Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćMateusz

klimatyzacja

Polecane posty

Gość gość
my tez zalozylismy w tym roku klimatyzacje w domu. Postawilismy na firme http://www.ekowent-wentylacja.com.pl/ i w ogole sie nie zawiedloismy. Szybko sprawnie, a uirzadzenie dziala bez zarzutu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za wszystkie propozycję. Też potrzebuję zamontować klimatyzację więc przejrzę oferty i z pewnością znajdę coś dla siebie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma nic lepszego jak posiadanie w biurze, czy w domu klimatyzacji. Osobiście skusiłem się na usługi firmy DTSSERWIS i jestem zadowolony z aktualnego komfortu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamierzam właśnie zamontować u siebie w domu klimatyzacje, słyszałem już o firmie DTSSERWIS i zamierzam skorzystać z ich usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Steff
instal3d jest z psiego pola we wrocławiu :) mi robili w biurze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena79
Mi też robili z instal3d! Piona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajomi mi polecili firmę, która zakłada systemy klimatyzacji http://www.klima-venta.pl/pl/ - założyli mi ją w domu i w biurze. Działa bez zarzutu i jestem bardzo zadowolona, spokojnie mogę polecić!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w rodzinie w 3 samochodach zakładaliśmy klimatyzację w http://www.gastal.wroclaw.pl/. Szybko i sprawnie. Samochód z działa jak wcześniej, nic się nie psuje a jazda samochodem w taką pogodę to przyjemność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam i to bardzo dobrą firmę, na której na pewno można polegać. Sprawdźcie tutaj: http://skic.com.pl. Warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest takie biuro projektowe jak Eran, ich mogę doradzać. Korzystamy z ich planów przy instalacjach klimatyzacyjnych i wentylacji już od jakiegoś czasu. Jako jedni z nielicznych potrafią wszystko na tyle szczegółowo rozplanować że potem przy samym montażu nie ma problemów. Wcześniej to się często spotykało z projektantami którzy w ogóle nie mieli pojęcia jak wygląda montaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarówno montażem jak i serwisem czy naprawą klimatyzacji, zajmuje się jedna firma do której mam zaufanie, jest nią www.yogico-klimatyzacja.pl . Mogę szczerz polecić, jeszcze nigdy się na nich nie zawiodłam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrym rozwiązaniem są usługi firmy www.dtsserwis.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.07.28 Znajomi mi polecili firmę, która zakłada systemy klimatyzacji http://www.klima-venta.pl/pl/ - założyli mi ją w domu i w biurze. Działa bez zarzutu i jestem bardzo zadowolona, spokojnie mogę polecić! :) Również korzystaliśmy z oferty firmy i jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu. Naprawdę świetny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli jesteście z Warszawy lub okolic to mogę wam polecić firmę www.klimatyka.com.pl Zajęli się zamontowaniem klimatyzacji w moim domu. Zajęli się też wentylacją w moim biurze, więc mogę potwierdzić ich pełen profesjonalizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Groov 27
Na moje klimatyzacja split jest efektywniejsza do domu, koszt instalacji tego typu klimatyzacji może jest większy ale można precyzyjnie dobrać moc urządzenia do powierchni, agregat chłodniczy i tak instalowany jest na zewnątrz domu, zobacz jakie parametry tej klimatyzacji i zobacz, ja czekam aż mi przywiozą fujitsu http://www.mirtor.com.pl/klimatyzacja-torun/ z sensorem podczerwieni który steruje klimatyzatorem i kieruje strumień powietrza na ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkim osobom mieszkającym w Warszawie i okolicach polecam skontaktować się z firmą www.klimatyka.com.pl Zajęli się wykonaniem klimatyzacji w moim domu i mogę wam powiedzieć że oferują kompleksową obsługę związaną z wykonywaniem i serwisowaniem klimatyzacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina

My mamy klimatyzację z firmy „PUCH” ze Zgierza i wybraliśmy klimatyzację kasetową  i sprawdziła się w 100%  podczas tegorocznych upałów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr

Ja polecam firmę Dacpol. Klimatyzacja od nich działa świetnie, nie zapowietrza się, nie śmierdzi z niej po czasie, wszystko jak najbardziej okej. Dobra firma, dobra jakość, będziemy kontynuowac współpracę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorado

Klimatyzacja z Dacpola sprawdza się w mojej firmie. Dobrze zainstalowana, sprawna i solidna. Mega polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrynio
Dnia 5.12.2019 o 11:04, Gość dorado napisał:

Klimatyzacja z Dacpola sprawdza się w mojej firmie. Dobrze zainstalowana, sprawna i solidna. Mega polecam

Nam tez wszyscy polecają klime z Dacpola, chyba czas najwyższy posłuchać i wypróbować ich sprzętu 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja

Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która oferuję montaż klimatyzacji i ja polecam skontaktować się z firmą PUCH ze Zgierza. Firma oferuję bardzo atrakcyjne ceny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MArcin

Faktycznie Dacpol ma super sprzęt jeśli chodzii o klimatyzację , bardzo dobre ceny i świetna obsluga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×