Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eluana

Segregacja

Polecane posty

Ja w takie temperatury zapadam w hibernację. B. ma po mnie przyjechać, to się wyszykowałam, ale raczej chyba pojedziemy do niego.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko, ze on by najpierw chciał na miasto gdzieś potańczyc, a minie się nie chce.:O Ostatnio ciągle jestem przeziebiona, przemarznięta. A na miasto, to tylko komunikacja i taksówka, bo wiadomo.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie tam zimno nie straszne.Wczoraj okrutnie zmarzłam w drodze do, ale rozgrzały mnie do białości harce na parkiecie i zapomniałam o mrozie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może, ale słabo mi się robi na samą myśl o tej temp.:O Żeby było do -5 to jeszcze.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tego od pon. mam duzo spraw do pozałatwiania i nie moge sie rozchorować. A tu wiesz- troche za dużo się wypije, wyjdzie sie rozgrzanym(jeszcze dopiero po chorobie) i choróbsko gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tej pracy nie da wyrobić się bez. Więc na żadne randki po pracy nie chodzę. :D Bo taki strój może zniechęcić.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektóre kalesony są słabe, to fakt. Szczególnie takie a la rajtki przedszkolne z lat 80(do dzis pamiętam ten koszmar:O), ale są seksowne modele.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z rozporkiem też są fajne:-) Ale ja miała na myśli takie ja czasem na westernach można zobaczyć;-) Z tyłu na pupie jest orodtokąt odpinany na dwa guziczki;-):-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×