Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kiedy dekoruje się salę

Polecane posty

Gość gość
A druga strona medalu jest taka, ze przez parę ostatnich lat tych prywatnych sal powstało sporo i kiedy liczba zawieranych związków małżeńskich i wystawnych wesel spadła, to i ceny poszły w dol. Takie lokale rzadko maja konkretny obrot poza sezonem i poza weekendami, wiec zaniżając stawki walczą o przetrwanie na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mialam wesele ale kompletnie nie mam pojęcia jakie tygodnie przed weselem jest tyle do zrobienia??? chyba jak wynajmuje remize i musze wszystko poprzywozić, ale to i tak robie na koniec, zresztą mam jeszcze faceta, świadka, rodzeństwo, rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale się ruch zrobił w moim topicu. A ja tylko zapytałam kiedy sie dekoruje - bo myślałam, że w sobotę dopiero:) i sie przeraziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem wam jeszcze ze w lokalu, który mamy zaklepany były różne opcje menu i różne pakiety. W tym ten obejmujący dekorację co stanowiło uwaga - jeden sezonowy kwiat z przybraniem na każdy stolik (mamy okragłe). oczywiscie dekoracji bogatsza płatna ekstra. Ale myślę, że nawet jak ja powiem co chce, jak chce, jakie kwiaty, jakie kolory to to nie bedzie tak. Wiem to:). Chce na bogato, masę kwiatów. Bogate bukiety a nie 3-5 róży i reszta zieleniny:). Ja to już widze oczami wyobraxni, naprawdę. No i koszt to beda same kwiaty plus gabki. Maks 2 000zł. A nie 4 czy więcej, gdzie na pewno miałabym jakieś ale:). Wiec nie gnębcie mnie tylko zrozumcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszę tylko pomyśleć co z jakimiś tkaninami na scianę za nami. Może wypozyczą? Bo sufit jest ładny, nie wymaga dekoracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kafe robi spacje :/ wrzuć w Google haslo - dekoracje weselne i kliknij w grafiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma nic gorszego od dekoracji za parą młodą jakieś serca, gołębie, bociany. A nie wystarczy po prostu ładna ściana , zasłonki które są w oknie czyli normalny wystrój taki jak na sali. Po to przesadzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne ze oglądałam różne pomysły, kolorystykę i style:). Nic innego ostatnimi czasy nie robię:). Wszelkie balony, gołąbki, obrączki odpadają;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mieliśmy tylko nasze imiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas nie było nic,było OKNO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okno - super! Zawsze można cos połozyc jakies kwiaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No okno fajnie :) jak jest ładny widok z okna to już jest naturalna dekoracja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdd
pozwalają ;) tylko warto wybrać takie kwiaty, które będą piękne i nie zwiędną.. może stabilizowane? na rosebelle.eu można kupić świetne kompozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie dekorowałam sali. dekorowal ją właściciel. Bylo w cenie wszytsko (130 zl za osobe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monter 32
Nasz ślub bardzo nas stresował. Strasznie stresowała nas masa spraw do załatwienia. W takim zamieszkaniu nie było czasu zaplanować dekoracji. Zdecydowaliśmy część obowiązków zlecić osobom bardziej doświadczonym , i nie żałujemy. Najpiękniejsze dekoracje jakie widziałam, dbałość o szczegóły Wszystkim Parom Młodym polecamy http://www.dekoracjetorun.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy od tego jak umówisz się z ludźmi od których wynajmujesz sale :) I pamiętaj, że ułożenie kwiatów i przystrojenie nimi sali zajmuje najwięcej czasu, dlatego warto do tego wziąć profesjonalistę. Ja polecam ci http://www.bialeanemony.pl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

https://www.facebook.com/liladecorrr/?_rdc=1&_rdr Polecam miałem okazje z nimi współpracować jeśli chodzi o dekretacje to są super polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Polecam amlight super dekoracje! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×