Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maryska 1111

sasiadka ma dobrze i nie pracuje

Polecane posty

Gość maryska 1111

No szlak mi trafia. Sasiadka rozwodka z 3 dzieci w wieku szkolnym siedzi caly czas w domu bo ma zasilki, alimenty na dzieci i roznego zodzaju zapomogi z MOPSu, nawet ulge na oplaty mieszkania ma. Do tego wprowadzil sie do niej jakis gach, pracuje i korzysta ze wszystkiego. A ja mam meza 2 dzieci , pracujemy i zyjemy od 1 do pierwszego. A ta baba siedzi w domu i wszystko ma. Czy tak powinno byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mnie to wkurza, niektóre k/u/r/w/y to się umieją w życiu ustawić. Może powinnaś to gdzieś zgłosić, że ona mieszka z konkubinem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głość
Tak, tak, koniecznie donieś. Polska mentalność. Ja mogę nie mieć, ale pod warunkiem, że sąsiad też nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Donies, moze ci zaplaca haha.Albo ja zaszantazuj, niech ci czesc oddaje. Nie wpierrrr sie bo nie wiesz jak ciebie zycie kiedys urzadzi. Oby dobrze, ale nie oceniaj to nie bedziesz oceniana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ja nie trawie takich ludzi co pasozytuja , ja pracuję odprowadzam podatki i po co? żeby takie męty utrzymywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie przeszkadza wam że babsko kantuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie przeszkadza wam że babsko kantuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie przeszkadza wam że babsko kantuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie przeszkadza wam że babsko kantuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie przeszkadza wam że babsko kantuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie przeszkadza wam że babsko kantuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie przeszkadza wam że babsko kantuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie przeszkadza wam że babsko kantuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
one są zbyt tepe zeby ogarnać ze babsko żyke z ich kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeszadzaja najbardziej takie mendy ja ty taie zera co jedyne potrafia do zazdroscic i donosic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odrazu widać jak wypowiada się rozwódka- bron- zawsze na korzyść rozwódki... i ktoś nny. A tak w ogóle kto to jest konkubin? :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po jakiemu wy piszecie? Autorka napisała po polskiemu. A wy? Po buracku? Czy k****acku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalllllllll
nie, nie przeszkadza. Skoro jej tak dobrze, to też idź na zasiłek. To Państwo nasze jest tak nieudolne, że ludziom lepiej iść na zasiłek niż prowadzić własny biznes albo pójść do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwazam ze nieuczciwe dzialania ludzi trzeba zglaszac. Nie wolno tolerowac nieuczciwosci, ostatnio dosyc duzo o tym dyskusji w mediach, z powodu pijanych kierowcow za kierownica. Pobieranie w sposob nieuprawniony zasilkow to tez nieuczciwosc. taka kobieta dostaje te pieniadze z kasy ludzi pracujacych. jezeli jej sie naleza, zgodnie z przepisami, to ok. Ale jezeli nie to nie powinna zasiklow otrzymywac. Jak czlowiek bedzie okradal czlowika to tez odwrocicie glowe i udacie ze nic nie widac? jak chuligan bedzie kogos kopal na ulicy tez nie zareagujecie? Niestety, nasza mentalnosc to przyzwolenie na zlo, na nieuczciwosc. ciekawe, czy kiedys sie zmienimy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawa sprawa że nikomu nie przeszkadza,choćby zasiłek rodzinny,dodatek mieszkaniowy czy teraz nowy dodatek energetyczny. Ludzie we dwoje pracujący mają dwoje dzieci i niie dostaną grosza ale jak zasuwają na czarno to dostaną wszystko. Jednym ze skutecznych sposobów na coś takiego jest odbieranie bezrobotnym bez prawa do zasiłku ubezpieczenia zdrowotnego. Wtedy skala tego by wyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie z glosem powyzej. To wszystko idzie z naszych wspolnych pieniedzy. Potrzebujacym, ludziom w trudnej sytuacji trzeba pomoc. Ale kombinatorom na pewno nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak taki bezrobotny zacznie kaszleć ptasią grypą - to mu urżnąć łeb na rynku. A jego dziec***owiesić na ratuszowej wieży - bo zarażone bezrobociem. Jah, jah. A! I domagamy sie zmniejszenia armii urzedników. Niech idą na bezrobocie. Jah,jah!! Kęsim, kęsim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten bezrobotny niech ruszy d**e do pracy albo zacznie pracować legalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak nie ruszy - to łeb na rynek! Zgoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryska 1111
ale skad ja moge wiedziec kim jest ten jej konkubent? Widac ze chodzi do pracy, dzieciom wszystko nowe pokupowala na zime nowe ciuchy, nowe buty. Siedzi w domu , nie chodzi do pracy bo sie nie oplaca tak mowi. Teraz ma dobrze bo poznala gacha on pracuje i kase jej oddaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lo matko jedyna, a skad wiesz ze jeszcze pobiera zasilek? A moze zrezygnowala bo on dobrze zarabia? Matko jedyna, nowe buty dzieci sasiadki ja w oczy kluja. Litosci. Ciesz sie z tego co masz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryska 1111
nie kluja mi w oczy nowe buty sasiadki a chodzi mi oto ze ja pracuje , moj maz rowniez odprowadzamy podatki a po co? Zeby nieroby z tego zyli. No litosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko ale jestes jeb....wiesniara:D za te marne wyplaty i tak duzo podatku nieodp. Litooosci wredna malpo!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ROZWODKA jestes.....zzazdrosna i tyle w tym kraju oszustow trzeba sobie radzic czasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozyczki na dekolcie
sasiad ma jeszcze lepiej nie pracuje nie mysli kasa plynie strumieniami i wszyscy go tytuluja tak jak serki plesniowe 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×