Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość w tym roku koncze studia

Na jakie studia magisterskie opłaca się iść po licencjacie z administracji

Polecane posty

Gość gość
za niedługo bronię licencjata, słyszałam, że niektóre kierunki oferują połączenie od razu magisterki i podyplomówki. Ktoś coś słyszał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! W oddziałach Wyższej Szkoły Bankowej możesz podjąć studia II stopnia z podyplomowymi. Pełna oferta takich studiów dostępna jest na stronie www.wsb.pl/kandydaci/studia-ii-stopnia/sciezka-ze-studiami-podyplomowymi/kierunki-i-specjalnosci-2st-podyplomowe Jeżeli jest Pan zdecydsowany na takie studia to zachęcam do podjęcia decyzji do 30 kwietnia i skorzystania ze zniżki w kwocie 1000zł (600 zł dzięki zniżce w czesnym na pierwszym roku studiów oraz 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej). Czesne już od 240 zł miesięcznie na pierwszym roku studiów. Zapraszam! Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ogólnie ile mogę zaoszczędzić? jako student II stopnia WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Promocja zniżkowa została przedłużona, zatem jeśli aplikujesz do 31 maja będziesz miał szansę z skorzystania ze zniżki w kwocie 1000zł (600 zł dzięki zniżce w czesnym na pierwszym roku studiów oraz 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej). Taka promocja została przygotowana dla nowych osób, które wybierają studia w naszych oddziałach. Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariaannaa
Czy można aplikować online? Obawiam się, że nie zdążę pojechać już osobiście. Bo ten tydzień jest wyjątkowo krótki, a boję się, że promocja mi ucieknie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mariaanna, promocja zniżkowa Ci "nie ucieknie", bowiem została ona przedłużona do 16 lipca. Jej warunki pozostają takie same. Na studia może aplikować zarówno online poprzez stronę internetową https://www.wsb.pl/kandydaci/studia-ii-stopnia jak i bezpośrednio w wybranym oddziale Wyższej Szkoły Bankowej. Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariaannaa
Super, bardzo dziękuję za odpowiedź. Teraz to już na pewno zdążę. Jeszcze tylko się upewnię, można czesne płacić w ratach, zniżka w takim wypadku tez zostanie naliczona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mariaannaa tak. Ze zniżki skorzystasz bez względu na to w jaki sposób wniesiesz opłatę czesnego. Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariaannaa
Wszystko jasne, dziękuję bardzo za odpowiedź. Mam już komplet dokumentów, jutro składam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta promocja na WSB dotyczy studiów magisterskich każdego kierunku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baddis
WSB kierunek finansowo prawny może się po administracji fajnie sprawdzic. Mają specjalizację Prawo finansowe i podatki + studia podyplomowe jednocześnie. Fajna opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Gość, tak. Promocja zniżkowa obowiązuje na wszystkich kierunkach studiów II stopnia w oddziałach WSB. Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinderka90
I do kiedy ta promocja konkretnie trwa? Bo widzę tu, ze była w maju, ale wychodzi na to, że została przedłużona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Kinderka, promocja zniżkowa na studiach II stopnia została przedłużona do 10 sierpnia. Zniżka wynosi teraz 700 zł: 300 zł zniżki w czesnym na pierwszym roku studiów oraz 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gremin
Zapisując się na WSB online tez skorzystam z takiej zniżki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Gremin, tak. Zniżka obowiązuje zarówno przy zapisie online jak i w wybranym oddziale WSB. Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babbinka
A jak wygląda cały ten proces zapisywania się online? Trzeba jakoś przesłać dokumenty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie a czy wiecie czy ta promocja cenowa na magisterce na studiach magisterskich na WSB została przedłużona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babbinka
Chyba do 19 września, coś widziałam na stronie, jak w weekend się zapisywałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak promocja na WSB została przedłuzona do 19 września i mozna zaoszczędzić aż 700PLN taką informację przeczytałam na ich stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ja po licencjacie miało się wiecej niż 5 lat przerwy to już się nie da zrobić magistra i od nowa trzeba licencjata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Zgadza się. Promocja zniżkowa na studiach II stopnia została przedłużona do 19 września. Jej warunki pozostają niezmienne - 700 zł mniej za studia. Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie bym sprawdził ofertę WSB tam jest wiele ciekawych kierunków ja akurat zapisałam się wcześniej na kierunek Logistyka ale obecnie równiez jest przedłuzona oferta promocyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ta promocja na WSB na magisterkę jest do 19 września czy można zapisać się również online ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiam się jak na WSB wygląda opcja studiów II stopnia i podyplomowych. Jakie są możliwe kierunki? Gdzieś czytałam, że to dość ciekawie rozwiązano jeśli chodzi o magisterkę. Studia II stopnia ze studiami podyplomowymi kończą się napisaniem i obroną jednej pracy (magisterskiej). A na jej napisanie student ma trzy semestry - seminarium magisterskie odbywa się już od drugiego semestru studiów. Czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Jeśli chcesz dorobić do budżetu domowego nie wychodząc z domu, mam dla Ciebie ofertę. Praca w wolnych chwilach, polegałaby na wypełnianiu ankiet. Bez zobowiązań, bez wkładu własnego. Dla osób, które mają stały dostęp do internetu. Zarobki początkowo w granicach 50-200zł/msc Zarejestruj się: http://rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=76527875

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×