Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co byście zrobiły na moim miejscu

Polecane posty

Gość gość

Moja mama w połowie lutego ma urodziny. Ja jadę do niej (z drugiego końca Polski) z dziećmi teraz, na przyszły weekend - 2 dni. Mam siostrę, która mieszka w tej samej miejscowości co rodzice. To mamy okrągłe urodziny - chciałyśmy się z siostrą złożyć na porządny serwis obiadowy z dobrej porcelany. Co byście zrobiły - dały jej to teraz, jak przyjadę czy zostawiły ten serwis u siostry, aby dała go mamie za miesiąc, w dniu urodzin? Jak byłoby lepiej Waszym zdaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dałabym teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w dniu urodzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanda co nie chciala niemca
jak bym byla na twoim miejscu to bym sie nad tym zastanawiala a poniewaz nie jestem - zastanawiac sie nie bede 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kiedy mama robi imprezę ? Ja bym dała na imprezie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serduchna
ja bym dała od razu :) po co czekać trochę wcześniej ale przeciez nic sie nie dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mama robi imprezę w lutym, w dniu urodzin. Kwestia jest taka, że to wspólny prezent - moja siostra wtedy nie da już nic mamie, dokupi jakąś bzdurę ewentualnie, bo teraz składamy się na tę porcelanę po praiwe 400zł na łebka. I tak się zastanawiam, czy to w porządku wobec siostry - dać prezent na miesiąc przed urodzinami, wiedząc, że ona potem nie kupi już mamie nic wielkiego i może głupio jej będzie pójść tak z pustymi rękami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj teraz jak potem cie nie bedzie.. Jak ona da to według mnie bedzie wygladało jak prezent od niej a nie do kocna od was. Dajcie teraz razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dacie teraz to potem mama bedzie mogla go wykorzystac na impreze urodzinowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×