Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

gruszki 165 cm przy jakim maksymalnie obwodzie ud legginsy

Polecane posty

Gość gość

mam grube nogi, noszę spodnie w rozmiarze 44 i usiłuję schudnąć, górę mam dużo szczuplejszą moja koleżanka, ma w udzie 57 cm i nosi legginsy i wygląda dobrze, ale zorientowałam się, że ona ma dłuższe nogi, bo ma 170 cm dla mojego wzrostu to chyba musi być mniejszy obwód, żeby nie wyglądać jak kluseczka, co ? Ja Wy macie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodam, że nie chodzi mi o jakieś kolorowe tylko jednokolorowe, najlepiej ciemne, zawsze już będę gruszką, więc nie będę dołu optycznie powiększać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes za niska i za gruba na leginsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja maksymalnie mam spodnie w rozmiarze 42 i nigdy nie założyłabym legginsów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Jestes za niska i za gruba na leginsy a czy Ty czytać nie umiesz ? gdzie ja napisałam, że z nogami rozmiar 44 chodzę w legginsach !! napisałam, że chcę schudnąć nie uważam, że jestem za niska, pracuje ze mną dziewczyna, która ma 158 cm i wygląda fajnie w legginsach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ważę teraz 70 kg/164 - 165 cm wzrostu zastanawiam się, czy zejście do wagi 60 kg wystarczy nadmienię, że póki co schudłam 30 kg proszę się nie nabijać :-) wiem, że mam nadwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to po ki ch*j rpobia duze legginsy ? jestescie jebnieci. kazdy ma prawo nosic co chce, jak jakas tunika zakrywa d**e to mozna nosic legginsy a jak jakas chuda c**a idzie w przeswitujacych legginsach z dupa na wierzchu to wyglada masakrycznie. chude spoleczesnstwo sie k***a znalazlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zwykle głupi temat. Te balerony w leginasach co mają obwód 80 w udzie to powinny płonąć ze wstydu? Moda-nie cierpię jej Jest tylko po to żeby zniewalać uzależnionych od stereotypów. Leginsy i tunika będzie wyglądała lepiej niż szerokie spodnie i bluzka na osobie otyłej. Lepiej nawet niż niejedna sukienka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie jak widzę kościste laski z d****i na wierzchu to mam taki sam niesmak jak wtedy kiedy widzę balerona z d**ą na wierzchu- bo i jedna i druga wygląda tragicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ok ale chyba jest coś pomiędzy ? nie kłóćcie się, ja tylko pytam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyobrazcie sobie dwie osoby otyle, jedna w spodnich dresowych i za wielkiej bluzie (bo przeciez w dzisnys sie nie misci) druga w legginsach i w ladnej tunice dopasowanej don "figury". to oczywiste ze kobiet gruba tezma prawo dbac o siebie i wygladac ladnie a uwierzcie mi ze nie wyglada to az tak zle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam wrazenie, że właśnie takie dziewczyny jak autorka, typowe gruszki, które mają ładne szczupłe buzie a tylko uda grube zamartwiają się i boją legginsów bo a nóż ktoś powie, żeś tłusta a te naprawde gruba maja już na to w******* i tak powinno być :P to ty się masz dobrze czuć w tym w czym chodzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie źle się czuję, bo mam naprawdę złe nogi, obwód to raz, a dwa to to, że są flakowate, niejędrne wiem głupi temat, poczekam aż schudnę, to sama się dowiem ale pytam, bo jestem ciekawa, trochę jednak trwa schodzenie z wagi 100 kg do tej prawidłowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na szczęście albo nieszczęście cala jestem ubita i nie mam tu wiecej a tu mniej i nosze legginsy. oczywiscie wiem ze grubej nie wypada, ale mam to w nosie :) niech cierpią ci ktorzy patrza, mi jest po prostu wygodnie i jestem przekonana na 100% ze wygladam lepiej niz w za wielkich dzinsach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat tuniki gruszkom nie pasują, bo zaburzają proporcje, ja musze mieć wszystko co mi się kończy przed biodrami nosiłabym legginsy do dłuższych bluzek poszerzanych na górze, albo do spódnic (rajstopy), albo bym się nie wstydziła przy rodzinie męża latać bez zakrywania d**y i nóg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrówka et
Powiem Ci tak - mam 168cm wzrostu 58cm w udzie (tylko u góry, zaraz się zwężają) i w życiu bym teraz legginsów nie założyła ;) Ćwiczę, jestem na diecie - jak spadnie parę centymetrów to pomyślę o leginsach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki za wszystkie odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrówka et
A i ja noszę rozmiar spodni 38/40 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mrówka a jesteś gruszką ? Obwodu nie masz dużego, ale gruszki mają flakowate uda i to wygląda najgorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to legginsy chyba sciagna te flaki no nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrówka et
Jestem gruszką. Ale nie mam bardzo dużej dysproporcji ;) Dla pocieszenia - jeszcze rok temu kiedy regularnie ćwiczyłam miałam bardzo ładne nogi ;) Lekko umięśnione, w ogóle nie flakowate. Jest nadzieja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe faktycznie w rajtuzach wyglądam lepiej niż bez :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mrówka to powodzenia ja postaram się zwalczyć ostatnie 10 kg, albo chociaż 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
generalnie uda wygladaja kiepsko w legginsach gdy sa wieksze, choc nie wiem jak to jest u gruszek bo jestem babłkiem :P ale przy zalozeniu jakieś dłuższej bluzki jet okej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mnie to interesuje, ktoś się wypowie jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita Jakobsze
Witajcie! Ja mam figurę gruszki i noszę legginsy ALE TYLKO do dłuższych tunik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×