Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Czy faceci lubią ssać kobiece sutki

Polecane posty

Gość gość
a Ty lubisz...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubią lubią :D ja uwielbiam, zawsze przed mnie tym nakręca :) genialne uczucie - polecam spróbować, a skrępowanie - było na początku ale trzeba się przełamać, potem już z górki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do insolitae dlaczego było skrępowanie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfoooo
Ja Lubie,ale mam naprawdę spory biust i nie każdy potrafi mnie zadowolić w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba tylko ssać jak n niemowlak i i włożyc swoje udo miedzy uda kobiety tak żeby mogła mdo niego przytulic sie swoja cipka i wcale nie musi sie ocierać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do:gość dziś Za mocno ssie powiedz mu ze im delikatnie tym lepszy efekt opleć mocno jego udo swoimi udami, na cipkę dużo oliwki w zelu johnsona i przytul się cała cipką miłej zabawy:-) nie nastawiaj sie na orgazm za pierwszy razem po prostu skup sie na swojej przyjemnosci i myłóych doznaniach za którym s razem orgazm pojawi sie naturalnie a poźniej to juz automat za prawie kazdym razem tylko musisz byc naprawdę napalona najlepsze sa okolice owulacji jak nie bierzesz tabletek bo one niestety wszystko tłumia:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wal się wilk. Pytałam się ciebie o zdanie, prosiłam o rady? Nie. To wypad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..mhmh mam ... bardzo bardzo małe piersi i mam z tego powodu kompleksy :D dlatego, gdy pierwszy raz spróbowałam , było skrępowanie, ale warto było spróbować , bo teraz chcę za każdym razem gdy mój facet rozgrzewa atmosferę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest facet ktory tego nie lubi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do : gość dziś Stul mordę, tak Sobie skakać to możesz do swojego starego nie do Mnie. Możesz grzecznie powiedzieć że nie życzysz Sobie rad ode Mnie , taki elementarz kultury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lafi Nie ważny jest rozmiar ważne żeby dostarczały Ci przyjemności bo to naprawdę kręci faceta:-) Lubimy wiedzieć efekt naszych starań. Co z tego że wielkie jak czujesz i widzisz po twarzy kobiety jakbyś równie dobrze mógł lizać piłkę do kosza w pokoju dziecinnym:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój zaczyna od ssania sutek a zwłaszcza ssał gdy miałam nadmiar pokarmu gdy karmiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak Wasi faceci...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dla mnie najcudowniejsza zabawa ssać te wielkie suty, a jaszcze jak coś z nich wylatuje to już odjeżdżam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw "stul mordę",a potem o elementrazu kultury.Dobre:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto tak lubi...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też uwielbiam ssać sutki mojej Pani. Jako, że interesuję się trochę psychologią to powiem wam, że jest to wpisane w naszą naturę. W końcu matki karmią nas mlekiem z piersi, więc od najmłodszych lat tego doświadczamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje aż się proszą o ssanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że lepszym pytaniem byłoby dlaczego tak mało kobiet ssie sutki facetom? Mnie strasznie to kręci i jak dotąd zawsze musiałem im to całkiem wprost sugerować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem szczerze-podjarany facet lubi lizać zarówno duże jaki i małe piersi, bo pod wpływem podniecenia gdy sutki twardnieją to piersi wyglądają na jeszcze większe. Ja mam małe(choć nie ukrywam że wolałabym większe) a tylu chłopów je wylizało że hej.Moja córka była jedyną kobietką,która miała do nich dostęp(bo jak była malutka,to karmiłam ją piersią), a reszta to same przystojne chłopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też uwielbiam i bardzo mnie podnieca jak facet ssie moje sutki mega podniecenie lepsze niż minetka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwielbiam ssać dotykać macać kobiece sutki, kiedy ona jest na mnie i widze jak piersi podskakują, kiedy moge trzymac sutka w buzi jak ona mnie ujeźdza mega odjazd w tej pozycji dochodze dosyc szybko moja kobieta ma piekne piersi i wspaniale sutki az mnie naszło ochota zeby je wyssac ale jeszcze jest w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Router
Lubię, kiedy brodawki twardnieją i wychodzą mi na spotkanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubie possać lubie zabawić się piersiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój facet mi zawsze ssie sutki ale robi to tak mocno że zaczyna mnie boleć i staje się nieprzyjemne. Muszę mu o tym powiedzieć bo serio nie jest to dla mnie mile ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiece piersi sa śliczne, kazdy lubi podziwiać ich piękny kształt który zawsze poprawia nam humor i samopoczucie oraz odstresowuje po ciężkim dniu. ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cycki sa fajne i miłe dla oka.Sa najlepszym lekiem na złe samopoczucie i zawsze potrafią mi poprawić humor. Jesteście kochane. ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie panie musicie jeszcze te sutki mieć, niektóre są większe niektóre wręcz nie do wyczucia. Jak je miałyście ssane i pieszczone od młodości to jeszcze jest co possać gorzej jak się nimi nikt przez lata nie bawił. A widok stwardniałych wyrazistych sutków jest prześliczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×