Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co na podłoge pod fotel komputerowy

Polecane posty

Gość gość

Obecnie mam dywan w małym pokoiku gdzie stoi komputer, ale jak fotelem jeżdżę po dywanie to sie zawija :( Podłoga jest drewniana, mozna ją pomalować lakierem ale kółka beda drapać. Co więc dac na podłoge? Sa może jakieś wykładziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są do kupienia specjalne maty pod fotele na kółkach - sztywne dość, przeżroczyste, w róznych rozmiarach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mata pod fotel, poszukaj w marketach typu Obi, Castorama albo Jysk, Jula, w jakichś meblowych sklepach może. Albo zamów fotel z kółkami do twardych powierzchni, kółka są wtedy miękkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poweryn
Właśnie założyłem drewnianą podłogę, ciemną i boję się o zarysowania. Myślicie że taka mata wystarczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko wybierz dużą. Ja kupowałam w Barlinku razem z podłogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim kup matę nie taką "plastikową" ale bardziej elastyczną, najlepiej miękką - nie przesuwa się na podłodze i podczas użytkowania fotela w nocy jest cichsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tauuaua
wiecie co, okazuje się, że najprostsze sposoby są najlepsze  odpowiadając na pytanie co zamiast dywanu mogę odpowiedzieć – nic. Jeśli Ci się podoba we wnętrzu, to go zostaw i kup np. taśmę dwustronną. Nie zniszczysz podłogi, a dywan będzie się trzymał w bez ruchu  ja taki patent zastosowałam u siebie. Jest wiele takich taśm, np. takich jak te http://www.tasma.krakow.pl/of-tasmydwu.html. Trochę jak pomysłowy Dobromir, ale skuteczne  A tak na marginesie, jakiej firmy matę polecacie, bo też mi się przyda …

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
według mnie do pokoju z fotelami komputerowymi najbardziej pasuje wykładzina, ja zdecydowałam się na wykładzinę z http://ewander.com.pl/ mają dość dobre ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to jest: Wisi na ścianie i płacze? - Dupa, nie alpinista!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×