Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anitka_21

KONTYNUACJA STAREGO TOPIKI

Polecane posty

Gość anitka_21
nie naraze nie praucje nigdzie pytalam sie w tej szkole to powiedzili ze mnie nie przyma bo maja kogos nja moje miescje i nie chca kogos kto co chwile sie bedzie zwalnial wie cnie ma szans... o d przyszlego miesiaca bed ejuz szukac pracy gdziekpowliek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
ehh chcialabym meiszka cgdzie sosobno a nie z moja mama no ale moj nie chce nawet o tym slyszec mieszkanie jest nma niego zapisane wie cjK JUZT to on mzoe mame stac wyrzucic ale teog nie zorib a pewno zreeszta nie wobrazam sobie tego moze ona sie sama wyprowadiz kiedys no zopbaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oui_migotka
Pisz powoli i zanim klikniesz " Wyślij wypowiedź " przeczytaj to i popraw błędy, bo czasami na prawdę nie idzie sie rozczytać. __________ Powinnaś zacząć szukać pracy jak najszybciej, zarejestruj się na bezrobociu, dla kucharek jest dużo ofert z tego co się orientuję. Napisz CV , wydrukuj i roznoś gdzie się tylko da. Doświadczenie jakieś masz, więc nie jest z Tobą tak źle. _______ Nie daj sobie wchodzić mężowi na głowe, bądź miła, ale traktuj go z dystansem , doceniaj jego poprawę , ale wymagaj więcej. Zacznij sama siebie szanować a inni może w końcu zaczną szanować Ciebie. Matkę traktuj jak powietrze, nie zasługuje na Twoją uwagę. _________ Jescze takie moje drobne sugestie, wydaje mi się, że Twoja matka miała romans z Twoim ex-mężem, z ktorym teraz jesteś, dlatego pewnie jest zła , ze się wróciłaś a ją ma w d***e. Co o tym sądzisz Anitko? ............ Co do opieki nad dzieckiem, rozumiem, że szkoda Ci małej , ale nie angazuj się zbytnio, można pomóc , ale bez zbednej przesady, pamietaj. Ps. Często zagladałam na tamten topik , ale nigdy sie nie udzielałam. I nie wiem czy jest sens się udzielać , bo z tego co zaobserwowałam w wiekszości dobre rady innych masz w głębokim poważaniu , no ale zobaczymy. Pozdrawiam oui_migotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
dziekuje za rady migotka :D staram sie piac powoli no ale jakos tak mi sie zawsze sposzy jak psize i dlatego moze tez te bledy wyskakuja a co do moje mamy to mozesz miec racje tzn nie wiem cyz oni mieli romans ja wiemze sie przepsali pare razy ze soba ale cyz to jest prawda to niw wiem zaden z nich mi tego wprost nie powiedzialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buahaha przespali się kilka razy ze sobą i ona spokojnie tak o tym pisze pomyśl ze wkładał swojego fiuta twojej matce, nie obrzydza cie to? jesteś patologia jakich mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
tak jak napoisalam njiue wiem na 100 czy to jest prawda i nie chce juz wrac do przeszlosci do tego co bylo to jest dla mnie zamkniey etap i zaczynam wszyskrto od nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za jakiś czas on nasra ci na łeb a ty powiesz że to temat zamknięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
prosze was nie wypowiadajcie sie jesli naprawde macie mnie w ten spsob obrazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tych wypowiedzi nie da się zrozumieć, za dużo błędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
jakos wzyscyntozumieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
witma jes tktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu kłopoty z byłym mężem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
nuienie mam zandych klopot a czmu tka myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
ehh ejst tkos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
czmeu moje dzisiejsze wpisy zoistaly usuniete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
ehh co chodzi ta kafeteria?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oui migotka
Anitko zacznij nas szanowac****oprawiaj te błędy w rzeciwnym razie nie będę się udzielać , bo męczące jest to rozszyfrowanie Twoich" bazgroł."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oui migotka
Wyobrażam sobie jak piszesz : W_a_l_i_s_z w klawiaturę jak obłąkana ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
nie wiem moze mam jakas zepsutra klWIAUTRE?? naprawde sie staram psiac poprawnie ale nie trafiam w klWISZE PO PROSTU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne, co słychac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
ehh mam pewien problem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawaj, pomozemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
ehh no bo wiem ze nie powinnam tak robic ale cos wzielam dzsiaj telefon mojego i zajrzalam chcialam przeczytac ssmsy wiem ze zle zrobilam :( :( no nic tm NIE BYLO podejrzanego od zadnych dziewczyn ale byl jeden sms od pauliny o tresci "ok papa" ....... i co wy na to?? o co moz ecvhodzic?? weszlam od razu w poalczenia i bhylyt wychodzace do niej i odebrane od niej kilka... a mic alyczas wmawia ze nie ma z nia w ogole kontaktu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
uwazacie ze pownnamz nim ppgadac zapytac sie o to?? czy nic nie robic bo jak mu pwiem ze przeczytalam jego esy to asie naprawde moze wkurzyc a ta przeciez nic takiego nie bylo tlyko jedna wiaodmosc nic wiecerj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj sobie z nim spokoj anitko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robi cię dalej w konia a ty naiwna wierzysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_21
ehh nie potrzbuje takich p[orad nie potrafie odejsc od niego poza tym zmienil sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×