Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość w tym roku koncze studia

Na jakie studia magisterskie opłaca się iść po licencjacie z administracji

Polecane posty

Teraz są chodliwe takie kierunki, po których można wykorzystywać umiejętności miękkie. Mój braciak na II stopniu wziął psychologię w zarządzaniu na http://www.wsb.pl/wroclaw/ i już przed obroną dostał pracę w HRze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak skoro na WSB jest promocja cenowa dla słuchaczy to na magisterkę tylko tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiaKK
Ja idę na rachunkowość na WSB, jakoś zawsze mnie to interesowało a licencjat też robiłam z zarządzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MatyldaP
Też uważam że warto kontynuować już zaczęte na licencjacie, no chyba że podobne w miarę żeby nie odstawać, ja uwielbiam informatykę i tak właśnie kończę magisterkę niedługo na wsb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina28M
Na pewno coś związanego z kierunkiem na licencjacie, ja zawsze chciałam studiować rachunkowość i udało się w tym roku zaczynam studia magisterskie na wsb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WSB edu
Jeśli cenisz sobie przede wszystkim wiedzę i doświadczenie, a tytuł magistra przed nazwiskiem jest dla Ciebie sprawą drugorzędną, to może rozważ studia podyplomowe? Trwają zwykle krócej niż studia magisterskie, a nabywa się w ich trakcie konkretne umiejętności, które najbardziej interesują studentów. Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej oferuje ponad 100 kierunków studiów podyplomowych, w tym kierunki z zakresu administracji i finansów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Wierzymy, że znajdziesz coś, co spełni Twoje oczekiwania i okaże się interesujące. Link do oferty: http://rekrutacja.wsb.edu.pl/kierunki-studiow-podyplomowych Pozdrawiam, Daria z Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus3333
a czy studia podyplomowe w Dąbrowie Górniczej można studiować online ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Studia II stopnia w formie online można podjąć na kierunku Zarządzanie w oddziałach Wyższej Szkoły Bankowej w Chorzowie, Poznaniu oraz Szczecinie. Dodam, że zapisując się na studia do 19 września można zyskać darmowe wpisowe oraz obniżone czesne już od 247zł miesięcznie (w zależności od wybranego oddziału naszej uczelni). Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie do @onlineekspertwsb - Z tego co mówiła mi koleżanka studia II na wsb można podjąć w normalnym systemie dwu semestralnym, online oraz w połączeniu ze studiami podyplomowymi czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WSB edu
@agus3333 - część programu studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej jest realizowana na platformie e-learningowej, a pozostała część materiału jest realizowana w standardowym toku nauczania, na zajęciach. Pozdrawiam, Daria z Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwulaO
Jak już chcę się wybrać inny kierunek to niech chociaż będzie trochę powiązany do tego z licencjatu, w tym roku zaczynam drugi rok na magisterce na wsb, niedługo będę miała to za sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex56
Zdecydowałem się na informatykę na wsb, to dobry fach zaraz kończę magisterkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy jest przewidywany uzupełniający nabór dodatkowy na wsb II stopnia, jeśli tak to na jakich kierunkach i w jakim terminie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IlonaJ
Wybieram się tam w przyszłym roku interesowały by mnie studia online magisterskie jakie kierunki są dostępne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IlonaJ w tym roku oferta studiów magisterskich online dotyczy kierunku Zarządzanie. W przyszłym roku może ulec ona zmianie, więc zalecam obserwację naszej strony internetowej wsb.pl Dla osób, które planują jeszcze aplikację do naszych oddziałów mam dobrą informację. Nasza promocja zniżkowa została przedłużona do 15 października, a jej warunki są takie same jak dotychczas. Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tadzio52
A czy na studiach wsb II stopnia praktyki i starze są zarówno bezpłatne jak i płatne i od czego to zależy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tadzio52 to zależy od oferty naszych partnerów, dzięki którym możemy je organizować. Na opłacane studia możesz wybrać się np. dzięki programowi Erasmus. Wszelkie informacje o stażach i praktykach znajdziesz na naszej stronie internetowej http://www.wsb.pl/kandydaci/studiuj-i-pracuj/staze-i-praktyki-zawodowe oraz http://www.wsb.pl/kandydaci/kariera-miedzynarodowa/studia-i-praktyki-zagraniczne Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yrek
No napewno coś w tym kierunku raczej jak już sie wybiera to powinno się kontynuować tak uważam, po licencjacie z informatyki poszedłem na magisterkę na wsb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również się zgadzam aby studia kontynuować oczywiście na jednej uczelni dobrym przykładem jest akurat WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu nie kontynuować na magisterce administrację tak ja zrobiłam na WSB i jestem zadowolona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igorka8
A co powiecie na studia podyplomowe np jeszcze po magisterce? opłaca się iść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igorka8 skoro masz chęć kontynuacji nauki to studia podyplomowe będą dobrym rozwiązaniem. Z tego miejsca zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą takich studiów w oddziałach Wyższej Szkoły Bankowej. Wszelkie informacje znajdziesz tutaj: http://www.wsb.pl/chorzow/kandydaci/studia-podyplomowe Dodam, że warto aplikować na studia do 30 czerwca. Do tego czasu można skorzystać z promocji i zyskać aż 1000 zł zniżki: 600 zł zniżki w czesnym oraz 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babbinka
Na stronie widzę, że promocja nadal trwa, czy to pomyłka czy promocja została przedłużona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie! Babbinka promocja zniżkowa w naszych oddziałach nadal trwa. Obecnie dzięki niej możesz zaoszczędzić 700 zł: 300 zł dzięki zniżce w czesnym rozliczanej w ciągu dwóch lat studiów - 150 zł mniej za pierwszy rok studiów i 150 zł mniej za drugi oraz 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. Warunkiem jest podjęcie studiów w terminie do 10 sierpnia. Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babbinka
Świetne informacje, już się bałam, że nie zdążę pozbierać papierów. W końcu wracam na studia po kilku latach i nie jest łatwo ;) Promocja obejmuje tez zaoczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babbinka, promocja zniżkowa dotyczy studiów II stopnia: standardowych, online oraz połączonych z podyplomowymi. Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najemska
A czesne można zapłacić w ratach czy trzeba z góry płacić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najemska za studia II stopnia można zapłacić z góry za cały rok lub w ratach: 2,10 lub 12. Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O znowu spamer z WSB. Muszą strasznie cienko piszczeć, skoro szuka tu studentów o 2 nad ranem :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×