Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość desperatkaaa

Jak zmienić pracę

Polecane posty

Gość adamenkow
To szkolenie motywacyjne tak? Kim jest ten Podhajski? Są jakieś informacje na tej stronie, ale trochę mało tego. Co on prowadzi? Co konkretnego osiągnął? Jak wyglądają same szkolenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria kielczyk
To biznesman. Zresztą nie pytaj o takie rzeczy na forum. Na stronie, która pojawiła się trochę wcześniej było wszystko dokładnie opisane. Tzn. masz tam o nim informacje - a jeśli masz wątpliwości to wal bezpośrednio do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hatasieks
Byłem na jednym spotkaniu z Podhajskim - bardzo pozytywne doświadczenie, przede wszystkim sporo wiedzy, doświadczeń, tego przez co sam przechodził. I takie rzeczy uważam za najbardziej cenne, bo doświadczenia to człowiek wypracowuje latami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam karpinski
Jestem 11 lipca na jego szkoleniu. Jeśli ktoś z was będzie to zostawcie do siebie kontakt. Jadę sam, chętnie poznał bym wcześniej osoby, które również tam będą. Łatwiej będzie nam przejść przez wszystko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ennaa
Ja od dłuższego czasu chciałam zmienić pracę. Bałam się jednak, że moje kwalifikacje nie są wystarczające, i że nie poradzę sobie na rozmowie kwalifikacyjnej. Potrzebowałam dodatkowego bodźca i jakiejś pomocy. Koleżanka mi poradziła bym zwróciła się po pomoc do coacha. Wybrałam p. Lidię Krotoszyńską z http://www.psychologgia-plus.pl/ to była najlepsza decyzją, jaką mogłam wówczas podjąć. Bardzo mi pomogła/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alynya
Potrzebowałam zmian, czułam jak się wypalam, to już nie przynosiło mi satysfakcji, jednak bałam się, że sobie gdzieś indziej nie poradzę. Zdecydowałam się na pomoc coacha http://www.psychologgia-plus.pl/lidia-krotoszynska.html to było świetne rozwiązanie, pokazała mi jakie mam mocne strony, na co powinnam postawić w swojej karierze. Dużo się dowiedziałam o sobie samej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EuroKadrę zdecydowanie polecam - agencja pracy, mają placówki w wielu miastach. Zatrudnienie na bank dla was znajdą. Pod tym względem zaszły ogromne zmiany i naprawdę teraz przez agencje pracy można dostać mega zatrudnienie. A na jakich to będzie dokładnie warunkach, to już całkowicie inna sprawa. Wiele zalezy od was. Ogólnie praca jednak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz pracować zdalnie z domu, łącząc pracę z innymi obowiązkami? Osiągać kolejno stopień menagera, czy dyrektora? Twoje miejsce jest w moim zespole! Aktualnie poszukuję kilku osób zainteresowanych budowaniem sieci handlowej w branży kosmetycznej. Chcę Ci udowodnić, że Oriflame to nie tylko bycie konsultantką, ale fajna praca, za konkretne pieniądze, która może być świetnym startem w przyszłość. Zarejestruj się korzystając z linka poniżej (bez żadnych kosztów!), a ja się z Tobą skontaktuję: https://pl.oriflame.com/business-opportunity/become-consultant?potentialSponsor=2137740 Ewentualnie napisz na adres: mrowcza.praca@gmail.com Czekam na Ciebie! Magda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po dodatkowe pieniążki zapraszam także do www.igortreneronline.pl. Można i wygrać lepsze życie i trochę pieniędzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz zmienić pracę? Nic prostszego wejdź na http://pl.job24.co i już dziś zacznij swoje nowe lepsze życie w pracy w której w końcu zaczniesz się spełniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W niektórych przypadkach zmiana pracy bywa nieunikniona, dokładnie tak jak tutaj http://praca-opolskie.pl/wahasz-sie-czy-zmienic-prace-te-sygnaly-to-znak-ze-warto-to-zrobic/ ktoś opisuje. Ja też zmieniłam pracę kilka miesięcy temu, bo w mojej dawnej firmie nie było szans na rozwój i podwyżki, nawet dla najstarszych, sprawdzonych pracowników. Ważne, żeby znaleźć w sobie odwagę, żeby wyjść ze strefy komfortu….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adoki
Też w końcu wzięłam się na odwagę i chcę zmienić swoją pracę, ale planuję otwarcie placówki bankowej. ktoś z Was może orientuje się, jak wyglądają formalności przy załatwieniu takiej franczyzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowna Pani, jeżeli jest Pani zainteresowana otwarciem placówki bankowej, to zachęcam do zapoznania się z ofertą Nest Banku: https://www.nestbank.pl/franczyza Korzyści jakie płyną z takiej formy współpracy, to m.in.: prowadzenie działalności konkurencyjnej poza placówką, prowadzenie sprzedaży mobilnej oraz telemarketingu czy też profesjonalne szkolenia produktowe. Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji. Pozdrawiam, Opiekun Klienta Nest Bank nestbank.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adoki

A jak wygląda kwestia lokalu? Sama mogę znaleźć miejsce, czy bank ma na to jakiś wpływ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyneka

Też się chętnie dowiem, bo nie ukrywam, że zainteresowałam się pomysłem otworzenia placówki bankowej. Dodatkowo, czy w takiej placówce może znajdować się bankomat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annka

Zmienić pracę to jest bardzo łatwo. Należy tak naprawdę poszukać dobrej i ciekawej oferty i się tam zgłosić. Ja znalazłam właśnie coś takiego i obecnie jestem na płatnym stażu w Randstad i muszę przyznać że jestem bardzo zadowolona z warunków i ogólnie atmosfery jaka tu panuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia ‎2019‎-‎10‎-‎27 o 14:11, Gość Tyneka napisał:

Też się chętnie dowiem, bo nie ukrywam, że zainteresowałam się pomysłem otworzenia placówki bankowej. Dodatkowo, czy w takiej placówce może znajdować się bankomat?

Szanowna Pani, Nest Bank rozpatruje indywidualnie, czy przy Placówce Partnerskiej może pojawić się bankomat. Aby dowiedzieć się więcej, prosimy o kontakt: nestbank.pl/dla-ciebie-i-rodziny/kontakt

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,

Opiekun Klienta Nest Bank

nestbank.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×