Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Imprezowicz16

Kopniak w jaja

Polecane posty

Gość Imprezowicz16

Cześć niedawno wróciłem z 16 urodzin koleżanki z klasy. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że pod koniec tej imprezy, na której byłem ja, trzech kolegów, jubilatka i jeszcze jedna koleżanka- wszyscy jesteśmy w jednej klasie, nastąpiło coś dziwnego. Mianowicie dziewczyny zaczęły nas kopać w jaja. Powiedziały, że to nowa zabawa o nazwie ballbusting, która jest coraz modniejsza wśród nastolatków. Ja dostałem chyba z 3 razy ze stopy i chyba tyle samo z kolana. Koledzy otrzymali mniej więcej podobną serię. Jak tylko odzyskaliśmy siły poszliśmy sobie. Nie rozumiem jak komuś może to podobać się. Czy wy to lubicie. Powiedzcie mieliście takie przygody???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To moja ulubiona zabawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrys szablozeby sie trzesie
po co kogut z kura chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imprezowicz16
Ulubiona zabawa- jak to wytrzymujesz??? Opowiedz coś o tym???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaunuś
Słyszałem o tym, ale sam tego nie praktykuję, wystarczy jak w szkole dostanę od koleżanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wspaniała zabawa. młodzież jednak jest coraz mądrzejsza i kreatywnwa. super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję odpowiedzieć na to kopem w cipkę lub sciśnięciem piersi... To chore. jestem kobietą i nie popieram przemocy wobec mężczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stary daj namiary na te koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexualny
Ja byłem na 10 urodzinach koleżanki no tak kop w jaja turniej która z dziewczyn mocniej kopnie w jaja bolało ale za to mam ładną dziewczyne sexowna po szkole sex uprawiamy.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicks
Moze was zdziwie,ale ja to nie tylko lubie ale wrecz uwielbiam.Kop w jaja i to najlepiej z przodu i z tylu gdy stoje w rozkroku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to jest wspaniała zabawa.Lubie kopać po jajeczkach facetów.dostałeś około 3 razy to nic ja mojemu koledze walnęła z 10 razy a potem nie umiał sie zebrać.To zobaczyłam co tam ma w majteczkach.Miał dużego siusiaka,a jądra też były duże.No to żeby go na koniec pocieszyć to go ubrałam spowrotem i pomogłam mu wstać.Ale janie jestem taka dobra walnełam go jeszcze raz po jego wielgaśnych klejnotach.Potem se poszłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marioweg
A kopnęłabyś w jaja kogoś poznanego na internecie, tak dla zabawy? Szukam dziewczyny, która lubi takie gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Jeżeli jesteś chętny dostac  kopa w jaja od kobiety  24 lata to pisz now739@wp.pl. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda
Dnia 7.07.2018 o 00:40, Gość Marioweg napisał:

A kopnęłabyś w jaja kogoś poznanego na internecie, tak dla zabawy? Szukam dziewczyny, która lubi takie gry

Pisz now739@wp.pl mam 24 lata Magda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młody

Jezu jak bym chciał takie koleżanki szukam kogoś kto chciałby pokopać Wysockiego 18 latka po klejnotach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ballbusting
Dnia 6.02.2018 o 19:17, Gość gość napisał:

Tak to jest wspaniała zabawa.Lubie kopać po jajeczkach facetów.dostałeś około 3 razy to nic ja mojemu koledze walnęła z 10 razy a potem nie umiał sie zebrać.To zobaczyłam co tam ma w majteczkach.Miał dużego siusiaka,a jądra też były duże.No to żeby go na koniec pocieszyć to go ubrałam spowrotem i pomogłam mu wstać.Ale janie jestem taka dobra walnełam go jeszcze raz po jego wielgaśnych klejnotach.Potem se poszłam

Chciałbym być na jego miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BALLBUSTING
Dnia 1.01.2020 o 17:26, Gość Młody napisał:

Jezu jak bym chciał takie koleżanki szukam kogoś kto chciałby pokopać Wysockiego 18 latka po klejnotach.

POLECĘ CI MOJEGO ZBOCZONEJ TRANS ...  JAK CIE SKOPIE TO O JAJACH TWYCH MOŻESZ ZAPOMNIEĆ NUM DO TRANS ... 734-134-624 WARSZAWA-WOLA

ADORE-1020 , NA NOGĘ I MASZ PO JAJACH PO PARU KOPACH.

POZDRAWIAM POSIADACZY KLEJNOTÓW DO ROZ...IA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młody
Dnia 23.01.2020 o 07:41, Gość BALLBUSTING napisał:

POLECĘ CI MOJEGO ZBOCZONEJ TRANS ...  JAK CIE SKOPIE TO O JAJACH TWYCH MOŻESZ ZAPOMNIEĆ NUM DO TRANS ... 734-134-624 WARSZAWA-WOLA

ADORE-1020 , NA NOGĘ I MASZ PO JAJACH PO PARU KOPACH.

POZDRAWIAM POSIADACZY KLEJNOTÓW DO ROZ...IA.

Jejku super dzięki wielkie kogoś takiego szukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.02.2018 o 19:17, Gość gość napisał:

Tak to jest wspaniała zabawa.Lubie kopać po jajeczkach facetów.dostałeś około 3 razy to nic ja mojemu koledze walnęła z 10 razy a potem nie umiał sie zebrać.To zobaczyłam co tam ma w majteczkach.Miał dużego siusiaka,a jądra też były duże.No to żeby go na koniec pocieszyć to go ubrałam spowrotem i pomogłam mu wstać.Ale janie jestem taka dobra walnełam go jeszcze raz po jego wielgaśnych klejnotach.Potem 

Edytowano przez Oggg122

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.07.2014 o 04:59, Gość gość napisał:

Proponuję odpowiedzieć na to kopem w cipkę lub sciśnięciem piersi... To chore. jestem kobietą i nie popieram przemocy wobec mężczyzn

Ale ściśnięcie cycków chyba nie boli?Kobiety Wy powiedzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.02.2018 o 19:17, Gość gość napisał:

Tak to jest wspaniała zabawa.Lubie kopać po jajeczkach facetów.dostałeś około 3 razy to nic ja mojemu koledze walnęła z 10 razy a potem nie umiał sie zebrać.To zobaczyłam co tam ma w majteczkach.Miał dużego siusiaka,a jądra też były duże.No to żeby go na koniec pocieszyć to go ubrałam spowrotem i pomogłam mu wstać.Ale janie jestem taka dobra walnełam go jeszcze raz po jego wielgaśnych klejnotach.Potem se poszłam

Czyli pobiłaś go do nieprzytomności i zobaczyłaś co ma w gaciach czy sam się na to zgodził xd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach jak kopa w jaja dostać bym chciał od dziewczyny. A czy na imprezie to koleżanki najpierw rozebrały ich. Ech słabi Ci chłopaki. Ciekawe czy koleżanki potem po kopnięcie sprawdziły mosznę czy stoi i czy dostali wzwód.ech te nasze kobiety ciekawe czy dostały orgazmy po kopaniu w jądra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z kolegami również serię kopniaków a początku delikatnie potem coraz mocniej który wytrzyma najdłużej zwycięzca otrzymuję kopnia w tym samym czasie od przodu i od tyłu orgazm w tedy jest niesamowity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×