Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćMateusz

klimatyzacja

Polecane posty

Gość gość
jezeli chodzi o klimatyzacje to mam swojego faworyta – www.pefra.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam koleżankę, która sie zna na klimatyzacji jak nikt inny. Bo jak jej chłop pierdnie śmierdząco to ona taki przeciąg robi, że żadna firma jej nie dorówna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam dobrą klimatyzacje od www.kaisai.pl - bardzo przydatna opcja, naprawdę warta uwagi! :) przydaje się w upalne dni, ale nie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mówisz o jaką klimatyzację chodzi czy o domową czy też o samochodową. jeśli o samochodową, może po prostu zdecyduj się na www.secar.pl ? To jest dobra i solidna firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o klimatyzację do domu to ja zatrudniłam firmę Klima Sfera i się spisali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy ktos moze korzystal kiedys z uslug www.ekowent-wentylacja.com.pl ? zastanawiamy sie z mezem na dmontazem i szukamy jakiejs sprawdzonej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plecam Wam firmę Klimatis to ich adres strony www.klimatis.pl . Można się dogadać w każdej kwestii. Ja jestem zadowolony z montażu. Panowie mili i solidni i zostawili porządek, a nie jak to czasami bywa wśród różnych fachowców...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ci moge polecic jedynie www.klima-venta.pl u nich robilam klimatyzacje i wyszlo naprawde dobrze, jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prosze bardzo - www.rewitalizatory.pl jest to naprawde jedna z czolowych firm na naszym rynku w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klimatyzacja Wrocław
Firma ECOTECHNIK posiada wieloletnie doświadczenie w branży klimatyzacji, pomp ciepła, wentylacji oraz instalacji grzewczych. Nasza firma powstała w 1997 roku i zatrudnia wykwalifikowanych fachowców. Główną gałęzią działalności firmy Ecotechnik jest: - montaż i serwis klimatyzacji biurowych - montaż i serwis pomp ciepła - montaż i serwis wentylatorów - montujemy klimatyzatory domowe - montujemy instalacje grzewcze Wykonujemy również pomiary rozpływów powietrza i regulację układów wentylacyjnych. Gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie wyjątkowo korzystnych cenach. Montujemy urządzenia tylko renomowanych firm z wieloletnią gwarancją. Elementy naszych instalacji wykonywane są z miedzi posiadającej atest dla chłodnictwa. Polecamy usługi firmy Ecotechnik - więcej informacji można znaleźć na stronie: www.ecotechnik.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klimatyzacja Wrocław
Firma ECOTECHNIK posiada wieloletnie doświadczenie w branży klimatyzacji, pomp ciepła, wentylacji oraz instalacji grzewczych. Nasza firma powstała w 1997 roku i zatrudnia wykwalifikowanych fachowców. Główną gałęzią działalności firmy Ecotechnik jest: - montaż i serwis klimatyzacji biurowych - montaż i serwis pomp ciepła - montaż i serwis wentylatorów - montujemy klimatyzatory domowe - montujemy instalacje grzewcze Wykonujemy również pomiary rozpływów powietrza i regulację układów wentylacyjnych. Gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie wyjątkowo korzystnych cenach. Montujemy urządzenia tylko renomowanych firm z wieloletnią gwarancją. Elementy naszych instalacji wykonywane są z miedzi posiadającej atest dla chłodnictwa. Polecamy usługi firmy Ecotechnik - więcej informacji można znaleźć na stronie: www.ecotechnik.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w kwestii kliamtyzacji moge polecic jedynych i niezawodnych www.klimatyka.com.pl swietna jakosc i przystepne ceny w porownaniu do innych firm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o klimatyzatory marki LG to zdecydowanie polecam stronę http://www.strefaklimatyzacji.pl/ można tam znaleźć zarówno speców od serwisu i montażu oraz również wymienić się swoimi spostrzeżeniami na temat samych urządzeń z innymi użytkownikami. Świetna sprawa zarówno dla osób, które chcą kupić klimatyzator jak i dla osób już użytkujących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam w mieszkaniu, ale ostatnio coś się psuje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam firmę www.etp.pl, zakładali nam klimatyzację w tamtym roku. Bardzo sprawnie wszystko poszło i cena przystępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja juz wybralam klimatyzacje, ale potrzebna mi firma, ktora ja zamontuje, bo sama nie ma szans, zebym dala rade. Znajoma polecila mi www.rewitalizatory.pl myslicie, ze bedzie okej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klimatyzacja to naprawdę wygodna rzecz. U mnie jej montażem zajęła się firma http://www.klimor.pl/ i poradzili sobie z tym znakomicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witkowa111
Koniecznie jadąc na urlop trzeba sprawdzić klimatyzację. Jeżeli jest nienabita, albo co gorsze zagrzybiona, to podróż zamieni się w koszmar. W serwisie www.PerfectClima.pl taki full serwis to koszt 200 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proszę bardzo www.rewitalizatory.pl jedna z najlepszych firm tego typu na polskim rynku wedlug mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mając klimatyzację trzeba pamiętać o jej odgrzybianiu, zwłaszcza trzeba dbać o klimę w aucie. Ja regularnie jeżdżę do serwisu www.celmer.torun.pl w Toruniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, że odgrzybianie jest ważne, korzystam z usług serwisu www.autogaz.com.pl w Katowicach w tym zakresie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystałem niedawno z usług firmy www.skic.com.pl. Wykonywali u mnie w biurze naprawę klimatyzacji i działa teraz jak nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy klimatyzację z tej http://www.arctic-klimat.pl/ łódzkiej firmy. Konkretnie multisplit, bardzo dobre rozwiązanie. Działa sprawnie już któryś rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwazam, ze aktualnie klimatyzacja jest bardzo potrzebna, zwlaszcza w takim klimacie, jaki mamy. W http://www.klima-venta.pl/pl/ zalozylismy wlasna i jestesmy z niej bardzo zadowoleni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powoli zbliża się sezon letni i także zastanawiam się nad klimatyzacją ponieważ w czasie upałów nie da się u mnie w domu wytrzymać. Korzystałyście może z oferty firmy www.klima-premium.pl? Mają bardzo dobre ceny z tego co się dowiedziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam niezłe warunki w hurtowni Swatt w tej chwili. Robią szkolenia, mają fachowych doradców, także przy instalacjach można rzeczywiście się skonsultować. Poza tym prowadzą cały program rabatów dla instalatorów, także można znacznie obniżyć koszty zakupów. Więcej o samych klimatyzacjach jakie sprzedają jest na ich stronie www.swatt.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klimatyzacja ostatnio wg mnie jest podstawa. My założylismy klimatyzacje od http://www.mirenergia.pl/ - swietna jakość, dobra cena. Polecam bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W domu i biurze nie jest dla mnie konieczna, natomiast w samochodzie to podstawa dlatego zamierzam zalozyc klimatyzacje w tym roku. Zastanawiam sie nad http://autoklima-ogrzewania.pl/ - mysle ze maja tam niezla oferte!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×