Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eluana

Segregacja

Polecane posty

elu, bardzo powazne to powitanie :) jak na kawiarnie oczywiscie ;) napiecie?:O w gniazdku siedzi prad i nie nadaje sie do jedzenia dla ptaszka ;) to podstawa. wiecej nie musze wiedziec.... chyba, ze chodzi o zupelnie inne gniazdko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech no nie powiedziałabym:O Traktowanie genitaliów prądem bywało ponoć stosowane na przesłuchaniach w wiadomym celu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frido, musiałam poważnie przywitać osobę z taką wspaniałą wyobraźnią i finezją we wpisach.:) Czuje sie zaszczycona twoja obecnością:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa... w takim razie mowimy o byciu w zupelnie innym gniazdku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elu, bez przesady. dzieki, ze ze mna rozmawiasz :) ostatnio rozmowy ze mna sa chyba na liscie cenzora ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj słowo cenzura nabiera nowego znaczenia.:D Mnie na poczatku banowali co kilka postów. Na szczeście na krótko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz elu, ostatnio odczuwam to na wlasnej skorze :D za bardzo nie rozumiem dlaczego... moze to moj jezor niewyparzony :P:D a moze wlasnie wtykam go do nieodpowiedniego gniazdka i stad te bany :D a moze lize nie tego ptaszka, ktorego powinnam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do tej pory nie wiem co wtedy przeskrobałam.:D Najlepsza była moja poczatkowa reakcja, gdy jeszcze traktowałam to z pełną powagą.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos finezji i nietuzinkowości- Nowy to juz całkiem zniknął.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elu, dzieki za pocieszenie :) przynajmniej poznalam drzwi proxy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz... niektorzy sie klada po 20ej ;) czas na sen jest wtedy, kiedy jest sie spiacym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×