Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niegrzeczna 37

trochę za dużo

Polecane posty

a co swierszczyki maja do twojego seksu z mezem.... bo tego akurat nie pojmuje? ... to on sie zaspakaja obrazkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje że pić mu się chce i dasz mu siebie a nie polecisz do lodówki po sok jak ma nektar naturalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro cie kreci, to dlaczego nas pytasz ;) ... naprawde taka malo tworcza jestes ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc :) ... nie zapomnij wyjac wczesniej z lodowki, bo sie zaziebicie pijac zimny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obiecalam kredkowi, ze bede grzeczna ..... wiec nic juz nie powiem ... ale.... :P:P:P:P:P:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie... z tym czytaniem to lekka przesada, juz to popelniles... dotyk zostawimy w lodowce 😴 albo nawet w zamrazarce 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystarczy za oknem zostawić niesnaski w końcu bez prądu a też kopie mróz. ..no popełniłem tą zbrodnie i czytam ciebie oczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt. mroz kopie bezpradowo :) dobrze, ze mi sie chata nagrzala i nie czytasz mnie uszami, bo bys ogluchl :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noc z Fridą byłaby w cenie jeżeli by chodziło Wyłącznie o p********ie;-) jak masz chore gardło to zalecam...w może jednak nie zalecam bo nie doktor ze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na cale szczescie zes nie doktor, tylko normalny czlowiek :P bo ja pomocy medycznej nie potrzebuje :P widac ze noc z toba, jest tyle samo warta co noc ze mna 😴 nadajemy sie do siebie.... w p/i/e/r/d/o/l/e/n/i/u glupot osiagnelismy szczyt 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda że niżej upaść niż pisać ze mną już się nie da a straszyć nie chcę ale noc długa i ciemna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie upadlam;)... czytam cie, trzymajac sie mocno ksiezycowego promienia ;) moze to niezbyt dobre zabezpieczenie, ale bezsensy sie do niego nie kleja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczka się nie kleją literki też dlatego piszę Pierdoły oniesmielony tobą;-) zabezpieczenie nie jest potrzebne na odległość cię nie zgwałce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm.... nawet dosyc trudno by bylo mnie zg****ic uzywajac do tego swiatlowodu 😴 ale coz.... kto z nas nadazy za technika. jutro moze sie okazac ze telekomunikacja stanela frontem do klienta ;) zwiekszyla przesyl ludzkich mozliwosci.... i jest to juz mozliwe 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matrix już jest dawno głupota ludzka nie zna granic a i tak zawsze wszystko kończy się w łóżku czy profesor czy menel zawsze kończy tak samo;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matrix czy przeznaczenie.... jak zwal, tak zwal ;) dla mnie przeznaczenie. kazdy ma swoje przeznaczenie, ktorego nie nalezy mylic z glupota. profesor czy menel moga skonczyc pod mostem i bez lozka ;) zalezy co im przeznaczone ;) od przeznaczenia sie nie ucieknie, chowajac sie w cudze lozka 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety same się pchają a potem narzekają że się ich nie szanuje...na szczęście każda jest inna i nie ma co ogolniac a przeznaczeniu trzeba pomagać nic samo się nie zadzieje i nie ważne czy ma 20 czy 50; lat oj działo się. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D dobrze, ze to bylo uogolnienie.... najbardziej podobal mi sie w nim wyraz "pchaja" :D przeznaczeniu nie mozna pomagac... nalezy byc czujnym ;) wazne, aby nie przeoczyc istotnego momentu w ktorym przestaje liczyc sie czas, przeszlosc***przyszlosc ;) .... jak na 3:19 to duzo sie dzieje. jeszcze nie spie 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×