polecam Słoneczny Żłobek  jest on najlepszy super mają podejście do dzieci! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika

O widzę ze nie tylko ja byłam w słonecznym żłobku również ich polecam są oni naprawdę najlepsi super opieka dzieci sz same chcą tam wracać polecam!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Również polecam słoneczny żłobek jest on super! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

tak słoneczny żłobek jest najlepszym wyborem dla dzieci!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

wysyłam moje dzieci zawsze do słonecznego żłoba bo wiem że tam nimi się dobrze zapikują nawet dzieci same są zadowolone i chcą tam wracać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria

Nie zawsze sama cena jest wskaźnikiem jakości opieki w danym żłobku. Za tak profesjonalną opiekę jaka jest w Słonecznym Żłobku cena jest na prawdę niska. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobacz sobie żłobek Fair Play na Fabrycznej we Wrocławiu (przedszkolefairplay.wroclaw.pl). Mają nieduże grupy więc ta opieka jaka jest tam dzieciom gwarantowana jest faktycznie na bardzo wysokim poziomie i bez obaw się można na nich decydować. Poza tym bardzo dobry kontakt z rodzicem, dzieci mają sporo dodatkowych zajęć. Nie wiem jak będzie z miejscem, ale chyba będzie tez w kolejnym roku już nowa placówka na Legnickiej więc może tam ewentualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×